پلیس توقیف کوکائین هروئین در قاچاق مواد مخدر بررسی

محتوای مقاله

ساسکاتون پلیس ساخته شده اند سه بازداشت در ارتباط با قاچاق مواد مخدر بررسی است.

در رسانه ها انتشار در جمعه پلیس گفت: ماموران مشاهده “فعالیت های سازگار با قاچاق مواد مخدر” در 400 بلوک کنفدراسیون درایو.

توقف ترافیک منجر به دستگیری دو مرد و تشنج از $4,275 به صورت نقدی و سه تلفن همراه از وسیله نقلیه. دوم توقف ترافیک منجر به بازداشت یک, بازداشت یک مرد سوم و تشنج از 2.1 گرم از کوکائین برای توزیع بسته بندی.

پلیس بعد از اعدام یک حکم جستجو در یک آپارتمان در 900 جلوگیری از دوشس خیابان, جایی که آنها در بر داشت 403.74 گرم هروئین 250 گرم نرم کوکائین یک برش عامل بیش از 2000 دلار پول نقد در یک دستگاه شمارش پول و مواد مخدر “متعلقات و بسته بندی مطابق با قاچاق مواد مخدر” آزادی اعلام کرد.

دوم جستجو حکم اعدام شد در یک اتاق هتل در 100 بلوک از دایره درایو غرب که در آن ماموران کشف و ضبط 298.5 گرم نرم کوکائین 73.9 گرم از کوکائین بیش از $17,000 نقد و مقیاس دو تلفن های همراه و “بسته بندی سازگار با قاچاق مواد مخدر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>