کارکنان پشتیبانی متوسط چک و ویروس آزمون پس از بازگشت به کار

شاتر اکثریت کارکنان (88%) پشتیبانی داشتن درجه حرارت خود را چک و یا نیاز به پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (85%) و ب

توسط AKHSHIJNEWS در 12 خرداد 1399

شاتر

اکثریت کارکنان (88%) پشتیبانی داشتن درجه حرارت خود را چک و یا نیاز به پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (85%) و به هنگام بازگشت به محل کار, اما تعداد کمی احساس راحتی بازگشت به کار در چند ماه آینده.

با توجه به تحقیقات توسط شرکت ارتباطات Burson کوهن & Wolfe (BCW) و مشاوره PSB شش در 10 نفر از کارکنان انتظار می رود به بازگشت به کار تا پایان ماه اوت ، اما نگران بودند که این امر در نتیجه آوردن Covid-19 به خانه خود (45%) و همکارانش را ندارد احتیاطی مناسب (31%).

و همچنین به عنوان استفاده از PPE و تحت درجه حرارت چک 70% می خواستم روال Covid-19 تست را اگر چه نیمی از فکر این بعید است که اتفاق می افتد در خود سازمان است.

هفتاد و دو درصد گفت: آنها احساس راحتی بیشتری در مورد بازگشت اگر همه کارکنان در دفتر شده بود گواهی دریافت Covid-19 واکسن اگر و هنگامی که آن را در دسترس می شود و در عین حال 44 درصد معتقد بودند این نیز بعید است.

دو سوم انتظار میز جدا شود و 72 درصد می خواستم اضافی تمیز کردن پروتکل به معرفی این نظرسنجی از 500 کارگر نشان داد.

جیمز مورلی سر از کسب و کار تحول در BCW گفت: "رهبران کسب و کار نیاز به برنامه ریزی دراز مدت و در نظر گرفتن عمل در حال حاضر. تفکر رو به جلو کارفرمایان می دانند که راه آنها کارکنان پشتیبانی تا تحمل خود را در آینده توانایی جذب و حفظ استعداد در پشت این بحران است. به این ترتیب مدیران نقش کلیدی در حمایت از تیم خود را: نمایش آنها در حال گوش دادن مشاوره و پرداختن به نگرانی های کسانی که عصبی هستند در حالی که همچنین تخمگذاری روشن و واقع بینانه و اقدامات مشخص برقراری ارتباط برنامه به طور موثر و حصول اطمینان از آنها ارائه شده است."

Clarissa Valiquette MD از PSB بینش EMEA گفت: "بازگشت به کار خواهد بود یک مشکل تعادل برای کارفرمایان و کارکنان به طور یکسان اما در ادامه سیاست های انعطاف پذیر نشان دادن همدلی و ارائه دستورالعمل های روشن و پروتکل های ایمنی رانندگی را به راحتی و در نهایت تعهد کارکنان."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب