SOM می افزاید: به کروناویروس بازگشت به کار ارشاد با سلامت روان toolkit

تصویر: شاتر SOM جامعه شغلی پزشکی منتشر کرده است یک ابزار برای کمک به سازمان ها و کارکنان در مدیریت کار مربوط ب

توسط AKHSHIJNEWS در 19 خرداد 1399


تصویر: شاتر

SOM جامعه شغلی پزشکی منتشر کرده است یک ابزار برای کمک به سازمان ها و کارکنان در مدیریت کار مربوط به سلامت روان به عنوان محل بازگشایی پس از Covid-19 مستند.

به حفظ کار مربوط به بهداشت روانی پست Covid-19 Toolkit زیر از جامعه را در بازگشت به محل کار پس از Covid-19 مستند toolkit منتشر شده است.

آخرین منابع با همکاری کالج سلطنتی روانپزشکان و موسسه خبره پرسنل و توسعه است.

از آه طرف نویسندگان آن عبارتند از: SOM جمهور پروفسور آنه Harriss آه و اجاره روانشناس دکتر کارن Coomer, Birkbeck University استاد مدعو بهداشت حرفه ای دکتر گیل Kinman دانشگاه غرب اسکاتلند برنامه منجر Marisa استیونسون و اجاره بهداشت شغلی روانشناس,,,, Dr Noreen تهرانی.

دیگر نویسندگان خبره روانشناس,,,, Dr Roxane Gervais کینگ استاد دانشگاه دفاع سلامت روان دکتر نیل گرینبرگ و SOM استراتژیک بالینی مشاور کریستین Poulter و اجرایی نیک Pahl.

جعبه ابزار به تشریح عملکرد خوب از جمله درک چه کار مرتبط با بهداشت روان واقع است و چگونه کارکنان می تواند بهترین پشتیبانی; راهنمایی در مورد چگونه به ارائه پشتیبانی و کاهش عوامل استرس زا; چگونه به تشخیص روانی بیمار سلامت در تیم های گروه دوم و سوم در سطح; و اشاره گر به طیف وسیعی از منابع بیشتر.

این نوشتار بر آن است در نظر گرفته نمی شود "قطعی" اما به سادگی یک منبع مفید برای پزشکان.

به عنوان آن می گوید: "جعبه ابزار را هدف ارائه متمرکز و راه حل های عملی برای کاهش یا از بین بردن مشکلات که منجر به کار مربوطه روانی بهداشت ، در انجام این کار ابزار هدف این است که به هر دو کمک به حفاظت از نیروی کار و سازمان در این پست Covid-19 دوره است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن