Q&A: کودک, ازدواج, ختنه و شیوه های مضر در بدن زنان افزایش به دلیل COVID-19

ویژه, جنس, جهانی, عناوین, سلامت, شرایط اضطراری انسانی, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه جمعیت فقر & SDG

توسط AKHSHIJNEWS در 13 تیر 1399
ویژه, جنس, جهانی, عناوین, سلامت, شرایط اضطراری انسانی, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه جمعیت فقر & SDGs منطقه, دسته بندی TerraViva سازمان ملل متحد

جنسیت

Studies have shown that the longer a girl stays in school, the less likely she is to be forced into child marriage. With many schools currently shut down and girls are not going to school, an increase in child marriage is expected. Credit: Ahmed Osman/IPS

مطالعات نشان داده اند که دیگر یک دختر باقی می ماند در مدرسه کمتر احتمال دارد او را مجبور به ازدواج کودکان. با بسیاری از مدارس در حال حاضر تعطیل و در حال رفتن به مدرسه افزایش ازدواج کودکان است انتظار می رود. اعتبار: احمد عثمان/IPS

سازمان ملل متحد Jul 3 سال 2020 (IPS) - اضافی 5.6 میلیون کودک ازدواج می تواند انتظار می رود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که منجر به کوتاه مدت افزایش فقر و تعطیلی مدارس.

از زمان همه گیر است و انتظار می رود که تاثیر بسیار زیادی در رشد پیش بینی شده از شیوه های مضر در بدن زنان.

با توجه به گزارش اخیر منتشر شده توسط صندوق جمعیت ملل متحد (افزايش) با عنوان "در برابر من خواهد شد: وضعیت جمعیت جهان در سال 2020" اضافی دو میلیون نفر از female genital mutilation (FGM) رخ خواهد داد و تا سال 2030.

"یک عامل محافظ در جلوگیری از ازدواج کودکان است که آموزش و پرورش" ریچارد Kollodge ارشد سرمقاله مشاور از این گزارش گفت: IPS. "مطالعات نشان داده اند که دیگر یک دختر باقی می ماند در مدرسه کمتر احتمال دارد او را مجبور به ازدواج کودکان. [در حال حاضر] اگر مدارس تعطیل و دختران در حال رفتن به مدرسه که از دست دادن یک عامل محافظ و که می تواند کمک به افزایش ازدواج کودکان."

دیگر عوامل عبارتند از افرادی که ناتوانی برای رفتن به محل کار که به نوبه خود موثر بر معیشت. در چنین شرایطی برخی از والدین ممکن است احساس تشویق به ازدواج دختر خود با آن را به عنوان یکی کمتر دهان برای تغذیه و یا اینکه آنها بر این باورند که ممکن است امن تر Kollodge گفت.

این مهم است که در این سال سازمان صندوق جمعیت ملل متحد آغاز شد و طی 10 سال در دستور کار برای پایان دادن به شیوه های مضر تا سال 2030 در هر کشور است. IPS صحبت با Tharanga Godallage یک بر اساس نتایج مشاور مدیریت در سازمان صندوق جمعیت ملل متحد در مورد نحوه زمان همه گیر تحت تاثیر این دستور کار و چگونه آن را در تشدید بحران ختنه و ازدواج کودکان در سراسر جهان است.

Tharanga Godallage یک بر اساس نتایج مشاور مدیریت در سازمان صندوق جمعیت ملل متحد.

اینتر پرس سرویس (IPS): شما گزارش می گوید: "رسیدن به صفر شیوه های مضر خواهد شد نیاز به بسیار سریع تر پیشرفت است. این خواسته جامعه-تلاش گسترده ای که در آن هر کسی که دارای یک نقش را در توقف این شیوه مراحل به انجام این کار است." چه اقداماتی می تواند متفاوت بازیگران در یک جامعه را برای رسیدگی به این موضوع ؟

Tharanga Godallage (TG): از "شیوه های مضر" هستند ذی نفعان تعهد زیرا هیچ یک از ذینفعان می تواند این مشکل را حل کند. این در واقع نه تنها در سطح کشور مشکل وجود آنها در سراسر مرز. برای ختنه خاص مرزی ذینفعان وکالت است که واقعا مهم است.

در ریشه کن کردن ختنه و به طور کلی مهم ترین عاملی است که تعهد قوی سیاسی از دولت است. دوم اجرای قانون است چرا که ما نیاز به ایجاد قوانین جدید و سیاست های اگر شما واقعا می خواهید به پایدار تغییر دهید.

یک سوم این است که دخالت های متعدد وزارتخانه به دلیل این است که یک واحد-وزارت نشان می دهد. این رویکرد این است که تمام دولت درگیر.

ما مشاهده و توصیه است که به آن نگاه کنید در یک جامع تر راه به خصوص تغییر پایدار.

نیز وجود دارد نیاز به یک تغییر در هنجارهای اجتماعی است که در بحرانی ترین و سخت ترین نیز هست. است که چرا شما نیاز به یک کارزار مدنی.

هنجار اجتماعی است که ریشه و علت بسیاری از این موارد است که نیاز جامعه و سطح تعامل از جمله رهبران که یک نقش بزرگتر به بازی های رسمی و غیر رسمی رهبران جامعه.

و پس از آن وجود اجتماعی و اقتصادی پیوند به ازدواج کودکان و ختنه و در اولویت است. ما نیاز به سیاست گذاران و ذینفعان با یکدیگر دارند و تمام این ترجمه به تغییر سیاست.

IPS: گزارش خود می گوید: "اگر همه گیر باعث می شود دو سال تاخیر در FGM-برنامه های پیشگیری محققان پیش بینی شده است که دو میلیون ختنه موارد رخ می دهد در طول دهه آینده که در غیر این صورت باید برطرف شده است." شما می توانید شکستن چگونه چنین منجر به تاخیر دو میلیون زندگی را تحت تاثیر قرار?

TG: بر اساس روند تاریخی و پیش بینی های ما می دانستیم که برآورد ختنه موارد تا سال 2030 بدون COVID-19 تاثیر خواهد بود حدود 34 میلیون.

سپس ما در کاهش مقیاس تا برنامه ها و موارد جدید به تعیین که چگونه بسیاری از موارد کسانی که تنظیم خواهد شد و ما پیش بینی شده 36 میلیون.

به طور کلی این COVID-19 تاثیر مشاهده شده در دو روش: یکی از اثر پوسته پوسته شدن برنامه های پیشگیری به عنوان ما نمی خواهد بود قادر به انجام برنامه های پیشگیری راه ما برنامه ریزی شده و پس از آن وجود دارد ممکن است موارد جدید در آینده است.

IPS: چه عواملی شما شمارش زمانی که حسابداری برای این تغییر در تعداد پیش بینی شده با توجه به COVID-19?

TG: محدودیت در گروه مجالس و سفر را کاهش در دسترس بودن از ویژگی های کارکنان و تاخیر در شروع بین المللی برنامه ها و یا برنامه های پیشگیری.

دوم تاثیر اقتصادی. در تاثیر اقتصادی با توجه به اطلاعات ما در بر داشت وجود دارد 10 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی به طور کلی و سپس به دلیل تولید ناخالص داخلی [رها] وجود دارد افزایش در فقر است.

معمولا ما می دانیم که افزایش فقر 32 درصد تاثیر بر فرزند ازدواج, آن را بسیار از نزدیک مرتبط. از این رو به دلیل عوامل اقتصادی و در کوتاه مدت افزایش فقر به دلیل COVID-19 بود که میان به مدل سازی وجود دارد در حال حاضر خواهد شد اضافی 5.6 میلیون کودک ازدواج.

IPS: گزارش خود می گوید: "پایان دادن به شیوه های مضر تا سال 2030 در هر کشور و جامعه هدف صندوق جمعیت ملل متحد خواهد شد نیاز به تغییرات سریع در باورها که هنوز تحریم خشونت علیه زنان و دختران و انکار حقوق خود و بدن استقلال است." چگونه به این هدف تحت تاثیر قرار شده همه گیر و چگونه هدف شما برای رفتن به جلو در این شرایط ؟

TG: تا کنون ما انجام داده اند ما تجزیه و تحلیل درونی از کلی چالش است. بنابراین جامعه بسیج مربوط به تحقیقات است برای رفتن به یک چالش بسیار بزرگ به خصوص که ما در حال تلاش برای دیدن چگونه به [آدرس] به خصوص تعهدات مربوط به جامعه بسیج مانند هنجارهای اجتماعی تغییر و comprehensive جنسی برنامه های آموزش و پرورش (من.e.رسمی آموزش و پرورش). این نوع از برنامه ها خواهد بود به شدت تحت تاثیر قرار داده و نسل است برای رفتن به یک چالش.

مردم استفاده می شود به صورت عادی در حال حاضر و مردم آمده اند تا با استراتژی جایگزین: تماس مراکز پزشکی از راه دور و الکترونیکی در جلسات. این ابتکاری جدید جایگزین بنابراین شاید در طول زمان ما ممکن است به یک جدید عادی در روش های ما برای رسیدگی به این مسائل است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب