طرح به طور کامل بازگشایی مدارس قبل از تابستان به اوراق

شاتر برنامه اجازه می دهد تا تمام کودکان دبستانی در انگلستان برای بازگشت به کلاس درس قبل از تعطیلات تابستان به

توسط AKHSHIJNEWS در 20 خرداد 1399

شاتر

برنامه اجازه می دهد تا تمام کودکان دبستانی در انگلستان برای بازگشت به کلاس درس قبل از تعطیلات تابستان به شمار می رود کاهش یافته است.

مدارس را جای داده می شود انعطاف پذیری خود را به تصمیم بگیرند که آیا آنها می تواند بیشتر گروه در سال قبل از تابستان شکستن و دیگر نمی خواهد نیاز به آماده شدن برای بازگشت از تمام دانش آموزان, وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون به اعلام امروز.

تا کنون تنها کودکان در پذیرش سال یک و شش سال شده اند قادر به بازگشت به مدرسه در انگلستان تسکین فشار بر برخی از کار پدر و مادر است.

اما اندازه کلاس ها محدود به 15 دانش آموزان و یا کمتر با کودکان نشسته در فردی میز و کلاس تقسیم در سراسر دو کلاس درس در برخی از موارد است. این یک ظرفیت موضوع سر معلمان استدلال کرده اند.

جف بارتون دبیر انجمن مدرسه و کالج رهبران استقبال U-نوبه خود. او گفت: "'همت' به بازگرداندن تمام سال های اولیه گروه برای یک ماه قبل از پایان ترم تابستان یک مورد از دولت بیش از حد امیدوار کننده چیزی بود که تحویل. آن را ممکن است برای انجام این کار در حالی که حفظ اندازه کلاس کوچک و اجتماعی حباب بنابراین ما می باشد که سیاست شده است jettisoned."

دکتر پاتریک روچ دبیر کل NASUWT معلمان اتحادیه گفت: تنظیم "خودسرانه" خرما برای گسترده تر بازگشایی مدارس بوده است "بد در نظر گرفته زودرس و بیاستفاده".

"عجله دولت به دنبال به بازگشایی مدارس به عنوان بخشی از تلاش های گسترده تر به راه اندازی مجدد اقتصاد شده است در صورت نگرانی عمیق و نصب شواهدی وجود دارد که این امر منجر به موج دوم از عفونت و مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

"اکثریت قریب به اتفاق معلمان باقی می ماند بسیار نگران است که با مدارس باز به بیشتر از کودکان در حالی که امن اجتماعی فاصله و PPE در ادامه به عمده نگرانی های گسترده تر بازگشایی مدرسه است که به سادگی امن نیست.

"در صورت عدم وجود قطعی ارشاد از دولت, بسیاری از مدارس, تلاش برای درک آنچه آنها نیاز به انجام به منظور پاسخگویی مناسب در سلامت و ایمنی استانداردهای زمانی که آنها بازگشایی شده است."

در جای دیگر در انگلستان مدارس در ولز را دوباره باز از 29 ژوئن به تمام گروه های سنی به صورت محدود دوره در طول هفته در حالی که مدارس در اسکاتلند در حال بازگشایی در 11 مرداد ماه ادامه با برخی از خانه-یادگیری است. در ایرلند شمالی, دانش آموزان آماده شدن برای امتحانات و کسانی که در مورد به حرکت به پست-مدارس ابتدایی بازگشت در اواخر ماه اوت در حالی که باقی مانده دانش آموزان خواهد بود مرحله به مرحله در ماه سپتامبر.

دیروز وزیر بهداشت مت Hancock گفت: مدارس متوسطه در حال انتظار برای بازگشایی در ماه سپتامبر.

بخش آموزش منابع انسانی نقش در پرسنل امروز


مرور بیشتر HR شغل در آموزش و پرورشtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن