انرژی خورشیدی گسترش در برزیل با وجود همه گیر

توسعه و کمک ویراستاران' انتخاب, انرژی, محیط زیست, ویژه, عناوین ادغام و توسعه برزیل به سبک, امریکا لاتین و کارا

توسط AKHSHIJNEWS در 8 مرداد 1399
توسعه و کمک ویراستاران' انتخاب, انرژی, محیط زیست, ویژه, عناوین ادغام و توسعه برزیل به سبک, امریکا لاتین و کارائیب, پروژه های منطقه, دسته بندی

انرژی

در مجموع 9,144 پانل های خورشیدی نصب شده در پشت بام ها در این مجتمع برای یک هزار خانواده های فقیر در حومه Juazeiro در شمال شرقی برزیل ایالت باهیا. این سیستم تا به حال یک توزیع نسل تا به 2.1 مگاوات ترک مازاد که سود مورد استفاده قرار گرفت برای جامعه و اعضای آن است. اما از آن استفاده نمی شود تا سال 2016 سه سال پس از آن نصب شده بود با تصمیم سازمان تنظیم مقررات. اعتبار: ماریو Osava/IPS

RIO DE JANEIRO, Jul 28 2020 (IPS) - انرژی خورشیدی همچنان به گسترش در برزیل در طول COVID-19 همه گیر و باید کمک به بهبود اقتصادی در پی بحران بهداشت و درمان.

است که ارزیابی از باربارا Rubim معاون رئیس جمهور برزیل, انجمن انرژی خورشیدی فتوولتائیک (Absolar) مسئول توزیع نسل.

"سرعت رشد آهسته اما آن است که هنوز هم نمایی" او گفت:. "همه گیر شده و یک اثر کوچکتر از انتظار بود و قدرت نصب شده افزایش 30 درصد در نیمه اول سال 2020 است."

کل پتانسیل بود 5,918 مگاوات در Jul. 2 تا از 4,533 مگاوات در پایان سال 2019 با توجه به داده های رسمی از ملی انرژی الکتریکی آژانس (Aneel) انرژی تنظیم کننده در این کشور آمریکای جنوبی از 211 میلیون نفر است.

این است که مقدار کمی در یک کشور با مجموع ظرفیت تولید 172,709 مگاوات است.

در برزیل 60.4 درصد از انرژی آبی 8.7 درصد ناشی از باد و 8.4 درصد از توده 8.3 درصد از گاز 5.1 درصد از نفت و مشتقات و 2.0 درصد از زغال سنگ.

اما انرژی خورشیدی است که سریعترین رشد منبع انرژی در خط با روند جهانی است.

برزیل به یک شخص بالغ در اواخر زمانی که آن را به بهره برداری عظیم خورشیدی بالقوه در آن قلمرو وسیع. اولیه فشار آمد در سال 2012 زمانی که کشور به تصویب رسید که قوانین تشویق توزیع, تولید برق, همچنین شناخته شده به عنوان غیر متمرکز نسل به دلیل آن است که بر اساس بسیاری از منابع کوچک.

این همزمان با کاهش شدید در هزینه نصب پانل های خورشیدی است که نقش تعیین کننده در رونق در سال های اخیر است.

اما این آمریکای جنوبی فاصله زیادی پشت سر مهمترین کشورها در توسعه این منبع انرژی به رهبری چین که اضافه شده 30,000 مگاوات در سال گذشته به پایان 2019 با 205,700 مگاوات از انرژی خورشیدی با توجه به بین المللی انرژی های تجدید پذیر آژانس (IRENA).

این نهاد بین دولتی تخمین می زند که نصب هر مگاوات تولید 25 تا 30 شغل جدید است.

در برزیل این توسعه منجر به ایجاد 37,000 شغل در آخرین ترم دوره که در آن نرخ بیکاری در سراسر هیئت مدیره با توجه به ورود SARS-CoV-2 coronavirus در اواخر فوریه.

پیش بینی های اولیه تولید 120,000 شغل در این سال تبدیل شده است بیشتر بعید است اما نه رد با توجه به Absolar.

Solar panels generate electricity to pump water to a tank on a neighbouring hill and to supply water by gravity to 120 families in a neighbourhood in Aparecida, a city in the state of Paraíba, in Brazil's semi-arid Northeast. CREDIT: Mario Osava/IPS

پانل های خورشیدی تولید برق برای پمپ کردن آب به مخزن در یک کشور همسایه هیل و برای تامین آب توسط گرانش به 120 خانواده در یک محله در اپرکیدا یک شهرستان در ایالت پریبا در برزیل نيمه خشک شمال شرق. اعتبار: ماریو Osava/IPS

این صنعت در حال حاضر ثابت شده آن ضد ادواری طبیعت رشد در طول رکود اقتصادی است که آمار برزیل در سال 2015 و 2016.

"در این بحران مردم را انتخاب کنید که اجازه می دهد آنها را به صرفه جویی در پول" توضیح داد فرانک Araújo یک انرژی خورشیدی تاجر در سوسا شهر 70,000 در شمال شرقی ایالت پریبا.

تولید خود را برق خوب است کسب و کار: صرفه جویی در قبض برق پوشش سرمایه گذاری اولیه فقط در چند سال گفت: صاحب Ative انرژی که نصب خورشیدی گیاهان در ده ها تن از شهرستانها در منطقه شمال شرقی برزیل است.

خود گردش مالی شرکت کاهش 25 درصد پس از شروع این بیماری همه گیر در آوریل و مه اما بسیج در ماه ژوئن ،

"برخی از شرکت ها به تعویق افتاد و سرمایه گذاری های خود را در خارج از احتیاط تا زمانی که وضعیت اقتصادی را بیشتر روشن می شود," او گفت: IPS توسط تلفن از سوسا. "رخ داده است که عمدتا در مورد صنایع اما نه در مورد داروخانه ها و سوپر مارکت ها که موفق به حفظ یا گسترش فروش خود را."

در سطح ملی Rubim گفت: بزرگترین گسترش انرژی خورشیدی در بخش تجاری مشتاق برش هزینه های انرژی و همچنین در میان مصرف کنندگان مسکونی.

ساکنان روستایی و کسب و کار نیز به شدت سرمایه گذاری در این منبع انرژی افزایش ظرفیت تولید 120 درصد در نیمه اول سال 2020 در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019 گفت: Rubim که همچنین مدیر روشن استراتژی انرژی های تجدید پذیر شرکت مشاوره.

دلیل این است که انرژی روستایی تبدیل شده است گران تر به دلیل کاهش تدریجی تخفیف آنها لذت می برد در تعرفه برق. علاوه بر این تولید کنندگان روستایی تمایل به دنبال "هم افزایی" را به استفاده کارآمد تر از زمین Rubim گفت: در یک مصاحبه تلفنی از سائو پائولو.

با توجه به تجزیه و تحلیل همه گیر خواهد شد و به نفع منابع تجدید پذیر به ویژه انرژی خورشیدی, کاهش هزینه های, از جمله تعمیر و نگهداری و دلیل آن را رانندگی قیمت برق عرضه شده توسط شرکت های توزیع.

مصرف کنندگان مجبور به پرداخت حداقل بخشی از به اصطلاح "COVID لایحه" – وام بانکی مرتب توسط دولت برای کمک به صنعت برق غلبه بر این دچار ضرر و زیان در صورت کاهش تقاضای انرژی با توجه به همه گیر.

این وام با هدف گسترش بیش از پنج سال افزایش تعرفه های انرژی که در غیر این صورت تاثیر مصرف کنندگان در یک سقوط کرد از بین بردن. این باعث خواهد شد هزینه های اضافی است که انرژی خورشیدی را جذاب تر Rubim امیدوار است.

Solar panels were installed on the roof of the building of the Catholic Archdiocese in the city of Sousa, which houses administrative offices, an auditorium and a sports field. The electricity generated allows the "solar archdiocese" - as it has been dubbed - to save almost all energy costs and thus expand its social work in the municipality of 70,000 inhabitants in Brazil's Northeast region. CREDIT: Mario Osava/IPS

پانل های خورشیدی نصب شده روی سقف ساختمان از قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک در شهر سوسا که در خانه های دفاتر اداری و یک سالن و یک زمین ورزش. برق تولید شده اجازه می دهد تا "خورشیدی قلمرو مذهبی اسقف اعظم" – آن را به عنوان لقب گرفته است – برای صرفه جویی در تقریبا تمام هزینه های انرژی و در نتیجه گسترش آن کار اجتماعی در شهرداری 70,000 نفر در برزیل شمال شرقی منطقه است. اعتبار: ماریو Osava/IPS

علاوه بر نرخ بهره کاهش یافته است در طول بحران ساخت آن ارزان تر به تامین اعتبار لازم برای سرمایه گذاری در گیاهان خورشیدی است که هم مورد علاقه حساسیت بیشتری به محیط زیست و آب و هوا مشکلات.

تولید پراکنده نصب شده توسط خود مصرف کنندگان رشد کرده ترین در برزیل در سال های اخیر است. در پایان ماه ژوئن خروجی رسیده 2,987 مگاوات سه برابر بیشتر از سال گذشته و بیش از 0.02 درصد خروجی بزرگ تجاری گیاهان.

در سال 2017 تولید پراکنده معادل فقط 17 درصد از متمرکز نسل. اما گسترش غیر متمرکز نسل شده است بسیار ناهموار در سراسر کشور است.

ایالت میناس گرایس در جنوب شرقی این کشور است رهبر با 594 مگاوات نصب شده قدرت 19.9 درصد از جمعیت کل.

دولت را به موقعیت پیشرو تاکید بر اهمیت سیاست عمومی Rubim گفت. در سال 2013, Minas Gerais به تصویب مشوق های مالیاتی دو سال جلوتر از دیگر 26 برزیلی متحده است.

همچنین پیشگام مجوز از واحد تا پنج مگاوات به صورت multi-con

سومر مشترک نسل یک فرمول مجاز Aneel پس از 2015.

پانل های خورشیدی نیز منتشر در سراسر کشور به صورت اجتماعی و دلایل زیست محیطی.

Sonnenhauss یک شرکت واقع در João Pessoa, پایتخت دولت paraíba, پیشنهادات آموزش و مشاوره در علاوه بر این به نصب سیستم های انرژی خورشیدی و پروژه های ترویج.

در حال حاضر آن را نصب 13 واحد در داخل دولت برای خدمت به جوامع روستایی. ایده این است برای پمپ آب در یک مورد به عرضه 200 خانواده و دیگران به اجرای سیستم های آبیاری برای تولید محصولات کشاورزی و ترویج میوه پالپ کارخانه.

"علاوه بر نصب و راه اندازی ما آموزش برای محلی پرسنل برای تعمیر و نگهداری از تجهیزات و پشتیبانی در تمام سطوح" Manoel آلوس یکی از شرکت مهندسین برق و استاد در موسسه فدرال paraíba گفت: IPS از آن شهر.

در همان دولت مستقر در سوسا نیمه خشک کمیته انرژی های تجدید پذیر (Cersa) یک گروه از فعالان در حال حاضر ترویج نصب و راه اندازی سیستم های خورشیدی در چندین دایره اسقفی کاتولیک مدارس و جوامع روستایی.

"بیشتر نور برای آمازون" برنامه ایجاد شده توسط دولت برزیل در ماه فوریه هدف را پاک انرژی های تجدید پذیر به برخی از 300,000 زندگی مردم در جوامع جدا که هنوز فاقد برق است.

"منبع اساسا توان خورشیدی به دلیل سهولت اجرای کم هزینه و عملی تعمیر و نگهداری از جمله آموزش ساکنان محلی خود" گفت: Itamar کوستا هماهنگ کننده جبهه جدید در سیاست انرژی برای برزیل به ارمغان می آورد با هم 31, اجتماعی, محیط زیست و سازمان های علمی.

در جنوب ایالت پارانا منطقه ای دولت تصمیم به اتخاذ انرژی خورشیدی در 5,500 مدارس شهری در دولت آغاز این سال با 224 مدارس در هفت شهرداری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب