پاداش و به رسمیت شناختن ؟ آینده پرداخت پس از coronavirus

ملت کف برای کارکنان بیمه خدمات درمانی – خواهد بود خوشحال به آنها پرداخت بیشتر ؟ عکس: پیتر پاول/سازمان حفاظت مح

توسط AKHSHIJNEWS در 23 خرداد 1399

ملت کف برای کارکنان بیمه خدمات درمانی – خواهد بود خوشحال به آنها پرداخت بیشتر ؟ عکس: پیتر پاول/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

ما می خواهیم به کلید کارگران افزایش پرداخت در حالی که بی سابقه چهارم از نیروی کار تا به حال اکثر دستمزد خود را پوشش داده شده توسط دولت است. با رکود اقتصادی در افق و پیش بینی تغییرات به راه ما چگونه باید منابع انسانی با رویکرد چشم انداز جدید برای پاداش و به رسمیت شناختن ؟ جو Faragher بررسی.

در ماه جولای به موضوع رواج در انگلستان, نمی, ویژگی های یک سوپر در پوشش آن و یا یک فیلم ، به جای آن تصمیم به تشخیص سه کلید کارگران – راننده قطار, یک ماما و یک سوپر مارکت دستیار – که پشتیبانی خود را از جوامع در طول coronavirus بیماری همه گیر.

به رسمیت شناختن آن از میلیون ها نفر از کارگران خط مقدم منعکس کشور قدردانی برای سهم خود را – یک روحیۀ نشان داد هر پنج شنبه به خانواده ها کف در خارج از خانه های خود را برای حمایت از بیمه خدمات درمانی و کلیدی دیگر کارگران است. اما نیز وجود دارد یک رشد احساس عصبانی همبستگی است که آن را به اندازه کافی به کف زدن برای سرپرستان و یا قرار دادن آنها را بر روی جلد یک مجله آن را نیز زمان به آنها پرداخت افزایش است. یک نظرسنجی که توسط گروه سرمایه گذاری AJ بل نشان داد که 77 درصد از مردم مایل به پرداخت بیشتر مالیات بر درآمد را که اتفاق می افتد.

اما گزارش های اخیر توسط فکر می کنم تانک قطعنامه بنیاد برجسته تنش است. "بریتانیا دستمزد پایین کارگران شده اند در قلب بحران اقتصادی کنونی. آنها بیشتر احتمال دارد به از دست شغل خود و یا برای قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر کار در خط مقدم می گوید:" هانا کشتار یک اقتصاددان در پایه و اساس.

"قدردانی در حال حاضر بیان می شود برای این کارگران است که در تضاد کامل با این واقعیت است که برای بیش از حد طولانی ما ارائه آنها را به یک جهان از کار بر اساس ناامنی و بهره برداری ندارد و عزت و احترام است."

در این گزارش که پایین تر بگیر بودند سه برابر بیشتر احتمال دارد به اند furloughed در طول همه گیر 1.2 میلیون مشغول به کار هستند در طول تاریخ نقش, در حالی که بیش از نیمی از کارکنان مراقبت پرداخت می شود تحت داوطلبانه دستمزد زندگی می کنند توصیه می شود با این دستمزد زندگی می کنند پایه و اساس است.

"بریتانیا پس از همه گیر اقتصاد خواهد شد نگاه متفاوت از قبل coronavirus ضربه" می افزاید: کشتار. "برای کم بگیر که باید چون دولت قرار داده و در محل جدید حل و فصل بیشتر بر اساس احترام و حقوق بالاتر و شرایط بهتر در محل کار."

حوزه آبخيز لحظه

دانکن قهوه ای مستقل پاداش مشاور معتقد است انگلستان کارفرمایان در یک "لحظه حوضه" که در آن منابع انسانی جامعه در حال حاضر باید دوباره ارزیابی چگونه آنها پاداش مردم پس از بحران.

"ما از جنگ جهانی دوم که مایل به ساخت یک دولت بهتر است و این نزدیک ترین ما تا کنون آمده به چیزی شبیه به این," او می گوید. "ما نیاز به نگاهی که سهام در موفقیت چگونه ما می دانیم آن را در همه." همراه با یک گروه از همکار پاداش حرفه ای, سیاست های دولت مشاوران و دانشگاهیان قهوه ای این هفته منتشر پاداش پس از همه گیر است, 'چارتر' به صورت حرفه ای منابع انسانی به عنوان آنها بررسی استراتژی های پاداش خود را در ماه های آینده.

منشور استدلال می کند که وجود دارد باید سه اصل پشت پاداش آینده استراتژی: که سازمان خود را در نظر بگیرید پاداش اصول و اهداف و معیار موفقیت; آنها که نگاه که آیا خود پاداش کنونی سیاست ارائه در کسانی که معیارهای; و اینکه آیا آنها نیاز به ایجاد تغییرات در شیوه های خود را در حال حرکت رو به جلو است. نیز وجود دارد یک چهارم فوری برای سازمان به نگاهی به آنچه آنها آموخته اند که از سازگاری به نحوه کار آنها در طول coronavirus. برای مثال وجود هر گونه تغییرات موقت است که می تواند حفظ شود در آینده وجود دارد و یا دامنه را به اتخاذ "چیزی کاملا متفاوت و جدید"?

ما نیاز به نگاهی که سهام در موفقیت چگونه ما می دانیم آن را در همه." – دانکن قهوه ای مستقل پاداش مشاور

واقعیت این است که هر اشتها را پرداخت عادلانه تر و اطمینان حاصل شود که دستمزد پایین کارگران بیشتر پاداش خواهد بود ملاقات با یک مانع عمده: چگونه به آن را ندارند. "برخی از صنایع در یک بحران وجودی مانند شرکت های هواپیمایی و هتلداری با ضرر و زیان در پایان تیز و نگرانی در مورد آینده کارکنان آنها قرار داده ایم بر روی کردند" توضیح می دهد که نورمن Pickavance سابق خرده فروشی مدیر منابع انسانی و در حال حاضر مدیر اجرایی از شمول مالی خیریه فردا شرکت می باشد. "در مورد شرایط اقتصادی زمانی که این اتفاق می افتد شما می خواهم انتظار از یک کلاه در حقوق و دستمزد را افزایش می دهد."

"در همان زمان تعداد زیادی از این کارگران در خط مقدم شغل و ما می دانیم که آنها در حال کلید به در حال اجرا از جامعه ما که به ارائه یک چالش واقعی است. از یک طرف ما باید اخلاقی ضروری به این کارگران پرداخت افزایش یابد اما اقتصادی ضروری برای زنده ماندن است."

اقدام

تعدادی از کارفرمایان در حال حاضر اقداماتی برای محافظت از کسب و کار خود را نشان می دهد تحقیقات از استخدام و مشاوره شرکت Korn کشتی. آن جهانی نظر سنجی از کارفرمایان در بر داشت ممکن است که یک چهارم از کارفرمایان اجرا شده اند و یا با توجه به کاهش دستمزد با کاهش در پرداخت به طور متوسط در حدود 20٪. اقدامات دیگر شامل لغو و یا به تعویق انداختن حقوق و دستمزد سالانه را افزایش می دهد, کاهش مزایای خاص و تنظیم متغیر پرداخت اقداماتی مانند پاداش و یا عملکرد مبتنی بر کمیسیون.

تعداد فزاینده ای از سازمان به نفع استفاده از درجه موقت 'درد' در تلاش برای امن مشاغل بیشتر در دراز مدت. شرکت حقوقی نی اسمیت به تازگی اعلام کرد این امر معرفی اجباری چهار روز کار در هفته در حالی که یکی دیگر از حقوقی کارفرما گفت: این امر به کارکنان شش ماه با 30% پرداخت. اقدامات مانند این می تواند بیشتر مفید در دراز مدت از لحاظ نیروی کار و برنامه ریزی از ساخت زانو حرکت تند و سریع تصمیم گیری در حال حاضر در اطراف دائمی بررسی قرار گرفته است. "این تعادل تصمیم گیری های دشوار و ساختمان برای بهبود" می افزاید: قهوه ای. "ما در حال دیدن راه های جدید از حلق آویز بر روی مردم – قانون شرکت را به جای ذخیره کردن برخی از مردم به طور موقت به نسبت کوتاه از وکلا در 12 ماه زمان است."

چیز نا امید کننده است که چند ساعت و پاداش حرفه ای می دانید که چگونه اقتصاد یا بازار کار را در سال به آمده است. وجود دارد برخی از درس های آموخته از بحران مالی سال 2008 اما هیچ مدل های واقعی وجود داشته باشد برای واکنش به یک بیماری همه گیر است که شاهد میلیون ها نفر از کارگران به خانه فرستاده بر قرار کردند و یا از یک کار در یک ماده از هفته. استوارت Hyland, دانشیار شریک در Aon قطاری این تمایلات: "چیزی که قابل توجه در اینجا این است که هیچ کس نمی داند. همه شرکت ها به فکر آنها می دانستند در مورد در پاسخ به یک رکود صدق نمی کند. وجود خواهد داشت یک فاز و دو فاز و سه؟"

اموزش توماس از بنیانگذاران پاداش مشاوره Curo جبران موافق – شرکت او پاداش مدلسازی نرم افزار تا به حال به بهینه سازی برای مدیریت منفی تغییرات حقوق و دستمزد. "اکثر مردم را هدف رفته اند پنجره – اگر معیارهای مالی درایو جایزه نتایج آنها نیاز به بررسی" او می گوید. دشوار آب و هوا به معنی بسیاری از سازمانها در حال reframing چگونه آنها نگاه متغیر پرداخت او می افزاید.

"وقتی که می آید به پاداش و یا عملکرد مربوط به پرداخت شرکت ممکن است مجبور به در نظر گرفتن چه چیز دیگری باید به کارکنان کمک? آنها می تواند فکر می کنم در مورد پایگاه مشوق رفتاری عوامل ایمنی پایبندی چگونه کارکنان نشان داد ارزش شرکت در طول بحران و یا چگونه آنها را به دست آورد و مهارت های جدید در یک دوره کوتاه از زمان. کل سوال اطراف چگونه به شما پرداخت برای عملکرد در حال حاضر تحت بررسی قبل از این و در حال حاضر شتاب."

جدید شروع کنم ؟

اگر این بیماری همه گیر است که یک نقطه عطف قهوه ای نشان می دهد چگونه می توانید کارفرمایان دوباره ساختن خود پاداش سازه به عادلانه تر? Pickavance معتقد است در حال حاضر یک فرصت برای فکر می کنم بیشتر در مورد به اشتراک گذاشته مالکیت مشارکتی یا co-operative, مدل, چنین به عنوان ما می بینیم در جان لوییس مشارکت. "به کارکنان سهام در سازمان خود. اگر به شما پیشنهاد یک معامله در حال حاضر آن ممکن است ارزش بسیار اما در حال حاضر شما در نهایت بازگشت," او می گوید. یکی از توصیه های ساخته شده در پاداش پس از همه گیر منشور برای گسترش این ریسک های به مزایای دیگر مانند جمعی تعریف سهم (CDC) طرح های بازنشستگی که در آن ریسک و سرمایه گذاری در سراسر تمام اعضای.

چیزی که قابل توجه در اینجا این است که هیچ کس نمی داند. همه شرکت ها به فکر آنها می دانستند در مورد در پاسخ به یک رکود صدق نمی کند. وجود خواهد داشت یک فاز و دو فاز و سه؟" – استوارت Hyland, Aon

اجرایی پرداخت خواهد شد همچنین آمده تحت موشکافی بیشتر. پرداخت, نسبت, گزارش, معرفی, در سال 2018 است برجسته اختلاف بین کسانی که در بالای سازمان و میانگین بگیر یا بالاترین پرداخت می شود, اما آن را به اندازه کافی دور? Pickavance می افزاید: "اگر دولت را پوشش 25 درصد از شرکت های پرداخت صورتحساب است که پول مالیات دهندگان را به طوری که آن را مناسب برای عموم به سوال آن پرداخت بسته بودن سوراخ توسط مدیران."

ما در حال حاضر دیده می شود خشم در, چگونه برخی از مدیران را انتخاب کرده اند به تکیه بر حمایت دولت در حالی که هنوز حفره پاداش پرداخت-outs. در این صورت از آن ژست های ساخته شده توسط دیزنی رئیس Bob Iger به چشم پوشیدن خود را 3 میلیون دلار حقوق و دستمزد و مدیر عامل شرکت باب Chapek به جریمه نیمی از 2.5 میلیون حقوق و دستمزد مثبت است. اما هر دو هنوز هم این گزارش را قبول پاداش کوتوله که حقوق خود را در حالی که دیزنی است furloughed هزاران نفر از کارگران است.

پرداخت برابری

که شروع جدید نیز باید در نظر دیگر مناطق از پرداخت نابرابری از جمله زنان و اقلیت های قومی کارکنان به خصوص به عنوان تنوع و شمول طرح ممکن است تضعیف دستور کار طول بیماری همه گیر. اجباری مسابقۀ گزارش 2019 تنها تکمیل شده است حدود نیمی از کارفرمایان واجد شرایط پس از تعلیق اجرای مجازات در این سال و قومیت پرداخت شکاف گزارش قانون اگر چه پس از طریق مشاوره, ممکن است دیدن نور روز برای چند ماه یا حتی سال.

توماس معتقد است که "در حال حاضر زمان خود را به شما پرداخت هزینه حقوق صاحبان سهام و یا تنوع اهداف". "کار انعطاف پذیر یکی از موانع پرداخت پیشرفت برای بسیاری از مردم در حال حاضر سازمان متوجه است که آن را مانع بهره وری," او می گوید. "همه گیر بر تاثیر در کاهش بگیران چگونه تجربه های متفاوت بسته به جنسیت یا قومیت. ما تا به حال به تمرکز بر روی اقدامات ملموس در شروع اما در حال حاضر ما می تواند منعکس کننده بر روی تعدادی از مردان در مقابل زنان بودند که در کردند و یا قومی شکست."

تندرستی اقتصاد

کسانی که بحث در اطراف پرداخت برابری نیز باید به در نظر گرفتن چگونه شکل کار خود را تغییر خواهد کرد. اگر اکثریت نیروی کار شروع کار از صفحه اصلی بر اساس دائمی تر می کند را تغییر دهید که چگونه شما پاداش آنها ؟

در ایالات متحده, Facebook موسس مارک زوکربرگ اعلام کرد در ماه گذشته که کارکنان شما باید این گزینه به کار به طور دائم از خانه از ماه ژانویه است ولی می توانید انتظار پرداخت قطع اگر حرکت آنها به کمتر از گران قیمت مناطق به ادامه کار خود را. "این بدان معناست که اگر شما در یک محل که در آن هزینه های زندگی است که به طور چشمگیری پایین تر و یا هزینه نیروی کار پایین است و سپس حقوق فراموش تمایل دارند تا حدودی پایین تر در آن مکان," او گفت: کارکنان. "ما تنظیم حقوق و دستمزد خود را به محل که در آن نقطه. وجود دارد می تواند شدید انشعابات برای افرادی که صادقانه در مورد این."

در کنار این افزایش در آن کار از راه دور این دوره از مستند ممکن است تغییر بسیاری از ادراک کارکنان از کار و زندگی تعادل – معنی وجود دارد می تواند به افزایش درخواست ها برای کوتاه تر کار هفته یا غیر سنتی ساعت کار می کند. "من فکر می کنم تندرستی اقتصاد خواهد بود یکی از آهسته می سازد از این می گوید:" Pickavance. "خواهیم دید که مردم در حال حرکت از London رفتن به دفاتر تغییر شیوه زندگی خود را." پاداش انعطاف پذیر سازه های تکمیل خواهد شد و این سازمان نیز می تواند در نظر گرفتن افزایش غیر مالی مزایای مانند سلامت روان پشتیبانی و یا دسترسی به وام های کم بهره و یا "پاداش با شفقت" آن را به عنوان شرح داده شده توسط قهوه ای است.

پاداش کمیته صورت unenviable وظیفه این سال در تصمیم گیری چگونه به حرکت به جلو با پرداخت جوایز و مزایای آنها ارائه دهد. ممکن است برخی از درد مشترک در کوتاه مدت اما آن می تواند به معنای سازمان پدیدار بهتر آماده به رسمیت شناختن و حفظ کارگران برای دیگر حمل و نقل.

جبران خسارت و مزایای فرصت های پرسنل امروز


مرور بیشتر جبران خسارت و مزایای شغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im