ساسکاچوان شمالی کوتاه بر روانشناسان کودک

محتوای مقاله

ساسکاچوان “دروازه ورود به شمال” هیچ بیشتر کار کودک روانپزشکان جرقه نگرانی در مورد مراقبت از بیمار در یک منطقه که در حال حاضر در تلاش برای دسترسی به موقع به خدمات بهداشت روان.

شاهزاده آلبرت و استان شمالی — خود را از دست داده و تنها دو روانپزشکان آموزش دیده برای درمان کودکان و جوانان در سال گذشته پس از دکتر محمد حسین در اثر حمله قلبی در ماه اکتبر در سن 79. یکی دیگر از روانپزشک اعلام کرد او بازنشسته خواهد بود این سال است.

“رفتن ما تا به حال تا به حال بالغ روانپزشکان و برخی از آنها را کودکان و جوانان و همچنین, اما ما نیست که هر کسی که با تعیین خاص در حال حاضر” پزشک خانواده دکتر استن Oleksinski گفت.

کمبود روانپزشک در ساسکاچوان چیزی جدید است. یک سال 2020 گلوب و ایمیل و تحلیل در بر داشت ساسکاچوان تا به حال تنها 9.3 روانپزشکان در هر 100000 نفر دوم — پایین ترین در میان استان ها. وجود دارد در حال حاضر 13 دهانه برای روانپزشکان در سراسر استان به عنوان ارسال شده به Saskdocs صفحه وب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>