بازگشت به کار با خیال راحت: نام تجاری خود را در خطر است

عکس: شاتر کسب و کار باید تعریف ایمنی در محل کار' قبل از بازگشت کارکنان به دفاتر می نویسد گارتنر برایان کرپپ که

توسط AKHSHIJNEWS در 7 خرداد 1399

عکس: شاتر

کسب و کار باید تعریف ایمنی در محل کار' قبل از بازگشت کارکنان به دفاتر می نویسد گارتنر برایان کرپپ که توصیف استراتژیک و ملاحظات عملی برای سازمان هایی که در حال برنامه ریزی برای بازگشت آنها حقوقی واجد شرایط. او همچنین هشدار می دهد کسب و کار از شهرت خطراتی که در خفا انجام دادن در صورتی که بازگشت به شدت اشتباه است.

چه چالش هایی رو به دنبال کسب و کار به معرفی کارکنان به دفاتر ؟

آنچه مهم است به درک این است که سازمان به oversimplify اند دو گروه از کارکنان. کسانی که کار کرده اند از خانه و کسانی که نمی توانید از خانه کار می کنند.

کسب و کار خود را در یک نقطه سخت آنها به عنوان حرکت روند reintroducing کارکنان در ادارات. بسیاری از آنها تا به حال کارکنان خود را تنظیم به کار از خانه وضعیت. که در بیشتر قسمت ها شده است یک وضعیت که در آن آنها در واقع قادر به حفظ عملکرد کارکنان و بهره وری. اما آنها در حال حاضر در روند تعیین روند خود را برای گرفتن کارکنان به محل کار.

تصمیم گیری است که کارفرمایان را در مورد مدیریت کارکنان خود را در طول چند ماه آینده تعریف خواهد شد خود را با نام تجاری اشتغال برای چند سال آینده"

در زمان مشاوره از بهداشت و محیط زیست (HSE) این است که هیچ کسب و کار را باید کارکنان به محل کار مگر اینکه آن را بی خطر است برای انجام این کار. چالش برای کسب و کار, اما, این است که برای تعریف آنچه به منزله "امن" و "Covid-امن" بر اساس مشخصات منحصر به فرد از خود سازمان است. وجود خواهد داشت هیچ یکی از اندازه متناسب با تمام رویکرد و هر کسب و کار باید ملاحظات مختلف وقتی که می آید به عواملی از جمله اندازه و ساختار فضا بخش و جغرافیا.

در بسیاری از موارد شرکت مجبور خواهد شد به تفسیر خاص خود را و رول خود را بازگشایی استراتژی. این خواهد شد در حال حاضر آنها را با نام تجاری چالش های جدید است. مثلا آنها را مجبور به تصمیم گیری خواهد شد که مسئول این تصمیمات است. و از همه مهمتر, آنها نیاز به درک که مسئول است باید اشتباهات منجر به گسترش coronavirus در دفتر.

هزینه ها و چالش های مرتبط با آوردن کارکنان به دفتر قابل توجهی می شود و در بسیاری از مواقع از آن است که تصمیم درست را. اما به جای فقط فرض کنیم که همه کارکنان باید دوباره به اتاق مدیران باید به یک سوال بپرسید قبل از آن است که کارکنان باید دوباره به دفتر ؟ و پاسخ به این سوال است که شاید تعداد بسیار کمی از آنها ،

چه خواهد بود مشاوره خود را به این کسب و کار برای مدیریت بازگشت به کار ؟

بدون راهنمایی مناسب در اطراف آنچه "امن" به نظر می رسد کسب و کار اشتباه خواهد شد. تخصص تغذیه را از کسب و کار و دولت در نهایت بهبود بخشد اما این را نمی خواهد یک شبه اتفاق می افتد. تا آن زمان کسب و کار را باید بازگشایی یک روند آهسته و تدریجی که در آن ممکن است.

وجود خواهد داشت بدون one-size-fits-all روش برای ساخت دفاتر Covid-امن وجود دارد اما برخی از رایج ملاحظات است که همه شرکت ها باید در قلب خود را به کار برنامه ریزی. این خدمات عبارتند از:

طراحی مجدد محیط کار: فوری ترین نگرانی برای کسب و کار خواهد بود که چگونه برای معرفی موثر ایمنی و بهداشت اقدامات را به دفتر خود را. بسیاری را معرفی پیشرفته عملیات تمیز کردن در حالی که دیگران را در نظر بگیرید چیزهایی مانند دما چک و سلامت غربالگری. از جنبه های مهم این خواهد بود که بازنگری طرح از دفتر به اولویت بندی اجتماعی فاصله گرفتن جریان از مردم و تهویه.

مدیریت کارمند سفر: کارمندان مختلف را متفاوت نگرانی در مورد ورود مجدد روند. برخی از نگرانی در مورد رفت و آمد خود را به کار برخی از نگرانی ها در مورد وضعیت سلامت خود را, دیگران خواهد شد که نگرانی ها در مورد محل کار خود را. کارفرمایان باید در واقع ایجاد یک سری از افراد برای کمک به آنها در درک موقعیت های مختلف کارکنان خود روبرو هستند. با در نظر گرفتن این رویکرد آنها را درک ورود مجدد فرایند از کارمند دیدگاه نه فقط کارفرما چشم انداز.

توقف تدریجی می گرداند: مرحله بازگشت به کار بسیار مهم است اما این بزرگترین اشتباه است که کسب و کار را برای بازگرداندن کارکنان به منظور از ارشد. به جای این شرکت باید مانند سوال که آسیب پذیر است? که طولانی ترین رفت و آمد? که کار این است که سخت ترین از خانه ؟ ایمنی و امنیتی فراهم آمده در بالا رتبه.

ایجاد درک ایمنی: کارگران خواهد بود ترس در هنگام بازگشت به کار بدون در نظر گرفتن که آنها را برای کار و نحوه دقیق کارفرمایان خود دفتر ایمنی و بهداشت اقدامات هستند. تصمیمات و باورهای خواهد بود بر اساس درک خود را از ایمنی به عنوان حد واقعی سطح ایمنی در سازمان است. ارتباطات ایمنی را به عنوان مهم به کارکنان به عنوان اقدامات خود را. کسب و کار نیاز به مشورت با کارکنان خود و درک می کنیم نگرانی های خود را و به آنها اطمینان در این اقدامات در محل برای تضمین ایمنی.

بزرگترین اشتباهی که کسب و کار را برای بازگرداندن کارکنان به منظور از ارشد. به جای این شرکت باید مانند سوال که آسیب پذیر است? که طولانی ترین رفت و آمد? که کار این است که سخت ترین از خانه؟"

ساخت یک استراتژی خروج: کسب و کار باید با یک استراتژی خروج باید کسی که در دفتر تست مثبت برای coronavirus. آنها همچنین باید ارتباط این استراتژی خروج برای کارمندان قبل از آنها بازگشت به کار به آنها احساس راحت تر در مورد آمدن به محل کار. همانطور که با تمام سیاست های جدید و قوانین عدم درک باعث اضطراب و ناراحتی در میان کارکنان بنابراین شفافیت میباشد در اینجا."

آیا فشارهای رو به کسب و کار است که سرعت بخشیدن به برنامه های خود به مردم را دوباره به دفتر ؟

این مهم است که توجه داشته باشید که بسیاری از کسب و کار است که نمي تواند بدون کارکنان بازگشت به فضای کاری فیزیکی. تعدادی از رهبران بودن مجبور به تعادل جسمی و مالی رفاه کارکنان خود را وجود دارد و پیچیدگی فوق العاده ای در این.

اما در بسیاری از سازمانهای ما در حال دیدن رهبران عجله برای گرفتن کارکنان به کار بر اساس مفاهیم غلط است که کارگران از راه دور در حال کمتر و کمتر درگیر و کمتر تعاونی. یافته های ما از آنچه ما به نام "بزرگترین راه دور کار آزمایش" است که کارکنان است که می توانید از خانه کار می کنند فقط به عنوان مولد کار از خانه به عنوان آنها در دفاتر.

tube-strike

یک صحنه از سن گذشته: Michael بولز رکس/شاتر

کار از خانه روند تنها ادامه خواهد داد به سرعت پس از همه گیر. با توجه به آخرین تحقیقات ما 48% از کارکنان انتظار می رود به کار از راه دور پس از همه گیر از 30% قبل از وقوع. به جای مقابله با این خطرات با آوردن تعداد قابل توجهی از کارکنان به محل کار, شرکت ها باید به فکر کردن در مورد چگونه آنها می توانند از راه دور کار برای آنها کار بر روی یک مطلب به صورت دراز مدت.

چه هستند خطرات دراز مدت به کسب و کار اگر آنها تصمیم گیری در اطراف بازگشایی دفاتر اشتباه است ؟

تصمیم گیری است که کارفرمایان را در مورد مدیریت کارکنان خود را در طول چند ماه آینده تعریف خواهد شد خود را با نام تجاری اشتغال برای چند سال آینده. با انجام این کار به درستی شرکت های دارای مزیت در بازار کار به عنوان آنها را به عنوان کارفرمایان است که واقعا در مورد مراقبت از کارکنان خود را. اگر آنها می توانید آن را اشتباه آن خواهد شد سخت تر برای آنها را برای جذب و حفظ استعداد به عنوان نامزدهای مشاهده آنها را به عنوان یک شرکت است که نمی مراقبت در مورد کارکنان خود را.

کسب و کار هیچ جایی برای پنهان کردن در این همه گیر – تصمیم گیری های آنها در حال ساخت در صورت شدید نظارت عمومی و بزرگ وجود دارد re-درست در اطراف آنچه به منزله یک خوب و اخلاقی کسب و کار. برخی از ظهور خواهد کرد از این بیماری همه گیر با جدید پیدا اعتبار در حالی که دیگران را ببینید و شهرت خود را لکه دار.

در اکثر موارد شدید با وادار کردن کارکنان به بازگشت به محل کار قبل از آن امن است و اگر این اقدامات از یک کارفرما به طور مستقیم منجر به بیماری و یا مرگ یک کارمند, کسب و کار خواهد شد به عنوان یک uncaring کارفرما. نه تنها این تاثیر اشتغال خود شهرت اما مشتریان نمی خواهد می خواهید به خرید محصولات و خدمات از یک شرکت است که رفتار کارکنان خود را از این ضعیف.

است دوباره درست در اطراف آنچه به منزله یک خوب و اخلاقی کسب و کار. برخی از ظهور خواهد کرد از این بیماری همه گیر با جدید پیدا اعتبار در حالی که دیگران را ببینید و شهرت خود را لکه دار"

چه عوامل دیگر باید کسب و کار را در نظر بگیرید قبل از بازگشایی دفاتر ؟

در هر دو سطح شخصی و حرفه ای این است که فوق العاده آسیب زا برای کارکنان و هر فردی خواهد شد که نگرانی در مورد بازگشت به محل کار. این می تواند طیف وسیعی از نگرانی در مورد استفاده از حمل و نقل عمومی به نگرانی در مورد آلوده کردن دوستان و همکاران. بسیاری از کارگران خواهد شد طبقه بندی شده به عنوان آسیب پذیر و دیگران خواهد بود زندگی با ریسک بالا افراد در خانه است.

کسب و کار نیاز به در نظر احساسی خوب بودن از هر کارمند و وقت درک هر وضعیت منحصر به فرد. آخرین تحقیقات ما نشان می دهد که 44 درصد از شرکت ها در حال حاضر برنامه ریزی یک دوره "بازگشت داوطلبانه" به محل کار برای کارکنان خود را. این انعطاف پذیری را یکی از مهم ترین جنبه های مدیریت بازگشت به کار و تجربه.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب