ارشد آمازون کارمند استعفا پس از ویروس معترضان اخراج

آمازون کارگران در نیویورک اعتراض در 1 مارس سال 2020 است. جاستین لین/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر معاون رئیس

توسط AKHSHIJNEWS در 16 اردیبهشت 1399

آمازون کارگران در نیویورک اعتراض در 1 مارس سال 2020 است. جاستین لین/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

معاون رئیس جمهور در آمازون استعفا داد "در ترس" در شرکت درمان از کارگران که در انتقاد به شرایط کار که به اعتقاد آنها قرار داده و آنها را در خطر ابتلا به کوروناویروس.

Tim Bray یک مهندس ارشد در خدمات وب سایت آمازون اعلام کرد خروج خود را از این غول خرده فروشی آنلاین در یک پست وبلاگ دیروز (4 مه) اعلام کرد که این شرکت تصمیم به اخراج کارگران که در حال سازماندهی تظاهرات علیه شرایط کار بوده است "طراحی شده برای ایجاد یک فضای ترس و وحشت".

آن پدید آمده است که این شرکت ادعا را رد کرد و سازمانده کوچک اعتراض به شرایط کار در یک انبار در نیویورک در حالی که بری گفت: آن را نیز اخراج کارکنان دفتر که سازماندهی یکی دیگر از اعتراض و حال صحبت کردن در مورد مسائل مربوط به آب و هوا.

بری در وبلاگ پست می گوید که "شلیک خبرچین" است که "مدارک و شواهد از یک ورید از سمیت در حال اجرا از طریق شرکت فرهنگ".

"من را انتخاب کنید نه برای خدمت و نه نوشیدنی که سم" او می افزاید.

او می گوید باقی مانده آمازون معاون رئیس جمهور "را به معنای در اثر امضای کردن در اقدامات من نفرت".

آمازون به مدت طولانی با آن مواجه انتقاد در مورد آن ادعایی شرایط کار و برای اولین بار است که کارمند ارشد به صحبت کردن در مورد آنها publicly.

آمازون کاهش یافته است به نظر بری استعفای اما یک سخنگوی گفت: سلامت و ایمنی کارکنان آن بالا بود نگرانی است.

"ما انتظار داریم که به سرمایه گذاری حدود 4 میلیارد دلار از آوریل تا ژوئن در Covid اقدامات مربوط به دریافت محصولات به مشتریان و حفظ کارکنان امن" سخنگوی گفت.

"این شامل هزینه های بیش از 800 میلیون دلار در نیمه اول سال در Covid-19 اقدامات ایمنی با سرمایه گذاری در تجهیزات حفاظت شخصی (از جمله استقرار 100 میلیون+ ماسک به سایت) افزایش یافته تمیز کردن امکانات ما کمتر کارآمد فرایند راه است که بهتر است اجازه می دهد تا به صورت موثر اجتماعی فاصله بالاتر دستمزد ساعتی, تیم, و توسعه خود ما Covid-19 تست قابلیت ها و غیره."

در یک پست وبلاگ آمازون گفت: آن را تا به حال اجرا پاشش مواد ضد عفونی کننده و حرارت چک در سراسر عملیات خود را در سطح جهان است. کارکنان که کار در یک نقش است که می تواند انجام شود به طور موثر از خانه خوش آمدید برای انجام این کار حداقل تا 2 اکتبر سال 2020 است.

ماه گذشته این شرکت مجبور شد به طور موقت نزدیک شش انبارها در فرانسه پس از یک دادگاه دستور داد آن را به توقف همه اما ضروری تحویل.

کارمند روابط فرصت های پرسنل امروز


مرور بیشتر روابط کارکنان مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن