اداره گذرنامه moots بازگشت به کار به عنوان 'ما نمی توانیم برای همیشه پنهان'

شاتر HM اداره گذرنامه کارکنان ممکن است به زودی خواست به بازگشت به کار در دفاتر خود توسط دولت به زنگ کارکنان و

توسط AKHSHIJNEWS در 23 فروردین 1399
Passport office

شاتر

HM اداره گذرنامه کارکنان ممکن است به زودی خواست به بازگشت به کار در دفاتر خود توسط دولت به زنگ کارکنان و اتحادیه های کارگری.

یک درز متن تصویری جلسه مربوط به بالا HMPO کارفرمایان نشان می دهد تا 2000 عضو از کارکنان می تواند بازگشت به کار "روال" برنامه های کاربردی گذرنامه با وجود ممنوعیت مسافرت های بین المللی بزرگ رکود در افراد رزرو تعطیلات و افزایش Covid-19 مرگ و میر در انگلستان است.

در این جلسه معاون مشاور ارشد علمی روپرت Shute گزارش شده است گفته اند که در خانه ماندن مهم بود اما "ما همچنین باید برای حفظ عملکرد ما زندگی می کند".

او افزود: "شما بیشتر در معرض خطر در محل کار به شما خواهد بود در خانه خود و یا در سوپر مارکت. آن است که در مورد به حداقل رساندن آن است."

در اکو از مطرح گله ایمنی استراتژی از اواسط ماه مارس Shute ظاهرا گفته شده در این جلسه: "ما در حال کار بر روی ارزیابی است که 80 درصد از ما, اگر ما در حال حاضر نمی خواهد این ویروس هستند. ما نمی توانیم پنهان و دور از آن برای همیشه."

عمومی و خدمات بازرگانی اتحادیه دبیر علامت Serwotka گفت: در پاسخ به: "برای معاون مشاور ارشد علمی در دفتر خانه به نشان می دهد که رفتن به محل کار قرار نیست شما در معرض خطر بیشتری از ابتلا به کروناویروس بسیار غیر مسئولانه و کاملا در تضاد با دولت فعلی ارشاد.

وجود دارد یک پیشنهاد در این جلسه از گل تلفونی لوید HMPO را افسر ارشد عامل است که نیاز به رفتن به دفتر بود به انجام با پیامدهای بحران است.

Lloyd این گزارش گفت: هدایت معنا نیست که کارکنان "باید در خانه بماند به جای ارائه خدمات اساسی".

"آنچه نیز برای ما به عنوان یک کسب و کار است که به کنترل سطح کار در این سیستم به طوری که هنگامی که ما شروع به بازیابی ما ما نه ضعف ما خواسته" او این گزارش گفت:.

اما عدد اتحادیه از دریافت یک سری از شکایت از اعضای آن بسیاری از آنها گفت: کار خود را نه ضروری در زمانی که خیلی کوچک سفر در خارج از کشور در حال وقوع است.

یکی از اعضا گفته که دفتر خانه را "اقدامات در حال رفتن برای کشتن مردم" در حالی که یکی دیگر گفت: "اگر خانواده من بمیرم چون شما اصرار من نیاز به رسیدن به محل کار قبل از افزایش عبور می کند (داشتن جدا شده تا به حال) من دنبال یک ادعا علیه HMPO [و] از دفتر خانه برای سهل انگاری."

Serwotka بیانیه افزود: "پردازش گذرنامه نیست مهم کار در حالی که ما در مستند و مسافرت های بین المللی است که عملا غیر موجود با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

"ما خواستار تحقیقات فوری به این اظهارات توسط روپرت Shute و اصرار به علنی فاصله خود را از نظرات خود.

"این کاملا رسوا که HMPO نشان می دهد اعضای ما می توانید به بازگشت به کار در طول یک بیماری همه گیر به روند معمول گذرنامه.

"معتاد به اسب دوانی رویکرد به اعضای ما در ایمنی و سلامت شرم آور و در نهایت آنها را در معرض خطر بیشتر از قرارداد Covid-19.

"ما در حال حاضر اعضای مرگ به عنوان یک نتیجه از ابتلا Covid-19 و تحت فشار خدمات مدنی مدیران در بخش های دیگر به تعطیل دفاتر بنابراین کارکنان از خانه کار می کنند."

در ضمن HMRC بسته شده است سه دفتر که در آن کارکنان متحمل شده بود از Covid-19 نشانه برای تمیز کردن عمیق و در حال کار با رایانه های شخصی اتحادیه در یک پروتکل است که راهنمای مدیران در مورد چگونگی پاسخ به کروناویروس شیوع بیماری در میان کارکنان.

با توجه به خدمات مدنی جهان تثلیث پل خانه در سالفورد که در آن یک عضو از کارکنان درگذشت پس از فرستاده شدن به خانه از محل کار با ظاهری coronavirus علائم; سنت کلر خانه در ایپسوییچ; و Plas Gororau در ورخهم خواهد تمام شود بسته به مدت یک هفته.

در طول مذاکرات بین رایانه های شخصی HMRC و کابینه دفتر این اتحادیه خواسته است تا مدیران به هر گونه مالیات دفاتر که در آن کلید کارگران بر اساس هستند و اگر وجود دارد مشکوک یا تایید شیوع Covid-19 در میان کارکنان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن