یکی Tough Cookie’: دختر که جان سالم به در برد P. A. سه گانه قتل در ادامه به بازیابی


محتوای مقاله در ادامه

“او به خوبی انجام داده. کل خانواده برای او هیجان زده به خانه می آیند. ما شگفت زده در چگونه قوی و مصمم او است.”

در روزهای پس از سه گانه قتل پرنس آلبرت پلیس Insp. کریگ Mushka گفت: دوستان و خانواده رفته بود به خانه در 315 مک آرتور رانندگی برای بررسی در رفاه ساکنان و یک دوست خانوادگی و سپس در تماس با پلیس.

Mushka گفت: پلیس تا به حال قبل هیچ دخالت و یا تاریخ با حامل.

جامعه به شدت در حمایت از هدر و Kendrah. یک GoFundMe پیشی گرفته و هدف خود و مطرح نزدیک به $16,000 برای کمک به پوشش هزینه های مراسم تشییع جنازه برای Bentlee سفر برای هدر برای بازدید Kendrah در ادمونتون بیمارستان و برای قرار دادن غذا روی میز برای او جوانترین پسر الکس که فقط دو سال.

جمع آوری کمک یافته بود سرنوشت Bradfield, هدر خواهر. صفحه توصیف Bentlee به عنوان “تعیین” و “شجاع” از دقیقه متولد شد.

“مانند برادر (Kendrah) تعیین می شود و او شجاع” سرنوشت نوشت: در GoFundMe صفحه.

Nathaniel Kenneth Carrier, 28, was arrested on March 31, 2020 by Prince Albert police in connection with the deaths days earlier of Denis Carrier and Sandra Henry, both 56, as well as their seven-year-old grandson Bentlee. Nathaniel Carrier was also charged with attempted murder of Bentlee's five-year-old sister, Kendrah. (Facebook photo)
ناتانیل Kenneth حامل 28 دستگیر شد در 31 مارس سال 2020 توسط شاهزاده آلبرت پلیس در ارتباط با مرگ و میر روز زودتر از دنیس حامل و ساندرا هنری هر دو 56 به عنوان به خوبی به عنوان خود را هفت سال نوه Bentlee. ناتانیل حامل نیز به اتهام اقدام به قتل Bentlee را پنج ساله خواهر Kendrah. (Facebook عکس) /Facebook عکس

بیشتر در مورد این موضوع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>