پست-coronavirus: چگونه شرکت ها می توانند یاد بگیرند از blockchain

تامارا Haasen توضیح می دهد چگونه blockchain را تحت تاثیر قرار نظیر به نظیر ساختار شرکت فناوری IOHK و چگونه هم

توسط AKHSHIJNEWS در 7 خرداد 1399

تامارا Haasen توضیح می دهد چگونه blockchain را تحت تاثیر قرار نظیر به نظیر ساختار شرکت فناوری IOHK و چگونه همه کارفرمایان می تواند درخواست آن را به پست-Covid-19 محل کار.

زمانی که گزارش از یک ویروس جدید در ووهان پدید آمده در اواخر سال گذشته چند که تصور دولت از مستند بسیاری از نقاط جهان در حال حاضر می یابد خود را در. با افراد بیشتری کار از راه دور از همیشه قبل از همه گیر است و سوالات مطرح شده در مورد وضعیت کسب و کار و راه خود را از کار.

اگر چه توده خانه مشغول به کار شد و یک چشم انداز دلهره آور پیشگام شرکت شده اند قادر به مبارزه با پتانسیل خسارت وارده به کسب و کار با تغییر سیستم خود را از کار. برای تبدیل شدن به سازگار به اختلال می تواند شرکت را از اتخاذ یک کسب و کار بر اساس سیستم عامل در اطراف هسته اصل blockchain: تمرکز زدایی. با صحبت از این مستند به طور دائم تغییر راه ما کار شرکت هایی که کاهش اتکا به یک سیستم متمرکز و یا یک "نقطه شکست" بهتر خواهد بود قادر به آب و طوفان است.

تمرکز زدایی و شفافیت به دست-در-دست ها و شرکت های خود را افزایش می دهد و انصاف و با افزایش شفافیت در اطراف خود پرداخت و شرایط.

در IOHK ما مهندس blockchain نرم افزار که اجازه می دهد تا همه نوع از داده ها ذخیره می شود در هزاران یا حتی میلیون ها رایانه در سراسر جهان به طور همزمان به معنی آن است که سیستم ایمنی بدن برای حمله به هر فرد و کامپیوتر از دست دادن داده ها است که اساسا غیر ممکن است.

ما کار را در همان راه غیر متمرکز مدل های کسب و کار معنی وجود دارد هیچ نقطه شکست. واقعا غیر متمرکز مدل فراتر از صرف کار از خانه و می تواند به معنای ریشه کن کردن دفاتر ثابت ساعت و حتی کسب و کار معمولی سلسله مراتب مانند تخته و مدیران اجرائی. در زمانی که شرکت ها نیاز به تنظیم سرعت به صورت دیجیتالی توزیع شده حقوقی واجد شرایط وجود دارد بسیاری آموخته می شود از این راه است که blockchain اجرا می شود یک توزیع از سیستم مالی بدون قدرت مرکزی.

در IOHK ما مهندس blockchains بنابراین ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما راه می رفت راه رفتن هنگامی که آن را به تمرکز زدایی. شرکت ما نمی باشد و دفتر مرکزی ساعت یا مهلت; همه کارکنان ما کار از راه دور و به خود برنامه مدیریت وظایف خود را. هر کس در IOHK است که ایالات متحده با هدف ما متحول امور مالی و blockchain. سلسله مراتب است دایره ای به جای متمرکز با کنترل از راه دور تیم مشغول به کار به طور مستقل به راه خود مهلت برای رسیدن به اهداف مشترک.

انصاف و همکاری

تیم کار بر روی یک peer-to-peer اساس وجود ندارد سوله و هر کس از توسعه دهندگان نرم افزار به رسانه های حرفه ای همکاری کنند. روش ما نیز اطمینان حاصل شود که ما شنده انصاف; پرداخت فرمول, نرخ و تبلیغات تصمیم گرفت بر اساس قوانین شفاف با استفاده از مستقل فرمول ها و اطلاعات عمومی. تمرکز زدایی و شفافیت به دست-در-دست ها و شرکت های خود را افزایش می دهد و انصاف و با افزایش شفافیت در اطراف خود پرداخت و شرایط.

اگر چه کارکنان ما کار از راه دور ما مطمئن شوید که هر کس احساس می کند متصل در سراسر شرکت. در IOHK ما یک کل-شرکت شل کانال که شامل تمامی کارکنان از جمله مدیر عامل شرکت ما. او همچنین میزبان باز "از من بپرسید هر چیزی" جلسات در یوتیوب که به روی عموم باز و همچنین کارکنان.

کارکنان نیز به صورت تصادفی همسان با استفاده از یک پیام فوری ربات به منظور تکثیر 'کولر آبی چت آنلاین و حفظ ارتباطات بین کارکنان قوی است. این چیزی است که ما تا به حال موفقیت های بزرگ با, میزبانی, مجازی صبح قهوه به طوری که کارکنان ما می توانید با اتصال اعضای تیم آنها نمی خواهد در غیر این صورت ارتباط برقرار کردن با. با توجه به تحقیقات توسط وودافون دو در پنج کارگران رای همکاران خود را به عنوان اصلی ترین چیزی که آنها در مورد از دست, دفتر, بنابراین مجازی فعالیت های اجتماعی هستند و در این زمان حیاتی و بخش منابع انسانی باید تسهیل آنها یک اولویت است.

این احتمال وجود دارد که coronavirus همه گیر خواهد شد در نتیجه تغییرات دائمی به راه کار. این تغییرات معنی خواهد بود که شرکت ها باید به در نظر گرفتن ریشه و شاخه اصلاحات کار خود را مدل. در IOHK گرفتن اصل تمرکز زدایی به عنوان الهام بخش ما می خواهیم به رفتن و حتی بیشتر و جایگزین کردن مدیریت سلسله مراتب با یک سیستم کار بر اساس انتظارات روشن و داده ها و عامل نقش بدون سلسله مراتب سفت و سخت که در آن کارکنان ما نقش ها و مسئولیت های تکامل و پویا و نه ایستا. این به این معنی است که کارکنان باید بیشتر آزادی و مسئولیت و اعتماد به نفس خواهد شد که افزایش وفاداری کارکنان.

در نهایت یک غیر متمرکز مدل کار می تواند اجازه می دهد تا شرکت ها برای ساخت یک خود به اندازه کافی از راه دور نیروی کار است. چنین مدلی را ارائه کسب و کار بیشتر سیستم ایمنی بدن به اختلالات عمده مانند ما زمان بیماری همه گیر. این قطعا مورد برای IOHK که در آن گذشته از سفر از محدودیت های ما روز به روز عملیات همچنان به صورت عادی. چنین نیروی کار در نهایت ممکن است حتی نیاز به یک هیئت اجرایی مرکزی; مدیر عامل شرکت ما چارلز Hoskinson نهایی هدف این است که برای ارائه کار خود را غیر ضروری.

جهانی مستند ممکن است علامت یک تغییر دائمی در نیروی کار و حرکت به سمت توزیع غیر متمرکز مدل های کسب و کار است که فراتر از کنترل از راه دور کار می کند. کارفرمایان باید از این فرصت برای ساخت یک "طبیعی" در اطراف تمرکز زدایی و تصمیم گیری بر اساس داده های به جای diktat.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب