گزارش نشان می دهد 28 Sask. برای اولین بار سازمان ملل بیش از 50 متر دور از COVID-19 مرکز مراقبت

محتوای مقاله در ادامهفاصله از مراقبت بود که نه تنها نگرانی برای اولین بار سازمان ملل شناسایی شده توسط IIJ گزار

توسط AKHSHIJNEWS در 13 تیر 1399

محتوای مقاله در ادامه

فاصله از مراقبت بود که نه تنها نگرانی برای اولین بار سازمان ملل شناسایی شده توسط IIJ گزارش.

بر اساس این گزارش از 28 اولین بار سازمان ملل واقع بیش از 50 کیلومتر از بیمارستان تعیین شده برای COVID-19 مراقبت از شش تا به حال حداقل یک سوم از ساکنان زندگی در خانواده های پر جمعیت است که آن را سخت تر به لحاظ اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

چهار ملل رسیده IIJ در ماه مه نیز گفت: آنها را به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی. کسانی که برای اولین بار سازمان ملل نمی تواند نظر رسیده در این هفته به ببینید که چگونه است که وضعیت تغییر کرده است.

بیش از 40 درصد از ساسکاچوان COVID-19 مورد بوده که مردم از دور دست در شمال با وجود آن منطقه حسابداری برای کمتر از ده درصد از جمعیت استان. بسیاری از موارد شده اند متصل به شیوع بیماری در La Loche و در Clearwater River Dene ملت است.

این غیر ممکن است بدانید که چگونه بسیاری از موارد از COVID-19 در ساسکاچوان شده اند بومی بیماران به دلیل این استان پیگیری نمی کند داده های سلامت با مسابقه با وجود تماس های از طرفداران که می گویند آن را می تواند کمک به شناسایی شکاف در مراقبت های در معرض خطر جوامع است.

— با فایل های از Jayda تیلور, Declan Keogh, آنجلا اماتو, بین نژادهای مختلف, سیاه Beaudin-Herney و کارینا زاپاتاtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im