نژادپرستی Shitholes و انتخاب مجدد

آفریقا جرم و جنایت و عدالت و توسعه & Aid, اقتصاد و تجارت, ویژه, جنس, جهانی, عناوین, سلامت, حقوق بشر, مهاجر

توسط AKHSHIJNEWS در 3 تیر 1399
آفریقا جرم و جنایت و عدالت و توسعه & Aid, اقتصاد و تجارت, ویژه, جنس, جهانی, عناوین, سلامت, حقوق بشر, مهاجرت و پناهندگان TerraViva سازمان ملل متحد

سیدنی و کوالالامپور Jun 23 سال 2020 (IPS) - در طول دوره ریاست جمهوری خود رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نژادپرستی تبدیل شده است بیشتر آشکار با بیشتر نشت خصوصی خود را از سخنان او بوده است که به طور کلی سریع به انکار واجد شرایط و توضیح.

با وجود نازک مبدل تحقیر برای زنان غیر سفید " اقلیت های قومی و اکثر خارجی ها جای تعجب نیست که او محترمانه از قدرت و امتیاز ویژه هنگامی که آنها ممکن است به او کمک کند. مغلوب ساختن پیشی جستن نسخه از 'بوسه تا لگد کردن'.

Anis Chowdhury

"حداقل نژادپرستانه فرد در جهان"
جای تعجب نیست تهمت ادعا کرده است که او حداقل نژادپرستانه فرد در جهان است. تعجب بیش از حد رکورد خود را نشان می دهد در غیر این صورت. مغلوب ساختن پیشی جستن است و اغلب ایجاد مجادلات با نواخته شارژ نظرات و اقدامات و حتی شکایت کرد برای تبعیض نژادی توسط پلیس آمریکا در 1970s.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخابات ریاست جمهوری 2016 با یک قومی و مردمی در دستور کار این برنامه شامل عناصر نژادپرست. او infamously وعده داده شده یک دیوار در مرز آمریکا و مکزیک برای جلوگیری مکزیکی, چه کسی به او تلقی می شود "مجرمان" و "متجاوزان" و تحمیل ممنوعیت ورود مسلمانان به ما.

پس از ورود به دفتر بیضی تهمت همچنان به اصرار دارند که او در جهان است حداقل نژادپرستانه فرد اما اغلب از دست می دهد خود داری مثلا بارها و بارها کلیشه غیر سفید خبرنگاران و pandering به سفید supremacists حتی ترک خوردگی جوک در طعم بد است. مغلوب ساختن پیشی جستن حتی توییتی که چندین غیر سفید و اعضای کنگره باید بازگشت به "کاملا شکسته و جرم و جنایت آلوده مکان" از آنها آمد.

اضافه کردن توهین به جراحت
دو سال پیش مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به هائیتی ال سالوادور و برخی دیگر از کشورهای آفریقایی به عنوان "shitholes' جرقه بین المللی بی سابقه خشم. حقوق بشر سازمان ملل متحد, سخنگوی توصیف این دیدگاه به عنوان "تکان دهنده و شرم آور" و به سادگی "نژادپرستانه" نیست که تهمت مراقبت.

جومو Kwame Sundaram

برای مطمئن شود, عقب ماندگی نیست وضعیت اولیه از آفریقا قبل از استعمار اروپایی بلکه تاریخی نتیجه نیروهای مختلف از همه مهمتر غربی امپریالیسم از حدود نیم هزاره پیش.

از حدود 1445 به سال 1870 آفریقا منبع اصلی از بردگان به خصوص برای دنیای جدید هر دو در شمال و جنوب امریکا. پرتغال و اسپانیا و هلند و انگلیس و فرانسه و دیگران در دنیای جدید و اروپا همه بهره مند, البته متفاوت در طول زمان است.

مراحل و تاثير آنها بدون شک ناهموار ایجاد ثروت برای استثمارگران اغلب از خارج از کشور در حالی که بسیاری از این بهره برداری شد ستاره محرومان و در غیر این صورت immiserised.

نئو استعمار
بنابراین برخلاف ادعای نیال فرگوسن ترین برجسته معاصر مصرانه از امپریالیسم است که استعمار پایه برای پسا-پیشرفت آفریقا بود خراب برگشت ناپذیر نقص عضو آن چشم انداز توسعه.

نیم قرن یا بیشتر پس از به دست آوردن استقلال بین 1957 و 1975 و یا 1994 اگر آپارتاید آفریقای جنوبی نیز شامل 'استعمار' سیاست conditionalities و مشاوره از اهدا کنندگان و برتون وودز موسسات ممتاز سرمایه گذاری خارجی و بازارهای صادراتی.

یکی از عمده تلفات از جمله سیاست های مشاوره شد سرمایه گذاری عمومی است. کشورهای آفریقایی گفته شد نه به سرمایه گذاری در مواد غذایی کشاورزی و برای از بین بردن حمایت ترتیبات. بنابراین با آزادسازی تجاری امنیت غذایی رنج می برد که در آفریقا deindustrialized.

این حماسه از مغلوب ساختن پیشی جستن دیگر shithole کشورها بسیار متفاوت. رئیس جمهور سابق آمریکا بیل کلینتون که به رهبری سازمان ملل متحد تلاش برای بازسازی هائیتی پس از زلزله ویرانگر سال 2010 ابراز تاسف برای داشتن مجبور هائیتی برای باز کردن آن اقتصاد به واردات مواد غذایی به طور موثر از بین بردن داخلی تولید برنج در حالی که با بهره گیری کشاورزان آمریکایی.

'Shitholes' در مغلوب ساختن پیشی جستن جهان
مغلوب ساختن پیشی جستن پرده 'shitholes' نظرات احتمالا منعکس کننده جهان خود را مشاهده و در این مورد از کشورهای فقیر بعید به ارائه مقدار سود و نفع به او و یا او را از نظر منافع آمریکا.

حتی خود مبهم و ضد و نقیض در مورد اظهارات پلیس و لباس شخصی' خشونت و قتل آفریقایی-آمریکایی و دیگر 'رنگی' اقلیت و یا خود را بی اعتنا درمان از "اقلیت" و کنجکاو روزنامه نگاران باید تعجب هیچ کس.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب رسید یک زمان همه بالا در اوایل سال پس از تامین امنیت ایالات متحده-چین قرارداد های تجاری. اما با مدیریت بد این Covid-19 همه گیر خود در نظرسنجی ها رتبه بندی کاهش شتاب پس از.

با وجود پرخرج ستایش چین سازنده تعاونی نگرش و دست زدن به شیوع ویروس در ماه ژانویه, در ماه او را تشویق به لحاظ سیاسی رانده اتهام توطئه چینی پشت شیوع بیماری است. برای اضافه کردن توهین به جراحت برخی از کشورهای آفریقایی (به عنوان مثال غنا سنگال و اتیوپی) به نظر می رسد مدیریت این بیماری همه گیر بهتر از او است.

با استفاده از ضد نژادپرستانه تظاهرات برای انتخاب مجدد
در ضمن در سراسر جهان ضد نژادپرستانه تظاهرات را احیا زودتر فراملی تظاهرات در برابر مجسمه از افراد شناسایی شده با امپریالیسم برده داری و ما در کنفدراسیون. آخرین دور از خشم زیر فلوید را videoed قتل توسط پلیس در حال حاضر در حال استفاده توسط تهمت اردوگاه.

سفید supremacist و دیگر گروه های افراطی پیوسته اند برخی از برنامه ریزی تظاهرات مسالمت آمیز آغاز خشونت و تحریک دیگران به غارت. این Lancaster, پنسیلوانیا, رئیس پلیس تایید کرده است با "شواهد قطعی", سوء ظن است که غیر خشونت آمیز ضد نژادپرستی تظاهرات شده اند نفوذ توسط چنین عامل تحریک.

ما ناظران سیاسی توجه داشته باشید که چگونه طولانی و گرم تابستان' از سال 1968 از جمله شورش در کنوانسیون حزب دموکرات در شیکاگو به میزبانی سپس شهردار ریچارد دیلی کمک ریچارد نیکسون برنده انتخابات سال 1968. با استناد به مطلب نژادی, تم مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر همگنی خود را به عنوان "قانون و نظم" رئیس جمهور.

امپراتور لباس ندارد
اخیرا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال سرکوب سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون شرم آور کتاب جدید اتاق که در آن اتفاق افتاده استارائه شواهد قابل توجهی از مغلوب ساختن پیشی جستن جهل و بی کفایتی شتابزدگي و پیگیری منافع خود حتی وزیر امور خارجه مایک Pompeo گزارش مشاهده "او پر از گه".

بولتون گزارش می دهد که POTUS خواست چین برای کمک به انتخاب مجدد او به چشم انداز با خرید بیشتر ما صادرات محصولات کشاورزی که در آنها انجام داد. این کتاب قبل از انتشار, انتشار گسترده اشاعه و تبلیغ ممکن است با ارنج زدن تهمت به منظور افزایش خود را دوباره انتخابات شانس خود را بیشتر به تصویر می کشد معتبر به عنوان یک چین هاوک با تبدیل شدن به حتی بیشتر متخاصم در سخنان و اعمال سیاست.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد به رنگ ریاست جمهوری رقیب جو بایدن به عنوان بیش از حد ضعیف و تطابقی از چین است. دموکرات ها ممکن است پس از آن سعی کنید به شکست دادن او و یا حداقل نمی تواند در سمت چپ بیش از حد پشت از نظر ضد چین شعارهای امیدوار کننده به بیشتر militarize رئیس جمهور اوباما و هیلاری کلینتون 'محوری به آسیا' به 'شامل' چین است.

بولتون ممکن است کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره
اما تهمت همچنین ممکن است به نوبه خود بولتون بر روی سر خود را به تصویر می کشد او را به عنوان یک "trigger-happy', متخاصم قلدر که می خواستم POTUS به بیشتر مهاجم سابق آمریکا در "جنگ بی پایان" در بسیاری از جبهه ها در شل و ول بهانه. بسیاری از افراد که می دانند بولتون خواهد شهادت به این اثر جالب اینجاست که اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارائه خود را به عنوان یک صلح آمیز رئیس جمهور حمل چوب بزرگ اما امتناع از رفتن به جنگ بی ارزش.

جایگزین بدتر است. بیش از چهار ماه از اوایل ماه نوامبر پای صندوقهای رای و نگران انتخاب مجدد او شانس به طور فزاینده ای از جان گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به بیشتر بی پروا به امن یک دوم دستور.

تهمت و حتی ممکن است موجب آنچه او در نظر دارد به عنوان یک 'محدود' درگیری با چین احتمالا در دریای چین جنوبی است. صرف نظر از انگیزه اصلی پس از آغاز درگیری است به راحتی می توانید چرخش خارج از کنترل و تهدید جهان و صلح جهانی است.

جورج بوش با استفاده از داستانی 'سلاح های کشتار جمعی" برای شروع جنگ با عراق معروف پشتیبانی شده توسط تونی بلر در فوق العاده ای انسانی و اقتصادی هزینه. مارگارت تاچر نیز امن مجدد با رفتن به جنگ جزایر فالکلند یا مالویناس. مغلوب ساختن پیشی جستن را در شرکت خوب اگر او متوسل به این گزینه است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن