محافظ کارکنان می تواند بازگشت به کار از اوت

شاتر افرادی که به 'محافظ' قادر خواهید بود برای بازگشت به محل کار از 1 مرداد ماه وزیر بهداشت مت Hancock گفته اس

توسط AKHSHIJNEWS در 3 تیر 1399

شاتر

افرادی که به 'محافظ' قادر خواهید بود برای بازگشت به محل کار از 1 مرداد ماه وزیر بهداشت مت Hancock گفته است.

از پایان ماه ژوئیه بالینی با افراد آسیب پذیر در انگلیس دیگر نمی خواهد خواست به ماندن در خانه های خود و قادر خواهد بود به بازگشت به محل کار خود را اگر آنها نمی تواند کار خود را از خانه ارائه شده اجتماعی فاصله اقدامات در محل هستند.

که در آن نقطه آنها دیگر نمی خواهد حق قانونی بیمار پرداخت (SSP) اگر آنها قادر به کار به دلیل coronavirus مربوط به نگرانی و کارفرمایان دیگر قادر خواهد بود به ادعای یک SSP تخفیف برای پرداخت های ساخته شده به آنها.

کارکنان حفاظت شده در قانون برای امتناع از به کار که در آن آنها باید معقول و منطقی باور است که آن را یک تهدید جدی و قریب الوقوع تهدید برای سلامت خود و این است که چرا ارتباط بسیار مهم است" – پل Holcroft, Croner

حدود 2.2 میلیون نفر از مردم خواسته شده است که توسط دولت به "سپر" پس از 21 مارس. در 6 جولای, آنها قادر خواهد بود برای جمع آوری در گروه های شش نفر دیگر در خارج از منزل و به شکل یک "حمایت حباب" با دیگر خانواده ها اگر آنها به تنهایی زندگی می کنند.

اما سازمان های خیریه هشدار داده اند آن را هنوز هم ممکن است نا امن برای مسن بیشتر در معرض خطر کارکنان به بازگشت به کار در روز 1 اوت.

جما Peters, مدیر اجرایی, خون, سرطان بریتانیا گفت: اعلام "خطرات دور گرفتن آزادی مردم را به رفتن به محل کار و یا به سوپر مارکت اگر آنها احساس نمی آن را بی خطر به انجام این کار".

"دولت باید به فکر می کنم دوباره و همچنان به حمایت از کسانی که بیشتر در معرض تبدیل شدن به طور جدی بیمار از coronavirus و یا ما می توانید ببینید که مردم مجبور به انتخاب بین امنیت مالی خود و سلامت خود را," او گفت: مستقل است.

سو فررینگتن صندلی از نادر خود ایمنی روماتیسمی بیماری داد و گفت: "در حالی که پایان دادن به محافظ استقبال مردم طبعا با احتیاط و نیاز به دانستن است که نگرانی های خود را نمی, بودن کنار خار.

"ما به خصوص در مورد افرادی که نیاز به بازگشت به کار اگر محل کار خود تلقی 'Covid-امن". بیش از چند ماه گذشته مردم به ما گفت که چگونه راهنمایی برای کارفرمایان در حال حاضر بیش از حد به تفسیر باز است. ما واقعا نیاز به راهنمایی های خاص در مورد چگونگی این اجرا خواهد شد چگونه مردم محافظت خواهد شد و چگونه هر گونه مسائل خواهد پرداخت."

کارفرمایان نیاز به اطمینان محافظ کارکنان است که محل کار خود را به عنوان خطر که ممکن است و محل کار خود را است Covid-19 امن گفت: پل Holcroft مدیر دانشیار در قانون استخدام مشاوره Croner.

"کارفرمایان نمی تواند وادار کردن کسی به کار می آیند و کسانی که حاضر باید مدیریت مناسب; این به این معنی با توجه به موقعیت فردی خود را و تنظیمات مناسب برای کارمندان که دارای معلولیت" او گفت:.

"کارکنان حفاظت شده در قانون برای امتناع از به کار که در آن آنها باید معقول و منطقی باور است که آن را یک تهدید جدی و قریب الوقوع تهدید برای سلامت خود و این است که چرا ارتباط بسیار مهم است. کارفرمایان به شدت توصیه می شود برای نشان دادن کارکنان است که سلامت و ایمنی خود را از اهمیت پارامونت است."

مدیر منابع انسانی فرصت ها در پرسنل امروز


مرور بیشتر مدیر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن