RSPCA آماده برای ایجاد یک پنجم کارکنان برکنار شده

موری ساندرز/Daily Mail/شاتر

رفاه حیوانات خیریه RSPCA است که تقریبا یک پنجم از کارکنان خود را برکنار دلیل به سقوط در موسسه خیریه جمع آوری کمک های مردمی در طول مستند.

این موسسه خیریه است که در مواجهه با کمبود بودجه تا £25m در این سال بود که در این مرحله قادر به می گویند که آن از 1600 نقش تحت تاثیر قرار خواهد. آن را قرار داده و پیشنهادات خود را به کارکنان در طول یک رسمی مشاوره آغاز می شود که در هفته آینده.

“ما می دانیم این است که یک زمان واقعا دشوار است برای کارکنان ما و پیشنهاد ما قرار دادن به جلو نبوده است گرفته به آرامی گفت:” مدیر اجرایی کریس شروود.

“ما یک حیوان بزرگ خیریه ارائه بسیاری از خدمات رفاهی برای حیوانات خانگی, حیوانات وحشی, حیوانات مزرعه و تحقیقات حیوانات هر دو در اینجا و خارج از کشور. ما تنها موسسه خیریه با یک تیم از بازرسان در سراسر انگلستان و ولز بیرون رفتن و 365 روز سال به نجات حیوانات و سپس برای مراقبت درمان و توانبخشی کسانی که حیوانات گاهی اوقات برای بسیاری از سال در پایان است که فوق العاده پر هزینه است.”

شروود گفت: همه گیر شده بود یک زمان به چالش کشیدن برای موسسات خیریه و حال “تشدید در حال حاضر وضعیت دشوار مالی سازمان ما چهره”.

با توجه به موسسه مالی و, موسسه خیریه, امور مالی, گروه موسسات خیریه روبرو هستند £12.4 میلیارد دلار کمبود درآمد در این سال با هر یک موسسه خیریه در انتظار به از دست دادن سه ماهه خود پیش بینی درآمد سالانه به طور متوسط.

نود و دو درصد از موسسات خیریه گزارش کاهش در درآمد تجاری در طول مستند با فقط 5 درصد گزارش که درآمد خود را افزایش یافته بود.

Peter Lewis, مدیر اجرایی موسسه خبره جمع آوری کمک های مردمی گفت: “این تحقیقات جدید نشان می دهد که تاثیر coronavirus در حال رفتن به بسیار تاثیر قابل توجهی در موسسه خیریه مالی برای سال پیش رو. اجتماعی فاصله باقی مانده در محل برای آینده قابل پیش بینی و فوق العاده دشوار پیش رو برای اقتصاد گسترده تر این واقعیت است که موسسات خیریه که در پاسخ به این نظرسنجی در حال برنامه ریزی برای از دست دادن تقریبا یک چهارم از کل درآمد خود را بسیار نگران کننده است.

“دولت به فوریت نیاز به بررسی و بهبود آن پشتیبانی اضطراری برای موسسات خیریه با بیشتر قرار دادی بسته حمایت از یک فرمت به کار حفظ و نگهداری طرح است که به طور خاص حمایت از کسانی که در فعالیت های خیریه ای که هنوز هم قادر به گرفتن محل و یا هر دو.”

HR jobs در نه برای سود/ خیریه بخش در پرسنل امروز

مرور بیشتر HR jobs در نه برای سود /خیریه بخش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im