حقوق بازنشستگی تنظیم شل اجرای سهم کاهش قوانین

شاتر کارفرمایان تعهدات خود تحت حقوق بازنشستگی اتوماتیک ثبت نام قوانین همچنان به اعمال می شود اما حقوق بازنشستگ

توسط AKHSHIJNEWS در 29 فروردین 1399

شاتر

کارفرمایان تعهدات خود تحت حقوق بازنشستگی اتوماتیک ثبت نام قوانین همچنان به اعمال می شود اما حقوق بازنشستگی تنظیم کننده ساخته شده است که تعدادی از امتیازات برای کمک به کارفرمایان مبارزه با جریان نقدی در طول Covid-19 بحران.

ارشاد منتشر شده در این ماه می گوید: تنظیم خواهد شد آرامش خود را مورد نیاز برای 60 روز حداقل دوره مشاوره برای شرکت های با حداقل 50 نفر اگر کسانی که با تعریف سهم (DC) طرح بازنشستگی آرزو به کاهش سهم خود در سطح ارائه معیارهای خاصی هستند دیدار کرد.

ما به شدت توصیه می کنند که هر کارفرما که پیشنهاد به آن را کاهش می دهد کارفرما سهم نرخ مطابق با آرامش به طور کامل اسناد و مدارک مراحل آن را گرفته است به اطمینان حاصل شود آن را به یک کامل دنباله مقاله اگر تنظیم پس از آن شروع به پرسیدن سوال" – پنی Cogher ایروین Mitchell

آن را نمی خواهد اجرای عمل اگر کارکنان شده است furloughed; اگر این کاهش تنها به اعمال furloughed کارکنان; کاهش تنها اعمال شده در طی کردند دوره; و اگر مبتلا به کارکنان نوشته شده بود به. این آرامش امر تا 30 ژوئن 2020.

پنی Cogher حقوق بازنشستگی شریک در قانون شرکت اروین میچل گفت: "کامل 60 روز مشاوره است که هنوز هم مورد نیاز اگر کارفرما می خواهد به تغییر سهم کارفرما در خارج از این آرامش از بازنشستگی مشاوره مورد نیاز است.

"ما به شدت توصیه می کنند که هر کارفرما که پیشنهاد به آن را کاهش می دهد کارفرما سهم نرخ مطابق با آرامش به طور کامل اسناد و مدارک مراحل آن را گرفته است به اطمینان حاصل شود آن را به یک کامل دنباله مقاله اگر تنظیم پس از آن شروع به سوال بپرسید."

هدایت می گوید: "ما می دانیم این است که یک زمان به چالش کشیدن برای همه و ما تشخیص سویه این است که قرار دادن کارفرمایان."

"ما در حال کار با HM خزانه داری و وزارت کار و بازنشستگی به خوراک به کروناویروس کار احتباس طرح مرکزی راهنمایی در حقوق بازنشستگی عنصر بدهد.

"ما را متناسب و مبتنی بر ریسک رویکرد نسبت به اجرای تصمیمات در این زمان به چالش کشیدن با هدف حمایت از هر دو کارفرمایان و محافظ است."

هدایت صرفا که کارفرمایان معمول به صورت خودکار ثبت نام مجدد, ثبت نام مجدد اعلام وظایف در ادامه به درخواست حتی اگر کارکنان شده است furloughed. اما شرایطی وجود دارد که در آن سازمان می تواند به تعویق انداختن برخی از مسئولیت های خود را – به عنوان مثال که در آن یک کارفرما در تلاش برای تکمیل آن دوباره ثبت نام عوارض در سومین سالگرد آن مرحله بندی تاریخ, آن می تواند یک تاریخ را انتخاب کنید تا سه ماه پس از سالگرد خود را برای ارزیابی کارکنان آن است.

کارفرمایان و کارکنان هنوز هم موظف به سهم بازنشستگی در خط با قوانین حقوق بازنشستگی خود را طرح اما کارکنان ممکن است را انتخاب کنید و یا خود را کاهش دهد سهم سطح یا انصراف از این طرح اگر آنها نیاز به. کارفرمایان مجاز به تشویق و یا وادار کردن کارکنان به این تصمیم و کارمند باید قرار داده به این طرح در آینده دوباره ثبت نام تاریخ.

حقوق بازنشستگی تنظیم کننده به رسمیت شناخته شده است که شرکت ممکن است جریان نقدی مسائل است که آن را دشوار است برای آنها را به حفظ سهم بازنشستگی و آنها را تشویق به صحبت کردن با حقوق بازنشستگی خود را ارائه دهنده به نظر خود تغییر تاریخ پرداخت و یا استفاده از حمایت دولت موجود از جمله Coronavirus کار احتباس طرح.

آن می گوید: "درک ما این است که یک زمان به چالش کشیدن در شرایط جریان وجوه نقد و منابع است. دولت به تازگی اعلام کرد که Coronavirus کار احتباس طرح را شامل کارفرما حداقل قانونی AE سهم. اگر شما ادعا می کنند برای کمک مالی (به پوشش پایین تر از 80 درصد از furloughed کارگر حقوق و دستمزد و یا دستمزد یا £2,500 هر ماه) همچنین شما می خواهد قادر به ادعا می کنند که حداقل قانونی کارفرما بازنشستگی سهم در آن حقوق و دستمزد."

قانونی سهم حداقل 8 درصد از کارمندان حقوق و دستمزد – حداقل 3% از کارفرما و بقیه ساخته شده توسط کارمند.

پاداش جبران خسارت و مزایای فرصت


فهرست تمام comp و مزایای شغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن