استان doles بیشتر MEEP نقدی ساسکاتون هنوز در انتظار برای تصویب

محتوای مقاله

این ساسکاچوان دولت است که در ادامه به دل کردن پول نقد خود $150 میلیون زیرساخت های شهری, بودجه ریزی و در حال حاضر مورد تایید تقریبا 200 پروژه در سراسر استان.

ارزش یک ترکیب $21.4 میلیون, لیست ویژگی های یک $1.7 میلیون پلیس ساختمان در Estevan a $2.3 میلیون آب زیرزمینی خط پروژه در پرنس آلبرت و $150,000 دوچرخه سواری BMX آهنگ در Martensville.

کوچکتر شهرداری های سراسر استان با استفاده از سهام خود را از پول نقد برای خرید وسایل نقلیه و دیگر تجهیزات ارتقا زیرساخت ها و ساخت زمین های بازی.

نمونه شامل یک ژنراتور پشتیبان برای Melfort چند استفاده از تسهیلات ($12,339) جدید, آتش سوزی تانکر برای روستایی شهرداری سنت پیتر ($55,000) و یک تراکتور برای روستای گینسبروق ($36,507).

شهر ساسکاتون اما باید صبر کنید کمی طولانی تر برای پیدا کردن اگر یک برنامه به صرف آن $35.5 میلیون سهم زیر این برنامه را دریافت خواهد کرد این استان را مهر و موم از تصویب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>