روانپزشکان برجسته میزان Covid-19 عوارض عصبی

شاتر یک مطالعه 153 بیماران تحت درمان در انگلستان بیمارستان در طی فاز حاد Covid-19 انجام شده است نشان داده شده

توسط AKHSHIJNEWS در 11 تیر 1399

شاتر

یک مطالعه 153 بیماران تحت درمان در انگلستان بیمارستان در طی فاز حاد Covid-19 انجام شده است نشان داده شده که طیف وسیعی از بیماریهای اعصاب و روان عوارض که ممکن است مربوط به ویروس.

تحقیقات انجام شده توسط CoroNerve گروه مطالعات که شامل کالج سلطنتی روانپزشکان شده در مجله لانست منتشر شده مجله روانپزشکی.

آن نشان داده است که در حالی که سکته مغزی را شایع ترین عارضه عصبی در بیمارستان بستری Covid-19 بیماران بسیاری از بیماران جوان تر توسعه یافته تغییر وضعیت روانی مانند روان پریشی یا نوعی جنون.

متوسط سن بيماران 71 (23-94) سال است. از 125 بیماران برای آنها تکمیل داده های بالینی در دسترس بود 57 (44%) دچار سکته مغزی ایسکمیک و 39 نفر (31 درصد) را تجربه تغییر وضعیت روانی منعکس کننده هر دو عصبی و روانی تشخیص.

در حالی که 61 (82%) از موارد حوادث عروقی مغزی رخ داده است در کسانی که بیش از 60 سال نیمی از موارد با تغییر وضعیت روانی بودند زیر 60 سال است.

دکتر بندیکت مایکل از دانشگاه لیورپول و ارشد نویسنده در این مقاله گفت: "در حالی که تغییر وضعیت روانی بود که گزارش شده توسط برخی از پزشکان ما شگفت زده شدند به شناسایی کاملا بسیاری از موارد به خصوص در بیماران جوان تر و با وسعت سندرم بالینی اعم از التهاب مغز (آنسفالیت) از طریق روانپزشکی ارائه.

"پزشکان باید نسبت به این احتمال از بیماران مبتلا به Covid-19 توسعه این عوارض و برعکس امکان Covid-19 در بیماران ارائه حاد عصبی و روانی سندرم," او اضافه شده است.

کامل مطالعه می توان یافت در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن