پرسنل امروز جوایز 2020 باز برای نوشته

تمام پرسنل امروز جوایز 2019 برندگان به مرحله نوشته باز هستند برای سال 2020 پرسنل امروز جوایز شناخت منابع انسان

توسط AKHSHIJNEWS در 3 اردیبهشت 1399

تمام پرسنل امروز جوایز 2019 برندگان به مرحله

نوشته باز هستند برای سال 2020 پرسنل امروز جوایز شناخت منابع انسانی حرفه ای تیم و تامین کنندگان است که باید تحویل مزایای فوق العاده را به سازمان خود را از طریق خود مردم سیاست.

یک پیام در coronavirus

پرسنل امروز به رسمیت می شناسد که در طول این بی سابقه ای در برابر ما کوتاه مهمانی و مراسم اعطای جوایز, برنامه ریزی برای تابستان را نگه داشته بود تحت بررسی است. رفاه مهمانان ما قضات حامیان و کارکنان خواهد بود و اولویت ما در طول سال 2020 جوایز برنامه.

22 پرسنل امروز جوایز جشن بهترین دستاوردها و نوآوری در منابع انسانی و L&D.

شما و خود را HR تیم رهبری نوآورانه پروژه و یا تحول کمک به مردم خود را تنظیم به تغییر قابل توجه و یا تحویل صرفه جویی در هزینه از طریق خود مردم سیاست های?

آیا شما با موفقیت غلبه بر چالش های استخدام یا معرفی سیاست ها به افزایش تنوع و شمول? اگر شما می تواند با یک شانس برنده شدن یکی از ما آرزو جوایز در پر زرق و برق مراسم اعطای جوایز در Grosvenor House Hotel در لندن پارک لین در 17 نوامبر سال 2020 است.

2020 پرسنل امروز جوایز دسته بندی

کارآموزی کارفرما از سال
پایداری کسب و کار جایزه
تغییر مدیریت جایزه
تنوع و شمول جایزه
مزایای کارمند جایزه
کارمند تجربه جایزه
نام تجاری کارفرما جایزه
استخدام شرکت حقوقی سال
تعالی در خدمات عمومی HR جایزه
خانواده دوستانه کارفرما از سال* * * *
فارغ التحصیل طرح از سال
سلامت و تندرستی جایزه
منابع انسانی از سال
مدیر منابع انسانی از سال
منابع انسانی تاثیر جایزه
HR تیم از سال
HR Tech دهنده سال*
HR جایزه فناوری
نوآوری در استخدام جایزه
L&D تامین کننده از سال* * * *
L&D تیم از سال
آموزش و توسعه جایزه
تامین مالی تامین کننده این سال* * * *
مدیریت استعداد جایزه

* دسته بندی جدید برای سال 2020

این سال را می بیند معرفی چهار دسته جدید. سه تامین کننده دسته بندی رسمیت شناختن دستاوردهای ساخته شده در منابع انسانی و تکنولوژی, آموزش و توسعه و استخدام و تامین مالی در حالی که خانواده های جدید دوستانه کارفرما جایزه سال هدف برای پاداش دادن به نهادها و سازمان های برجسته استراتژی برای کمک به حفظ کار پدر و مادر و سرپرستان.

لیست کامل جوایز دسته ها و معیارهای موجود در پرسنل امروز جوایز سایت.

پرسنل امروز ویرایشگر راب ماس گفت: "در این زمان بیش از هر زمان ما مشتاق به تشخیص منابع انسانی جامعه را از دستاوردهای برجسته.

"ما شده ایم با تشویق تعدادی از سوالات ما را دریافت درخواست هنگامی که ما باز برای ورودی و ما به دنبال به جلو به جشن HR حرفه ای' کار سخت است."

در این سال ما خوش آمدید, استخدام, فرایند برون سپاری متخصص PeopleScout ما به عنوان حامیان طلا و XpertHR هستند دسته هستند.

سال گذشته برندگان شامل Co-op که برنده کارآموزی کارفرما از سال و در ادامه به برنده برنده کلی; Mitchells & Butlers برنده L&D تیم سال برای سال دوم در حال اجرا در حالی که بزرگ غربی راه آهن و خواهر خود را حق رای دادن جنوب غربی راه آهن هر دو جمع آوری غنائم برای سلامت و تندرستی و تغییر مدیریت بود.

شارت کسانی خواهد بود دعوت به حضور خیره کننده جوایز مراسم و صرف شام در Grosvenor House Hotel در 17 نوامبر سال 2020 است. قبلی میزبان شامل Sally Phillips, Alex Jones, کلودیا Winkleman هیو دنیس و الکساندر آرمسترانگ.

وارد پرسنل امروز جوایز در حال حاضر!

ورود آخرین مهلت: 5 ژوئن 2020tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن