پروفسور آنه هریس آغاز می شود SOM رئیس جمهور نقش

جامعه طب کار استقبال کرده آن برای اولین بار, پرستار, رئیس جمهور, پروفسور آنه Harriss این هفته است. Harriss او

توسط AKHSHIJNEWS در 5 تیر 1399

جامعه طب کار استقبال کرده آن برای اولین بار, پرستار, رئیس جمهور, پروفسور آنه Harriss این هفته است.

Harriss اولین غیر پزشک به عنوان SOM جمهور و موفق Dr خواهد Ponsonby.

تمرکز من نقش خواهد اطمینان حاصل کرد که دولت و کسب و کار درک نقش و بهداشت شغلی درخواست برای دسترسی جهانی به آن" – پروفسور آنه Harriss, SOM

او مشغول به کار در بهداشت حرفه ای در صنایع مختلف از جمله نقش های اصلی هتل های زنجیره ای در بخش نفت و گاز و در صنعت داروسازی است.

او همچنین خود مشاوره و صرف مقدار قابل توجهی از زندگی حرفه ای خود را در آموزش و پرورش خدمت به عنوان مدیر دوره شغلی پرستاری بهداشت برنامه در کالج سلطنتی پرستاری و دانشگاه لندن جنوبی بانک که در آن او بود و البته مدیر برنامه های در آه پرستاری و آه ایمنی و بهداشت.

Harriss که همچنین CPD ویرایشگر شغلی, بهداشت و تندرستی گفت: "تمرکز من نقش خواهد اطمینان حاصل کرد که دولت و کسب و کار درک نقش و بهداشت شغلی درخواست برای دسترسی جهانی به آن است. Covid-19 برجسته اهمیت به اقتصاد و بهداشت عمومی به طور موثر حمایت از سلامت محل کار."

او اعطا کمک هزینه تحصیلی از کالج سلطنتی پرستاری و یاران افتخاری از دانشکده طب کار. Harriss شد فرد برای اولین بار در دانشکده بهداشت در دانشگاه لندن جنوبی بانک برای تبدیل شدن به یک مدیر همکار آکادمی آموزش عالی در سال 2015.

Harriss نیز درگیر در توسعه و تحویل آه عمل در خارج از کشور از جمله پروژه های بهداشت عمومی در آفریقای جنوبی و پروژه های نیوزیلند انجمن بهداشت شغلی پرستاران.

SOM شده است فشار دولت برای اطمینان از آه پشتیبانی ارائه شده است به طور گسترده تر به جمعیت بریتانیا به مردم بازگشت به کار.

SOM مدیر عامل شرکت نیک Pahl گفت: "قوی وجود دارد اقتصادی مورد به پیاده سازی دسترسی به بهداشت شغلی برای تمام کارفرمایان است. خدمات بهداشت حرفه ای کلیدی در حمایت از کارکنان به کار و نگه داشتن آنها را در کار با خیال راحت در طول این زمان به چالش کشیدن. آن به ارمغان می آورد ثروت از تجربه به برجسته کردن نقش حیاتی بهداشت حرفه ای بازی می کند".tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن