چهارم از بزرگسالان دچار تنهایی در مستند

تقریبا یک چهارم از بزرگسالان زندگی تحت مستند در انگلستان بین ماه های مارس و آوریل گفت که آنها تا به حال تجربه

توسط AKHSHIJNEWS در 15 اردیبهشت 1399

تقریبا یک چهارم از بزرگسالان زندگی تحت مستند در انگلستان بین ماه های مارس و آوریل گفت که آنها تا به حال تجربه, تنهایی, افزایش نگرانی در مورد در دراز مدت خطر ابتلا به این بیماری همه گیر به سلامت روانی یک موسسه خیریه هشدار داده است.

بهداشت روانی بنیاد در آن بررسی طولی 2,221 انگلستان بزرگسالان به این نتیجه رسیدند که تقریبا یک چهارم (24 درصد) از انگلستان بزرگسالان تا به حال احساس تنهایی به دلیل coronavirus. بیش از چهار در ده (44%) از افراد جوان در سن 18-24 سال تا به حال احساس تنهایی و احساس تنهایی تا به حال بیش از دو برابر در طول مستند دوره است.

آینده بیشتر تحت تاثیر گروه بزرگسالان سنی 25-34 با بیش از یک سوم (35 درصد) گفت: آنها تا به حال احساس تنهایی به عنوان یک نتیجه از coronavirus. یکی در شش افرادی با سن بیش از 55 گفت: آنها تا به حال احساس تنهایی به عنوان یک نتیجه از coronavirus با توجه به مطالعه است.

مدیر بنیاد Dr آنتونیس Kousoulis گفت: "در حالی که اولیه اولویت باید برای جلوگیری از از دست دادن زندگی ما ترس است که ما ممکن است در زندگی با سلامت روان اثرات coronavirus وضعیت برای سالهای زیادی را به آمده است. این امر به ویژه در گروه های آسیب پذیر و بحرانی است که دولت و دیگران آگاه از این در توسعه سیاست ما رفتن به جلو."

تحقیقات آمد که دولت در ماه آوریل راه اندازی بهداشت عمومی کمپین برای مقابله با تنهایی و انزوای اجتماعی در طول شیوع کروناویروس و دوره اجتماعی فاصله.

وزیر فرهنگ الیور Dowden گفت: او می خواست به مردم صحبت کردن بیشتر آشکارا در مورد تنهایی و این تنهایی می تواند یک اولویت دسته از دولت £750 متر خیریه بودجه بسته است.

آن را نیز منتشر راهنمایی برای افراد در حمایت از خود و دیگران با خیال راحت و نورد از یک #اجازه'sTalkLoneliness بهداشت عمومی مبارزه است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن