اداره گذرنامه تعلیق بازگشت به کار برنامه

شاتر HM اداره گذرنامه است و قرار است در بازگشت برنامه به بازگشایی دو دفتر و افزایش سطح نیروی انسانی در پنج مکا

توسط AKHSHIJNEWS در 30 فروردین 1399
Passport office

شاتر

HM اداره گذرنامه است و قرار است در بازگشت برنامه به بازگشایی دو دفتر و افزایش سطح نیروی انسانی در پنج مکان های دیگر پس از شک و تردید مطرح شد بیش از ایمنی از کارگران است.

رایانه های شخصی خدمات شهری بزرگترین اتحادیه عصبانی شد هفته گذشته توسط یک درز ضبط یک ویدیو کنفرانس مربوط به HMPO مدیریت که نشان داد وجود دارد دفتر خانه برنامه ریزی برای 2,000 گذرنامه کارکنان به بازگشت به کار در طول coronavirus مستند.

در این جلسه معاون مشاور ارشد علمی روپرت Shute بود گفت: "شما بیشتر در معرض خطر در محل کار به شما خواهد بود در خانه خود و یا در سوپر مارکت. آن است که در مورد به حداقل رساندن آن" و "ما در حال کار بر روی ارزیابی است که 80 درصد از ما, اگر ما در حال حاضر نمی خواهد این ویروس هستند. ما نمی توانیم پنهان و دور از آن برای همیشه."

در پاسخ عدد دبیر علامت Serwotka به نام برای رسیدگی به Shute نظرات و بعد خواسته به روشن شدن سیاست اداره در نگه داشتن کارگران ایمن از coronavirus.

خانه دفتر در نظر گرفته شده بود را دوباره باز بلفاست و نیوپورت دفاتر از 14 مارس و افزایش تعداد کارکنان در دفتر در پنج سایت های دیگر که باقی مانده بود باز با اسکلت نیروی انسانی.

اما پس از رایانه های شخصی مقامات ملاقات با دفتر هیئت دولت پنج شنبه گذشته این اتحادیه در نامه ای به دبیر دائمی متی Rycroft خواستار توقف فوری برای آوردن HMPO کارکنان را به کار می کنند.

و در چه رایانه های شخصی است که این ادعا به عنوان یک پیروزی HMPO است "در حال حاضر تصمیم به تسلیم این عمل برای یک دوره کوتاه به فعال کردن بیشتر بحث را با عدد و کارکنان تا اطمینان حاصل شود که تمام نگرانی ها در مورد اقدامات ایمنی, چه می شود که برای محیط های اداری و یا برای سفر به این کار شده اند پخش شد در پاسخ به و خطاب که در آن لازم است."

در بیانیه این اتحادیه گفت: "ما گوش به نگرانی از اعضای ما در سراسر HMPO و گسترده تر است."

"آنها به ما گفته اند که آنها درک و حمایت از این بخش در ارائه خدمات ضروری در این زمان بحران ملی.

"اما آنها [اعضای] نیز به ما گفت که آنها برای پیدا کردن آن بسیار دشوار است به درک که چرا زمانی که ما شاهد بالاترین نرخ مرگ و میر در اروپا و کارفرمای خود را در نظر می گیرد این زمان به طور کامل خطرات غیر ضروری با سلامت خود و رفاه."

عدد آن را گفت تا به حال خواسته دفتر خانه چگونه بسیاری از مردم انتظار می رود در هر یک از اصلی اداره گذرنامه سایت های این هفته است.

HMPO گفت: این عامل در "قابل ملاحظه ای محدود" سطح نیروی انسانی با اولویت داده شده برای موارد اضطراری و که تعداد قابل توجهی از افراد مشغول به کار بودند از خانه.

آن گفت: مرحله به مرحله بازگشت از هیات به HMPO دفاتر را هنگامی که شخص ثالث ارزیابی کار کامل شد.

دفتر خانه سخنگو گفت HMPO بود "به طور کامل پیوستن به بهداشت عمومی مشاوره در تمام دفاتر" و اتخاذ اجتماعی فاصله اقدامات برای حفظ هر دو کارکنان و مشتریان امن است.

"HMPO در ادامه به اولویت بندی موارد اضطراری اما تصمیم گرفته است به طور خلاصه تسلیم مرحله به مرحله بازگشت مردم به دفاتر خود اجازه می دهد تا سایت به طور مستقل ارزیابی برای اطمینان بیشتر" آنها گفت.

زمینه قانونی

مسائل اطراف کارکنان نگرانی از بازگشت به دفاتر خود قرار داده بودند به یک زمینه قانونی برای پرسنل امروز توسط ملانی Stancliffe شریک در Cripps Pemberton مایل به سبز که گفت: "یک کارفرما است که از نظر قانونی تحت عنوان نیاز به کارکنان برای ادامه حضور در محل کار خود اگر کاری نمی تواند انجام شود از صفحه اصلی; سازمان بوده است نه دستور به بستن و کارفرما می تواند در دیدار با راهنمایی های اجتماعی فاصله. کارفرمایان هنوز هم باید برای اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان خود و ایجاد تنظیمات برای کارکنان با شرایط این مبلغ به یک ناتوانی است.

"امتناع از رفتن به محل کار است و به احتمال زیاد در نتیجه اقدام انضباطی و یا کسر از پرداخت. اما منابع انسانی باید مراقب باشید قبل از اقدام در برابر یک کارمند که مطرح است جدی و قریب الوقوع تهدید برای سلامت خود. آنها در حال محافظت از زیان های مانند پرداخت کاهش و می تواند ادعا در دادگاه. اگر خطر شدید است یک کارمند می تواند استعفا دهد و به ادعای سازنده اخراج (برای نقض کارفرما وظایف).

"که در آن یک کارمند بیمار می افتد با Covid-19, همکاران خود ندارند مناسب می دانم. کارفرما باید, اما, بررسی, خطر, هشدار به سایر کارکنان در صورت وجود خطر برای سلامت آنها در معرض خطر (در حالت ایده آل به صورت ناشناس برای محافظت از اولین کارمند اطلاعات شخصی) و نزدیک و عمیق تمیز کردن اتاق و یا طبقه."

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن