منطقه ای شغل تجزیه و تحلیل نشان می دهد شهرهای سخت ترین ضربه coronavirus بحران

کرولی مرکز شهر قبل از مستند عکس: شاتر در سراسر کشور اثرات coronavirus در مشاغل خواهد بود ناهموار و موضعی با شه

توسط AKHSHIJNEWS در 29 فروردین 1399

کرولی مرکز شهر قبل از مستند
عکس: شاتر

در سراسر کشور اثرات coronavirus در مشاغل خواهد بود ناهموار و موضعی با شهرها بیشتر وابسته به بخش های آسیب پذیر بودن سخت ترین ضربه.

تجزیه و تحلیل توسط مرکز شهرستانها thinktank پیدا کرده است که کرولی در غرب ساسکس کمترین خطر از دست دادن شغل در انگلستان, با حداقل نیمی از تمام مشاغل به احتمال زیاد furloughed یا از دست رفته به دلیل وضعیت خود را به عنوان یک سرویس شهر برای سفر و حمل و نقل هوایی صنعت محور در نزدیکی گاتویک.

با کمتر از 20 درصد از مشاغل در سفر و aviations, در مقایسه با 1 درصد به طور متوسط در دیگر شهرهای بزرگ این thinktank طبقه بندی شده بیش از 53,000 شغل به عنوان آسیب پذیر و بسیار آسیب پذیر در کرولی از مورد 94,000 در این منطقه است.

لوتون و دربی (که در آن aero موتور تولید کننده رولز رویس استخدام 12,000 مردم) که همچنین باید نسبت زیادی از کارگران در حمل و نقل هوایی نیز عمده رنج می برند از دست دادن شغل و تحلیل پیش بینی با بیش از 40 درصد از مشاغل آسیب پذیر بودن. مناطق لندن نزدیک به فرودگاه هیترو با غلظت های حمل و نقل هوایی شغل خواهد رسید به همین ترتیب.

محققان همچنین نگاه صادرات پایه هر شهرستان و یا شهر و نسبت صادرات مشاغل که بیشتر آسیب پذیر است. با استفاده از این روش شناسایی آکسفورد, Worthing و برادفورد به شهرستانها حداقل به احتمال زیاد به صورت عمده رکود با توجه به تجزیه و تحلیل.

این گزارش اظهار داشت: "صادرات صنایع آوردن پول به اقتصاد محلی و موتور برای رشد آنها است. اگر یک شهر را صادر پایه می آید از طریق بحران نسبتا صدمه ندیده این نهاد و آن را در یک موقعیت خوب برای رشد یک بار دیگر در حالی که ایجاد تقاضا برای خدمات محلی کسب و کار است که تا به حال به نزدیک و یا به شدت محدود عملیات خود را در طول بحران. این به نوبه خود آنها را در یک موقعیت قوی تری برای جستن به عقب."

A one-size-fits-all رویکرد به بهبود اقتصادی را نمی خواهد کار. هنگامی که فوری سلامت از بحران عبور سیاستگذاران نیاز به خیاط اقتصادی خود را به مداخلات خاص در شهرستانها و مناطق" – Andrew Carter, مرکز شهرستانها

بخش نفت و گاز شده است به شدت ضربه توسط غوطه وری قیمت به عنوان تقاضا به طور چشمگیری کاهش یافته است. این امر منجر به آبردین, که در آن 11 درصد از کارگران شاغل در نفت و گاز به عنوان مخالف به یک میانگین ملی از زیر 1% که بدترین آسیب دیده شهر در اسکاتلند است.

سرعت بهبود جنبه دیگری به این بحران است که مورد بررسی قرار. مرکز شهرستانها هشدار داد که انعطاف پذیری متنوع تا حد زیادی بین شهرها با شباهت های ظاهری. آن استفاده می شود پلیموث و میلتون کینز به عنوان نمونه. هر شهر تا به حال در حدود یک سوم از تمام کارهایی که آسیب پذیر بودند و یا بسیار آسیب پذیر به رکود در این گزارش اعلام کرد. اما تجزیه و تحلیل از قرار گرفتن در معرض خود را از صادرات کسب و کار نشان داد که بیش از نیمی از پلیموت صادرات مشاغل قرار گرفتند علاوه بر آن محلی خدمات شغل. میلتون کینز هر چند تا به حال 80 درصد از آن صادرات پایه هنوز هم عامل. این بود که به احتمال زیاد اجازه می دهد تا آن را به گزاف گویی بیشتر به سرعت.

این thinktank استدلال کرد که به دلیل این بحران اقتصادی بود و مؤثر در بخش های مختلف کشور به درجات مختلف روش های مختلف مورد نیاز خواهد بود برای کمک به آنها را بهبود می یابند. برای مثال در شهرستانها که در آن صادرات مشاغل (کسانی که نه در خدمت بازار محلی) نشده اند بشدت تحت تاثیر پشتیبانی باید تمرکز بر کمک به خدمات محلی خود را برای پیدا کردن پا دوباره. اما در شهرستانها که در آن صادرات پایه بود, بیشتر در معرض, بیشتر پایدار پشتیبانی مورد نیاز خواهد بود.

مرکز شهرستانها' مدیر اجرایی اندرو کارتر گفت: "در حالی که از ديدگاه بهداشت عمومی Covid-19 مؤثر است در هر بخشی از بریتانیا تاثیر اقتصادی آن بیشتر احساس خواهد شد به شدت در برخی از مکان های بیش از دیگران است. این اثر مربوط به اقتصاد محلی و به نظر می رسد که مکان هایی که متکی به خصوص در حمل و نقل هوایی به احتمال زیاد سخت ترین ضربه.

"از آنجا که این یک one-size-fits-all رویکرد به بهبود اقتصادی را نمی خواهد کار. هنگامی که فوری سلامت از بحران عبور سیاستگذاران نیاز به خیاط اقتصادی خود را به مداخلات خاص در شهرستانها و مناطق است."

پاداش جبران خسارت و مزایای فرصت


فهرست تمام comp و مزایای شغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن