فقیر داده و مهارت های خود مانع توانایی کارفرمایان برای ارزیابی تندرستی

عکس: شاتر کارفرمایان هستند که مانع در توانایی خود را برای ارزیابی اثربخشی طرح های تندرستی با فقدان کیفیت خوب د

توسط AKHSHIJNEWS در 30 تیر 1399
data analysis

عکس: شاتر

کارفرمایان هستند که مانع در توانایی خود را برای ارزیابی اثربخشی طرح های تندرستی با فقدان کیفیت خوب داده ها و تجزیه و تحلیل داده های تخصص با وجود تقریبا همه سازمانها در حال حاضر با استفاده از نوعی از مدیریت اطلاعات به منظور بررسی برنامه های خود را.

این است که با توجه به پاداش و مزایای انجمن (REBA) که نشان داد که 92 درصد از سازمان ها با استفاده از مدیریت اطلاعات برای ارزیابی اثربخشی خود را کارمند تندرستی طرح از 74 درصد در سال 2019.

اما محدود در دسترس بودن (49%) و کیفیت پایین از داده ها (43%) بودند مانع کارفرمایان توانایی ارزیابی اثر خود را به درستی. سی و شش درصد نیز فاقد مناسب جمع آوری داده ها روش 31% آیا لزوما تجزیه و تحلیل عامل و 25 درصد فاقد تجزیه و تحلیل داده های تخصص.

REBA مدیر Debi o'donovan گفت: "Covid-19 بحران تقویت این پیام است که به طور پایدار یک سازمان نیاز به نوآوری و انعطاف پذیر. که تنها می تواند اتفاق می افتد با یک فرهنگ خوب و مثبت تجربه کارکنان. تندرستی این است که در هسته اصلی دستیابی به این.

"با توجه به نقش حیاتی تندرستی نقش در شکل دهی مجدد کار و مشاغل, جای تعجب است که اندازه گیری اثربخشی دریافت بیشتر تمرکز می کنند. اکثر کارفرمایان هنوز هم با استفاده از پروکسی ارقام مانند تعهد کارکنان به جای تلاش برای دیدن تغییرات در کسب و کار استراتژیک سطح.

"این نیز مهم است برای اندازه گیری و دوباره بازدید خطرات مانند کسب و کار مالی یا نیروی کار برنامه ریزی در کنار جمعیت داده از جمله اقدامات کارکنان سلامت روان."

REBA کارمند تندرستی تحقیقات 2020 یافت 76 درصد از سازمان های گزارش شده در تندرستی, معیارهای از 67 درصد در سال 2019. اکثر نگهداری این داده ها را در خانه و نه آن را در دسترس در گزارش سالانه خود.

سلامت روان در اولویت باقی مانده برای شرکت های با 89% حاکی از آن بود که خود را به اتاق اول (67 درصد) و دوم (22 درصد) کارمند تندرستی نگرانی است. هفتاد و هشت درصد در نظر گرفته شده برای معرفی بهداشت روانی/انعطاف پذیری کارگاه های آموزشی در سال 2020 و یا فراتر از آن.

سلامت فیزیکی بود و در بالا و دو نگرانی برای 69 درصد از کارفرمایان در حالی که 25 درصد گفت: همان برای سلامت مالی.

نیمی (51%) از سازمان تا به حال تندرستی برنامه ای است که تحت پوشش تمام کارکنان از 25 ٪ از شرکت ها در سال 2019.

Soraya چمبرلین مدیر شرکت در AXA PPP بهداشت و درمان که پشتیبانی از این گزارش گفت: "مسیر محل کار و رفاه سفر خوب است. این دلگرم کننده است که اکثریت قریب به اتفاق کارفرمایان در حال تلاش برای اندازه گیری اثربخشی طرح های خود را. نیز تعهد خود را به یکپارچه سازی سازمانهای' تندرستی و مزایای بیمه بهداشت و درمان.

"اما, به, بهتر, شواهد پیشرفت, ما نیاز به آدرس برخی از مسائل مهم در اطراف اطلاعات و در دسترس بودن و کیفیت و تجزیه و تحلیل. خوشبختانه آنها غیر قابل عبور نیست و با منابع مناسب و بصیرت و عزم و اراده بیشتر موثر تندرستی استراتژی های در دسترس است."

این تحقیق شامل 309 تندرستی HR و مزایای کارکنان متخصص مشغول به کار در سازمان ها با اندازه های مختلف (86% که تا به حال 250+ کارکنان).tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب