دوم حمایت از اعطای موجود برای خود اشتغالی کارگران

خود اشتغالی کارگران مانند مربیان شخصی خواهد بود واجد شرایط برای دومین کمک مالی از اوتشاتر دولت ارائه خواهد شد

توسط AKHSHIJNEWS در 12 خرداد 1399

خود اشتغالی کارگران مانند مربیان شخصی خواهد بود واجد شرایط برای دومین کمک مالی از اوت
شاتر

دولت ارائه خواهد شد خود اشتغالی کارگران دوم و نهایی گرانت در ماه اوت آن تایید شده است.

صدراعظم Rishi Sunak اعلام کرد خود اشتغالی درآمد پشتیبانی طرح (SEISS) خواهد پرداخت یک دوم کمک مالی به ارزش 70 درصد ماهانه سود تجاری در روز جمعه در کنار جزئیات بیشتر در مورد فرمت از Coronavirus کار احتباس طرح.

این SEISS تا کنون کشیده 2.3 میلیون ادعا می کند به ارزش £6.8 میلیارد دلار به دولت گفت. دوم پرداخت خواهد دوباره پرداخت می شود به عنوان یک قسط پوشش سه ماه ارزش از سود پوش در £6,570.

خود اشتغالی کارگران را می توانید در ادامه به درخواست برای اولین SEISS گرانت است که تا 80 درصد از میانگین ماهانه سود تجاری تا 13 جولای. افراد لازم نیست که ادعا کرده اند برای اولین بار گرانت را به واجد شرایط برای دومین و برنامه های باز در ماه اوت است.

معیارهای واجد شرایط بودن یکسان برای هر دو کمک های مالی که در آن کارگران باید تایید کند که خود کسب و کار شده است منفی متاثر coronavirus. بنابراین کسانی که کسب و کار ابتدا نهفته ویروس اما در حال حاضر منفی تحت تاثیر قرار در حال حاضر باید این گزینه دوم گرانت.

دولت گفت راهنمایی بیشتر در دوم اعطا خواهد شد منتشر شده در جمعه 12 خرداد.

درک Cribb مدیر عامل انجمن حرفه ای مستقل و خود اشتغالی (IPSE) گفت: گسترش خواهد بود "قاطع امداد به مردم خود اشتغالی".

"این بسیار خوش آمدید که در پایان این دیدار یک بار دیگر توجه ما تماس گرفته و مراحل را به بسیاری از مشاغل هستند که به خصوص تلاش در coronavirus بحران درآمد و حمایت از آنها به شدت نیاز است."

قبل از روز جمعه اعلام شده است نگرانی هایی است که وزارت خزانه داری نمی خواهد گسترش برای حمایت از خود اشتغالی کارگران با وجود حمایت است که آنها را لذت بردن از "برابری" با payrolled کارکنان.

مایک گیلاس ملی رئیس فدراسیون کسب و کارهای کوچک هشدار داده بود که کارگران خود اشتغال مانند آرایشگری و سالن غذا خوری که می تواند نهفته باشد برای بسیاری از ماه توسط این ویروس را یک "لبه صخره" اگر حمایت از آینده بود.

گیلاس استقبال روز جمعه اعلام SEISS تولید یک دوم گرانت.

او گفت: "شرکت های کوچک باید مدت طولانی است که ستون فقرات اقتصاد بریتانیا و این سیاست کمک خواهد کرد که نگه داشتن آن است که راه.

"نگه داشتن خود اشتغالی و کسانی که در کسب و کار کوچک متصل به بازار کار بسیار مهم است برای جلوگیری از زخم شدن اقتصاد بسته امروز به یقین و پشتیبانی برای میلیون ها نفر است."

استعداد مدیریت فرصت ها در پرسنل امروز


مرور بیشتر استعداد مدیریت مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب