'زیاد' تقلب کردند که نشان داد توسط خبرچین

عکس: شاتر خبرچین در حال رونمایی تقلب متعهد توسط انگلستان کارفرمایان است که باید استفاده کردند طرح به مبالغ زیا

توسط AKHSHIJNEWS در 2 خرداد 1399

عکس: شاتر

خبرچین در حال رونمایی تقلب متعهد توسط انگلستان کارفرمایان است که باید استفاده کردند طرح به مبالغ زیادی از پول را با دروغ ادعا کارکنان می کردند.

موسسه خیریه حمایت از نشان داد که حدود یک سوم (36%) از آن Covid-19-ارتباط تلفنی درگیر تقلب کردند. تعداد آن گفت افزایش یافته است در هر هفته. تصور این است که این روند ممکن است در ارتباط با HMRC تصمیم به بستن آن خط تلفن پس از حرکت کارکنان به محل کار از خانه در طول بیماری همه گیر.

دیگر عمده خبرچین' موسسه خیریه WhistleblowersUK توصیف تقلب به عنوان حاکم است. آن گفت که تا به حال دریافت تماس از کارکنان که مدعی آنها شده بود تهدید کرد که آنها می خواهم میلان در صورتی که ادامه کار پس از furloughed.

HMRC گفت: آن را دریافت کرده بود 795 نوشته شده و یا آنلاین شکایات در مورد تقلب کردند تا 14 مارس با وجود بسته شدن خط تلفن.

بارونس Kramer, co-صندلی از همه حزب و گروه پارلمانی برای حس کرد گفت: تلگراف: "در یک زمان مثل این که ما به عنوان مالیات دهندگان پله به جلو به مردم یک راه نجات این سوء استفاده به نظر می رسد حتی بیشتر ظالمانه تر از آن ممکن است تحت شرایط عادی است. مالیات دهندگان احساس درد است."

سه نوع اصلی از تقلب شناسایی شده اند:

  • یک شرکت furloughs کارکنان اما می پرسد و آنها را به ادامه کار و یا داوطلب پرداخت نشده است.
  • شرکت کردند کارکنان بدون گفتن آنها. کارگران تنها پیدا کردن زمانی که آنها پرداخت می شود.
  • یک شرکت ادعا کردند پول برای یک "شبح" کارمند که ممکن است کسی آنها را اخراج و یا "استخدام" به طوری که آنها می تواند ادعا می کنند از پول است.

تلگراف به نقل از یک مورد از یک توسعه دهنده نرم افزار برای کسب و کار متوسط که نشان داد به روزنامه او احضار شد توسط کارفرمایان و گفت او خواهد بود furloughed اما که او باید همچنان به کار از خانه. اگر او را رد کرد و آنها به او گفت که او خواهد بود از کار اخراج شدند.

او تصمیم گرفت به تماس خود را بلوف و گفت او نمی خواهد شرکت در تقلب و آنها را به یک اشتغال دادگاه اگر آنها او را اخراج. او ثبت تمام مکالمات از جمله یکی از آنها که نام دیگر کارکنان بودند که حزب اومدی.

این شرکت به نظر می رسد به عقب و او همچنان به کار می کنند اما هنوز هم معتقد است که او ممکن است به خوبی خود را در دادگاه تهدید.

لیز Gardiner, مدیر اجرایی, محافظت خواست HMRC خود را برای بازگرداندن خط تلفن به دلیل خطرات ناشی از از دست رفته کلاهبرداری بدون آن و سپس به بررسی: "تجربه ما این است که این یک مشکل نوظهور است که نیاز به پنجه."

جورجینا Halford-سالن اجرایی WhistleblowersUK گفت: آن را وادار مطیع قانون مردم را به شکستن قانون و یا در صورت گونی: "شما می توانید ببینید مطلق ترور که خوب مردم در حال تجربه."

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب