جنوب شرقی آسیا یک فرصت برای ساخت بهتر است پس از همه گیر

کمک های آسیا-اقیانوس آرام توسعه و کمک های, ویژه, محصولات غذایی و کشاورزی جهانی حکومت, عناوین, سلامت, شرایط اضط

توسط AKHSHIJNEWS در 10 مرداد 1399
کمک های آسیا-اقیانوس آرام توسعه و کمک های, ویژه, محصولات غذایی و کشاورزی جهانی حکومت, عناوین, سلامت, شرایط اضطراری انسانی, IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه فقر & SDGs منطقه, دسته بندی TerraViva سازمان ملل متحد

IPS سازمان ملل متحد: در داخل گلخانه

A boat on Pasig River in the Philippines. The Philippines has the highest mortality rate from the coronavirus in Southeast Asia. Credit:Kara Santos/IPS

یک قایق در پسیگ رودخانه در فیلیپین. فیلیپین دارای بالاترین میزان مرگ و میر از coronavirus در جنوب شرقی آسیا. اعتبار:Kara سانتوس/IPS

سازمان ملل متحد Jul 31 2020 (IPS) - جنوب شرق آسیا در پاسخ به کروناویروس همه گیر شده است کارآمد اما برخی از مناطق مانند اطلاعات حریم خصوصی اقدامات لازم برای بازگشت به حالت عادی پس از مستند برداشته شده است و منابع به صورت مهاجر یا گذرا جمعیت نیاز پرداختن.

سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: در حالی که این بیماری همه گیر را معرفی کرده است چالش های جدید در منطقه از جمله تهدیدات برای صلح و امنیت "مهار اقدامات باید در امان آسیای جنوب شرقی به درجه ای از درد و رنج و تحول دیده می شود در جای دیگر".

در سخنرانی خود در راه اندازی یک U. N. سیاست مختصر بررسی تاثیر COVID-19 در آسیای جنوب شرقی روز پنج شنبه Jul. 30, اشاره به این حادثه تلخ تمجید کارآمد روش اقتباس شده توسط مدیران در این منطقه در حالی که تاکید بر راه هایی که در آن منطقه کاهش یافته است در پاسخ به این بیماری همه گیر.

"در حال حاضر سخنرانی نفرت افزایش یافته و فرایندهای سیاسی را متوقف ترک چندین طولانی در حال اجرا درگیری به رکود و چرک" اشاره به این حادثه تلخ گفت: در طول تماس های ویدئویی مارک راه اندازی. او اشاره کرد که در حالی که دولت در جنوب شرق آسیا حمایت کرده بود درخواست تجدید نظر خود را به صورت جهانی آتش بس در این منطقه تا به حال چقدر کار برای انجام دادن "است اما توانمند ظرفیت های در اختیار خود را".

COVID-19 بدتر شدن سیستم های ضعیف

به عنوان در بسیاری از مناطق COVID-19 تحت تاثیر آسیب پذیرترین جوامع و بدتر از قبل موجود و نگرانی است. در جنوب شرقی آسیا گزارش شناسایی برخی از مهم ترین مسائل: ضعف سیستم بهداشت و درمان, تضاد, در زمینه هایی مانند میانمار و همچنین وضعیت اسفبار کارگران مهاجر.

آسیا و اقیانوس آرام منطقه میزبان حدود 20 درصد از جهان را 163.8 میلیون کارگران مهاجر در سطح جهان با توجه به یک سال 2017 گزارش توسط سازمان بین المللی کار سازمان است.

U. N. سیاست کوتاه برد آلارم که مهاجر و گذرا کارگران در برخی از کشورهای جنوب شرق آسیا شده است در سمت چپ در خارج از کشور میزبان همه گیر پاسخ. برای بسیاری از کارگران مهاجر, زندگی در محله های نزدیک برگ های آنها را کمی گزینه اجتماعی را حفظ فاصله و یا سایر اقدامات حفاظتی. با نگرانی از گسترش این ویروس در برخی از دولت ها نیز سرمایه گذاری شده در این ترس به انکار ورود به پناهجویان, با توجه به U. N. مختصر.

"غیر اتباع خاص در خطر محرومیت از بهداشت عمومی در پاسخ به دلیل قانونی یا عملی موانع. این باعث ایجاد یک سیستمیک آسیب پذیری برای کنترل بیماری در ناحیه" این یادداشت کوتاه.

این بیماری همه گیر در همه مناطق دیگر است که به طور نامتناسبی بر زنان در بخشی به دلیل دسترسی محدود به بهداشت جنسی و باروری خدمات و همچنین با توجه به افزایش ساعت داخلی کار بار که می افتد در منطقه است. این به خصوص در فیلیپین و تایلند می گوید: سیاست مختصر این ادعا که زنان در این کشورها "به احتمال زیاد به صورت افزایش مزد داخلی و مراقبت های پرداخت نشده کار به دلیل COVID-19 تشدید سلامت روانی و عاطفی نگرانی".

در ضمن غیر قانونی و قاچاق مواد مخدر کاهش یافته است نه در منطقه با وجود این همه گیر و پس از آن مستند در حالی که قاچاق انسان در واقع افزایش در خلیج بنگال سیاست مختصر ادعا می کند.

همه گیر پاسخ در حالی که اعلان شد بیشتر تشدید در حال حاضر ضعف سیستم بهداشت و درمان در منطقه است.

"بیش از نیمی از ناحیه کشورهای آسیب پذیر هستند به دلیل ضعف سیستم های بهداشتی از جمله میانمار ، کامبوج و اندونزی و لائوس و فیلیپین و تیمور شرقی می گوید:" مختصر. این اضافه با دیگر مسائل اجتماعی; مانند به طور موقت توقف واکسیناسیون سرخک مبارزات در فیلیپین به عنوان به خوبی به عنوان دیگر محدود به کمک های بشر دوستانه به دلیل مستند تنها اضافه شده به لایه های بحران است.

چالش های مطرح شده بر اقدامات

نیز وجود دارد که نگرانی های مطرح شده توسط این اقدامات معرفی شده توسط دولت در منطقه حاوی ویروس است.

"مبهم بیان مقررات و بدون لازم است تدابیر و محدودیت های بالقوه برای محدود کردن حقوق به اطلاعات و حریم خصوصی و آزادی بیان و تشکل مسالمت و پناهندگی" سیاست مختصر ادعا می کند.

در هسته این نگرانی ها است که این موضوع از آزادی شخصی و کارشناسان در حال حاضر در حال بالا بردن آلارم است که برخی از پاسخ های شما نشانه های استبداد.

یک ماه ژوئن تجزیه و تحلیل توسط United States Institute of Peace (USIP) ادعای نگرانی وجود دارد از کشورهای جنوب شرقی آسیا صعود نسبت استبداد به عنوان دولت استفاده از همه گیر به عنوان بهانه ای برای به اجرا درآوردن اقدامات سختگیرانه و برای حمله به مخالفان.

این تحلیل همچنین با اشاره به برخی ممکن است ارتباط موفقیت حاوی ویروس با دیکتاتوری حاکم است.

"درک وجود دارد که رژیم های اقتدارگرا در آسیای جنوب شرقی را بهتر مدیریت این بیماری همه گیر از این منطقه دموکراسی یک روایت رو به با چین تلاش های دیپلماتیک برای انتشار خود موفقیت با وجود حتی بیشتر از داستان های موفقیت در کره جنوبی و تایوان می گوید:" تجزیه و تحلیل.

همکاری های منطقه ای

با وجود برخی از چالش های این کشور در منطقه حمایت کرده اند هر یک از دیگر. با توجه به CSIS بسیاری از کشورهای جنوب شرق آسیا را رد و بدل ارائه شده و پذیرش کمکهای مالی و به هر یک از دیگر. چین مواجه شده است به انتقاد از کشورهای خارج از منطقه برای تلاش برای شروع یک "ماسک دیپلماسی" که ناشی از کشورها در اروپا به بدبینانه از او کمک مالی ارائه می دهد اما همسایگان آنها را پذیرفته.

دولت چین و همچنین نهادهای خصوصی از قبیل Alibaba و Jack Ma پایه ارائه شده کشورهای همسایه بین 75,000 به دو میلیون ماسک در میان دیگر خدمات مانند کیت های آزمایش با توجه به CSIS.

دبیر کل تحسین همکاری های منطقه ای در طول این زمان بحران.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن