SP ورزشی, ویرایشگر, Kevin Mitchell نامزد درام هنر و سرگرمی نگارش

محتوای مقالهبرنده کانادا نگار سال و sportswriter از سال 2018, ساسکاتون StarPhoenix ورزشی, ویرایشگر, Kevin Mitc

توسط AKHSHIJNEWS در 13 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله

برنده کانادا نگار سال و sportswriter از سال 2018, ساسکاتون StarPhoenix ورزشی, ویرایشگر, Kevin Mitchell افزود: هنر و سرگرمی نامزدی به رزومه کاری خود را.

میچل که در زمان دو افتخارات ملی روزنامه جوایز در ماه مه گذشته خود را برای سال 2018 پوشش هومبولت Broncos, اتوبوس, تراژدی نامزد شده است در هنر و سرگرمی, دسته برای 2019 NNAs برای یک مجموعه دو قسمتی در شادی ها و رنج بودن وینیل رکورد جمع آوری.

SASKATOON,SK--October 22/2019 - 1102 Weekender Vinyl - Kevin Mitchell looks through his collection of 3000 records. Photo taken in Warman, SK on Tuesday, October 22, 2019. (Saskatoon StarPhoenix/Matt Smith)
ساسکاتون StarPhoenix ورزشی, ویرایشگر, Kevin Mitchell به نظر می رسد از طریق مجموعه خود را از حدود 3000 پرونده مت اسمیت/ساسکاتون StarPhoenix

"آنها سرگرم کننده و یا می توان آنها را. آنها تحریک مغز هیجان مراکز. آنها ارائه برق رضایت. آنها همچنین می توانند بی وقفه خسته کننده: کارهای عادی و روزمره یک بار دلهره آور تثبیت یک برکت و رحمت و لعنت" میچل نوشت: در ماه نوامبر سال 2019 از ویژگی های.

در پایان Mitchell نیست برنده این جایزه که ارائه شد از طریق livestream بعد از ظهر جمعه آن را به جای ارائه به جهان و ایمیل نویسنده مارشا Lederman برای "مدیتیشن در هنر و تغییرات آب و هوایی و ویژگی های مورد مارگارت اتوود را دیوانه وار فعالیت پس از مرگ شریک زندگی است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن