قوانین برای furloughed مدیران مبهم و متناقض'

دولت متهم شده است از ارائه مشاوره متضاد بیش از آنچه که فعالیت های مدیران می تواند انجام در حالی که furloughed

توسط AKHSHIJNEWS در 28 فروردین 1399

دولت متهم شده است از ارائه مشاوره متضاد بیش از آنچه که فعالیت های مدیران می تواند انجام در حالی که furloughed.

دیروز وزارت خزانه داری منتشر شده دستورالعمل جدید که شرح داده شده توسط موسسه مدیران (IoD) به عنوان محدود تر از HMRC را coronavirus کار احتباس طرح راهنمایی آنلاین در دسترس است.

این IoD گفت: حکم جدید به نظر می رسد برای جلوگیری از furloughed مدیر – که در آن دیگر هیچ مدیر در دسترس است – از انجام وظایف اساسی مانند پرداخت کنندگان و اداره furloughing از کارکنان دیگر.

این امر زندگی را دشوار است به ویژه برای شرکت های کوچکتر آن گفت و آن را به نام برای تنظیمات به کار حفظ و نگهداری طرح است که قادر می سازد مدیران شرکت های کوچک به ادامه کار برای موفقیت شرکت خود را در حالی که furloughed.

وزیران متهم شدند نه به طور کامل قدردانی به احتمال زیاد نتایج از آن جهت. راجر بارکر رئیس اداره امور شرکت در IoD گفت: "این راهنمایی های جدید به نظر می رسد به منظور بالا بردن یک میزبان کامل از عواقب ناخواسته. آن را سخت به این باور دولت به فکر طریق مفاهیم برای شرکت های کوچک با تنها یک یا دو سال ،

آن را بیاستفاده برای یک شرکت به هیچ یک در چرخ در هر احترام وجه" – راجر بارکر IoD

"اگر قصد این است که برای کمک به نگه داشتن کسب و کار شناور در طول مستند مدیران باید قادر به ادامه کار در حالی که furloughed را امتحان کنید و دریافت کنید شرکت خود را در حمایت از زندگی کردن. این امر می تواند متفاوت از قوانین برای خود اشتغالی. حتی بیشتر سطح آن را بیاستفاده برای یک شرکت به هیچ یک در چرخ در هر احترام ندارند.

"تا کنون مدیران شرکت های کوچک تا حد زیادی گرفتار شده بین دو صندلی و آنها نیاز به پشتیبانی. آنها متناسب نیست و به راحتی به حمایت از طرح های است که تاسیس شده اند برای کارکنان و خود اشتغالی و از آن زمان گذشته دولت بیدار به مشکل است."

دیروز جهت HMRC این IoD گفت اظهار داشت که furloughed مدیران ممکن است تنها فایل حساب های شرکت و یا انجام افشای تمرینات.

اما HMRC راهنمایی آنلاین اظهار داشت (تحت مدیره شرکت) که furloughed مدیران ممکن است "انجام وظايف مربوط به انجام وظایف قانونی خود را" ارائه شده آنها بیشتر است که "آیا منطقی در نظر گرفته شود لازم است". با توجه به این که مدیران تعهدات قانونی شامل گسترده وظایف مانند "ترویج موفقیت شرکت", HMRC هدایت و گفت: IoD ارائه برخی از راه گریز.

این هدایت نیز میگوید: "آنها باید نه انجام کار از نوع آنها خواهد انجام در شرایط عادی برای تولید تجاری درآمد و یا ارائه خدمات و یا به نمایندگی از شرکت خود را."

جدید, دستورالعمل ادعا IoD شد "بسیار محدود" و می تواند به جلوگیری از مدیران در انجام وظایف مانند پرداخت کنندگان و یا اداره furloughing از کارکنان دیگر.

این IoD خواسته است دولت به اصلاح قانون کار احتباس طرح اجازه می دهد تا مدیران شرکت های کوچک به ادامه کار برای ترویج موفقیت شرکت خود را حتی در حالی که furloughed. این آن اظهار داشت: "کمک خواهد کرد که دولت در آن در نظر گرفته شده در سیاست با هدف کمک به کسب و کار برای زنده ماندن در طول شیوع کروناویروس".tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب