اجتماعی فاصله اقدامات آن را زمان مناسب برای تمیز کردن بهار

محتوای مقالهدر این سن از اختلال و عدم قطعیت خواهر سیمون و Jocelyne Gareau از DécorX2 ترجیح می دهند به تمرکز بر

توسط AKHSHIJNEWS در 23 فروردین 1399

محتوای مقاله

در این سن از اختلال و عدم قطعیت خواهر سیمون و Jocelyne Gareau از DécorX2 ترجیح می دهند به تمرکز بر روی آنچه که آنها می توانید انجام دهید به جای آنچه که آنها نمی توانند. و برای آنها که به وسیله غواصی به برخی از تمیز کردن بهار.

پس از هفته انزوا و شما ممکن است خودتان را در خانه خیره عجیب و غریب, لکه خود را روی دیوار اتاق ناهار خوری و یا به طور ناگهانی متوجه یک لایه گرد و غبار در خود baseboards. این تیم در DecorX2 برخی از پیشنهادات خود را برای چگونه شما می توانید شروع به مقابله با آن.

"انجام چیزی به ما می دهد یک احساس رضایت و اعتماد به نفس. بهار زمان برای انجام کارها و تمیز کردن بهار ارائه فرصت به تمرکز بر روی آنچه که ما می توانید انجام دهید در حالی که جدا" سیمون می گوید.

در واقع روز های بی پایان عاری از حد معمول مظاهر معمول می تواند تبدیل به تنها و طاقت فرسا است. اهداف روزانه حتی اگر آنها ساده کارهای تمیز کردن می دم روز خود را با یک پایه حس از هدف است.

قبل از اینکه شما شروع به اضافه کردن خواهر احتیاط: کاملا تمیز کردن خانه می تواند انجام در یک روز یا حتی یک هفته. برخی از مردم در حال کار از خانه آموزش چگونه از راه دور ارتباط با همکاران و مشتریان. برخی از کودکان به خاطر اشغال و یادگیری در حالی که در انزوا. و همچنین تلفات عاطفی از استرس است که می تواند طاقت فرسا است. نگاهی به برخی از زمان برای تنظیم اهداف واقع بینانه. و اگر شما انجام همه چیز شما قصد دارید به راحتی بر روی خود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب