کاهش کوتاه از جشنواره تئاتر می رود در خارج از جعبه با نشان می دهد از داخل خانه

محتوای مقاله"اجازه دهید به اجرای کلید پرتاب دوباره" به کارگردانی جوئل Bernbaum گفت.بیش از یک زوم تماس تصویری ت

توسط AKHSHIJNEWS در 1 خرداد 1399

محتوای مقاله

"اجازه دهید به اجرای کلید پرتاب دوباره" به کارگردانی جوئل Bernbaum گفت.

بیش از یک زوم تماس تصویری تمرین برای بازی کوتاه حیاط با شخم بازیگر دنی نایت کشیده مجموعه ای از کلید را از جیب خود و flicked آنها را به حق خود را خارج از قاب های ویدئویی خود را. در قاب در کنار آلن بلند جامعی مجموعه ای از کلید های که به نظر می رسید به نظر می رسد از سمت چپ را با طنین صدای جرنگ جرنگ.

بازیگران را نمی خواهد بود قادر به انجام در همان فضای فیزیکی اما مدیران را برای نقش کوتاه در این سال کاهش کوتاه از جشنواره تئاتر در حال انجام همه چیز آنها می توانند به ویدئو های خود را-تماس را نشان می دهد به بیش از فقط خواندن یک اسکریپت به یک دوربین است.

"من فکر می کنم به مناسبت از آن در حال زندگی می کنند و ما روند هنوز هم احساس می کند مانند تئاتر گفت:" ملانی دوئر مدیر Prometheus پروتکل. "ما هنوز به این روایتها با هم ... من هنوز هم فکر می کنم آن را قوی خدمات به جامعه است."

این کاهش کوتاه از جشنواره تئاتر ساسکاتون تبدیل شده است سالانه یک جزء اصلی برای محلی, هنرمندان, کارگردانان و نمایشنامه نویسان برای تقویت و نشان دادن استعداد خود را بر روی صحنه در مقابل مخاطبان زنده است. تولید شده توسط در انجمن شروع عملیات شرکت و به سختی به هنر تئاتر با مدیر هنری ایوت نولان در راس وجود دارد هیچ راهی برای به نمایش گذاشتن شش نقش کوتاه به رخ می دهد در یک تئاتر زنده در سال 2020 با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن