Sask.'اولین مصرف ایمن سایت چشم Oct. 1 باز

محتوای مقاله در ادامهامن مصرف سایت تایید شده توسط دولت فدرال در سال گذشته است و انتظار می رود به ارائه یک فضای

توسط AKHSHIJNEWS در 7 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

امن مصرف سایت تایید شده توسط دولت فدرال در سال گذشته است و انتظار می رود به ارائه یک فضای صدها نفر از مردم از یک هفته به تزریق خروپف یا استنشاق مواد مخدر تحت نظارت پیراپزشک. مصرف ایمن سایت در استان های دیگر ثابت کرده اند موفق در جلوگیری از مصرف بیش از حد مرگ و میر و گسترش منتقله از راه خون و بیماری هایی مانند HIV.

دشت کاهش آسیب این سایت همچنین شامل یک قطره در مرکز فضایی مختلف بهداشت و مسکن منابع است.

این سازمان خواسته بود Saskatchewan Health Authority برای 1.3 میلیون به کار سایت. اما در حالی که دشت و کاهش آسیب دریافت بودجه بیشتر برای کمک رسانی کارگران آن را به دریافت پول برای مصرف ایمن سایت خود را. Mercredi متعهد به باز کردن سایت بدون در نظر گرفتن آن گفت: لازم است در نور از بالا رفتن از مواد مخدر مصرف بیش از حد اعداد و ادامه داد: شيوع کریستال مت استفاده کنید.

"در این نقطه آن را در مورد صرفه جویی در عنوان بسیاری از مردم که ما می توانیم و اتصال به عنوان بسیاری از مردم به عنوان ما می توانیم به خدمات است." Mercredi گفت.

لباس برای مراقبت از

با نام تجاری جدید تعریف, دشت کاهش آسیب نیز در نظر گرفتن یک گام به یک دنیای جدید — مد.

این سازمان راه اندازی کرده است یک فروشگاه آنلاین لباس, با درآمد حاصل از رفتن به سمت بودجه مراقبت های اولیه پیراپزشک.

دشت کاهش آسیب امیدوار است این پلت فرم به منظور بالا بردن $10,000 برای مصرف ایمن سایت توسط Oct. 1.

Mercredi می گوید: لباس فروش ها "سرمایه گذاری مخاطره آمیز" اما معتقد است که این سازمان نیاز به یک منبع درآمد فراتر از فقط کمک های مالی و همچنین به عنوان یک راه برای ترویج نام تجاری جدید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب