نژاد پرستی در محل کار: بررسی جدید نشان می دهد تنها پیشرفت آهسته

عکس: شاتر که تا چه حد این کار چشم انداز سیاه و اقلیت های قومی کارگران عقب کسانی که از اکثریت اندازه گیری شده ت

توسط AKHSHIJNEWS در 29 خرداد 1399

عکس: شاتر

که تا چه حد این کار چشم انداز سیاه و اقلیت های قومی کارگران عقب کسانی که از اکثریت اندازه گیری شده توسط یک مطالعه بزرگ.

محققان دریافتند که اگر چه چشم انداز اشتغال برخی از بام مردم بهبود یافته بود پس از 1970s آنها هنوز هم خفه شد در مقایسه با کسانی که از مردم سفید.

یک تیم از دانشگاه بریستول دانشگاه منچستر و مرکز ملی تحقیقات اجتماعی مورد تجزیه و تحلیل سرشماری ملی اطلاعات از سال 1971 و 2011 پوشش بیش از 70 ، 000 نفر در انگلستان و ولز است.

هشت گروه های قومی مورد بررسی قرار گرفتند در این مطالعه: سفید, بریتانیایی, ایرلندی, هندی, پاکستان, بنگلادش, سیاه, کارائیب, سیاه, افریقایی و چینی.

نویسندگان به این نتیجه رسیدند که نابرابری قومی در دهه 1970 تا به حال جان سالم به در چهار دهه اخیر و به خصوص محروم مردان و زنان در بنگلادش سیاه کارائیب و پاکستان شدند.

"این یافته ها به نظر می رسد در همراهی با کار افشای قومی پنالتی که همچنان به تحت تاثیر قرار دهد دسترسی از گروه های اقلیت به اشتغال و راه هایی که مداوم نژادپرستی محدودیت دسترسی به مثبت اجتماعی و اقتصادی نتایج از جمله تحرک اجتماعی" گفت: Dr زعفران Karlsen ارشد مدرس در تحقیقات اجتماعی دانشگاه بریستول.

این مطالعه که در مجله منتشر شد, جامعه شناسی نشان داد که مردان در پنج از هفت گروه های اقلیت های قومی به حال نرخ بیکاری یا بیماری بالاتر از مردان سفید پوست در سال 1971: ایرلندی, هندی, پاکستانی, سیاه کارائیب و آفریقا. این رقم افزایش یافت و به شش گروه در سال 2011 سرشماری با علاوه بر این از بنگلادش.

پرداختن به این نابرابری را نمی توان با تمرکز بر افراد خاص و یا فرهنگ و درک محدودیت ها به جای تمرکز باید نژاد پرستی و تبعیض و عواقب خود را" – Dr زعفران Karlsen, دانشگاه بریستول

زنان در شش هفت گروه های اقلیت های قومی به حال نرخ بیکاری یا بیماری بیشتر از زنان سفید پوست در سال 1971: هند پاکستان بنگلادش, سیاه, کارائیب, سیاه, افریقایی و چینی. در سال 2011 زنان چینی شامل نمی شد که در رده اما ایرلندی بودند.

این نسبت از بام مردم در کتابچه راهنمای مشاغل افتاده بود در برابر سفید, سکس از سال 1971 سرشماری این مطالعه نشان داد تنها با چهار گروه از مردان بیشتر احتمال دارد به در دستی کار که سفید انگلیسی, مردان در مقایسه با هفت در سال 1971. چهار ایرلندی بودند پاکستان بنگلادش و کارائیب. همان درست است از زنان بیش از حد, اما چهار گروه بودند هند پاکستان بنگلادش و کارائیب.

Dr Karlsen گفت: هیچ شواهدی از "دهه در دهه بهبود" اما نه به اندازه کافی به نزدیک بسته شدن شکاف که باز بود در سال 1971.

این مطالعه نشان داد که اکثر گروه های محروم شدند مردان و زنان بنگلادشی و پاکستانی قومیت بودند که 1.5 و 1.3 برابر بیشتر احتمال دارد در کار دستی از همتایان سفید در سال 2011. این گروه های قومی با یک نسبتا قوی و موقعیت بودند مردان چینی و هندی قومیت بودند که کمتر احتمال دارد به کار در کتابچه راهنمای مشاغل از مردان سفید در سال 2011.

'مردم نادیده گرفته قطع کرد و از زیاده'

Prof Binna Kandola OBE

استاد Binna Kandola شریک ارشد در محل کار روانشناسی مشاوره Pearn Kandola نظرات:

"آنچه مهم است که ما از بررسی این داده ها این است که ما به درستی درک عبارت 'مداوم نژادپرستی'. ما در حال صحبت کردن در مورد اقلیت های مداوم بودن شفاهی یا جسمی مورد آزار قرار گرفته. نوع نژاد پرستی است که آنها به احتمال زیاد به طور مداوم دریافت در محیط مدرن شامل نادیده گرفته می شود قطع شده و یا متهم به زیاده که نگرانی.

"این نوع از سوء استفاده و می تواند عواقب وخیم است. اقلیت را به طور مداوم بررسی خود را در محل کار و احساس حذف شدند. آنها را در تلاش برای پیوستن به گروه های شبکه و اتصالات با ارزش محدود کردن شانس خود را برای پیشبرد به مشخصات بالا نقش.

"به طور مداوم دریافت این درمان طاقت فرسا و در نهایت بسیاری از شما حتی شروع به رنج می برند از 'نژادی خستگی'. این به نوبه خود منجر به ضد تولیدی رفتار مانند راحتی خوردن و نوشیدن بیش از حد.

"این واقعا مهم است که ما درک می کنیم چقدر جدی عواقب ماندگار – یا مدرن – نژادپرستی در واقع هستند."

"به اندازه کافی وجود دارد ثبات را نشان می دهد که این یک مشکل تولید و تداوم در سطح اجتماعی," او گفت:. "پرداختن به این نابرابری را نمی توان با تمرکز بر افراد خاص و یا فرهنگ و درک محدودیت ها به جای تمرکز باید نژاد پرستی و تبعیض و عواقب خود را."

بیشتر موارد پدید آمده امروز نژادپرستی در محل کار. بی بی سی گزارش داد تعدادی از موارد در نیروی پلیس است که در آن افراد تحت درمان بودند به شدت نسبت به سفید همکاران از رتبه های مشابه اغلب از روز اول در پست. در یکی مایک Boateng, که سیاه و سفید است, گفت که او به طور مداوم تبعیض در طول زمان خود را به عنوان یک افسر پلیس در منچستر. در روز دوم گفت: یک افسر ارشد او را ایستاده در کنار یک صفحه نمایش به طوری که او می تواند در مقایسه با یک تصویر سیاه و سفید سابق فوتبالیست به نام مایکل بواتنگ بود که زندانی برای بازی ثابت در سال 2014.

بواتنگ بعد از آن برای تبدیل شدن به یک شرکت کننده در جزیره به بی بی سی گفت: "من به نام [افسر ارشد] و گفت:" چگونه می توانم به شما فکر می کنم که به نظر می رسد مثل من فقط چون او یک پسر سیاه و سفید?' من تا به حال را در پاسپورت من را تایید کنید که من نبودم. آن را توهین آمیز میدانند. من تا به حال شده است از طریق یک پروسه بررسی برای این کار در وهله اول. بنابراین من درک نمی کنیم که چرا این اتفاق می افتد."

در همین حال تلویزیون آشپز نادیا حسین نشان داده است تجربه خود را مستقیم نژادپرستی که صورت گرفت حدود 15 سال پیش: "من در پاسخ به یک آگهی در روزنامه در روز هنگامی که ما نگاه به شغل در این مقاله...وجود دارد یک آگهی برای یک مدل دست نیاز به مدل طلا و جواهر," او نوشت: همراه با دو عکس از او در دست است. "من به نام. یک وقت ملاقات. بدون هیچ تجربه قبلی مورد نیاز است. من تا به حال دست من نیاز به پول به طوری که آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال!"

حسین گفت: زمانی که او در راه می رفت برای استماع کل اتاق رفت و سکوت. او به یاد می آورد تنها با دیدن "چهره سفید و سفید دست". یک زن آمد با او صحبت کنم و به او گفت که او نمی خواهد بود قادر به استماع. او گفت: به حسین: "من متاسفم, من نمی دانم شما سیاه و سفید" و "سیاه و سفید دست نمی فروش طلا و جواهر".

"من هرگز واقعا فکر دست من تا رنگ پوست که تحت پوشش آنها متوقف شد و من از گرفتن یک کار. هنگامی که شما یک نوجوان در حال حاضر کمی از دست داده کلماتی مانند این چوب است."

حقوقی نظر

برای ریچارد Kenyon شریک در استخدام وکیل Fieldfisher حسین را مثال بود "و روشن از مثال غیر قانونی مستقیم تبعیض نژاد – انتخاب و یا در صورت انتخاب نامزد برای یک کار بر اساس نژاد خود را. وجود دارد بسیار محدود استثنا برای این که در آن حال از یک نژاد خاص است شغلی مورد نیاز و استفاده از آن نیاز است که متناسب به معنی دستیابی به یک هدف مشروع. شایع ترین ذکر شده است که استخدام از کارکنان انتظار در یک رستوران هندی برای مشروع هدف از ایجاد یک فضای معتبر. در نادیا مورد pandering به درک تعصبات از جواهرات و اشیای قیمتی خرید عمومی است و بسیار بعید است برای برآوردن استثنا."

Kenyon اضافه شده است که اگر چه مردم بیشتر هوشیار امروز در مورد اینکه پس ظاهر نژادپرستانه در محل کار بسیاری از مردم مخفی خود نژادپرستانه انگیزه. او گفت: "به عنوان مثال داده شده توسط Nadiya است بلانت و غیر قانونی. آن را نیز یک نمونه از نامرد صداقت در مورد درمان غیر قانونی خواهد بود که به مراتب کمتر شایع امروز است. در طول سال, اکثریت مردم آموخته اند چه می گویند علنی در مورد افکار و احساسات واقعی در مورد مسابقه. تعصب نرفته است مردم باید فقط ماهر تر در پنهان کردن و انکار آن حتی از خود. آن را تبدیل به سخت تر برای شناسایی و سخت تر تماس بگیرید. آن است که اغلب سکوت و حتی ناخواسته اما با این وجود ویرانگر برای چشم انداز حرفه ای از قربانی است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب