تقویت حس کرد مقررات برای سومین بخش خواستار خیریه

شاتر خاص حس کرد قوانین و مقررات باید برای معرفی موسسات خیریه به اطمینان حاصل شود که کارکنان توانمند به افزایش

توسط AKHSHIJNEWS در 6 تیر 1399

شاتر

خاص حس کرد قوانین و مقررات باید برای معرفی موسسات خیریه به اطمینان حاصل شود که کارکنان توانمند به افزایش نگرانی ها در مورد سوء رفتار بدون ترس از عواقب با توجه به افشاگری اطلاعات حفاظت سازمان است.

محافظت گفت: کار بیشتر مورد نیاز است در بخش سوم برای جلوگیری از قربانی خبرچین و به آموزش کارکنان به طور موثر عمل می کنند نگرانی های مطرح شده در مورد کسانی که سقوط کوتاه از استانداردهای مورد انتظار.

از آن ساخته شده آن تماس بگیرید در پاسخ به نتیجه یک موسسه خیریه کمیسیون تحقیق در حفاظت از نقایص در یک مدرسه اجرا شده توسط انستیتوی ملی سلطنتی افراد نابینا (RNIB) که این کمیسیون به نام "یکی از بدترین نمونه از حکومت ضعیف و نظارت داشتن یک تاثیر مستقیم بر مردم آسیب پذیر".

پرس و جو در نگاه نقایص متعدد در RNIB را گلابی مرکز تخصصی آموزش مسکونی مدرسه در نزدیکی کاونتری. آموزش تنظیم کننده Ofsted یافت این مدرسه تا به حال بارها و بارها شکست خورده برای اطمینان از کارکنان مناسب آموزش دیده و واجد شرایط; ساخته شده اشتباهات در تجویز دارو برای کودکان; موفق به ضبط حوادث فیزیکی خویشتن داری و موفق به قرار دادن در جای خود موثر حفاظت روش.

یک کودک با آسیب های شدید به پای او و پس از او باقی مانده بود در بد اتصالات چکمه برای سه ماه در حالی که فرزند دیگری داده شد دارو ساخته شده است که صرع خود را بدتر به عنوان یک نتیجه از پدر و مادر خود را نه در حال دعوت به یک قرار ملاقات های پزشکی.

این تحقیق شواهدی از "اختلال در رهبری و حکومت بیش از چندین سال" و مشکلات آن نظارت حفاظت مسائل. پنج کارکنان ارجاع شده به افشا و جلوگیری خدمات.

این کمیسیون در بیانیه ای رسمی هشدار به RNIB نیاز به آن را برای ایجاد تغییرات و به نوشته بزرگ دیگر موسسات خیریه درخواست آنها را به "متوجه این موضوع". اما محافظت نمی کند و فکر می کنم این اخطار می رود به اندازه کافی برای رسیدگی به این مشکل است.

این یافته ها پس از سوالات را به حفاظت از شکست در آکسفام و به نجات کودکان فقیر دست زدن به اتهامات آزار و اذیت محل کار.

محافظت از اجرایی لیز گاردینر گفت: "ما خوش آمدید خیریه کمیسیون یادآوری به موسسات خیریه به اطمینان حاصل شود آنها موثر حس کرد و یا صحبت کردن ترتیبات و تأکيد بر ضد تلافی اقدامات نسبت به خبرچین. درخواست سازمان های خیریه به 'آگاه از موضوع' ممکن است به اندازه کافی به واقعا درایو رو به جلو را تغییر دهید.

"زمان آن رسیده است که به معرفی افشاگری اطلاعات قوانین در این بخش است. قوانین است که می تواند اجرا توسط تنظیم کننده کمک خواهد کرد که راهنمای موسسات خیریه در استانداردهای از آنها انتظار می رود در این زمینه و نگه داشتن آن در حال سقوط کوتاه به حساب.

"همانطور که دیدیم در تحقیقات ما را به خیریه بخش حس کرد زمان برای تبدیل وجود دارد که کار بیشتری مورد نیاز در بخش سوم برای جلوگیری از قربانی خبرچین و آموزش کارکنان در مورد چگونه به طور موثر عمل می کنند نگرانی های مطرح شده است."

در بیانیه ای RNIB گفت: "زمانی که این مسائل پدید آمده مشخص شد که ما تا به حال به طور جدی اجازه دهید کودکان در مرکز و خانواده های آنها. ما نيز اجازه دهید کارکنان و داوطلبان حامیان و کور و بخشی از مردم را که تا RNIB جامعه است. ما واقعا متاسفم برای هر یک از آنها. آنها به درستی انتظار می رود بهتر از RNIB.

"این بوده است که فروتنی و جدی تجربه برای RNIB. ما به طور کامل قبول خیریه کمیسیون توصیه ها و درخواست گزارش اذعان دارد که ما پیشرفت خوبی در اجرای آنها است."

این موسسه خیریه گفت: آن را به حال ساخته شده است تغییرات قابل توجهی به شیوه های آن از جمله معرفی حراست آموزش و اضافه کردن افراد با تخصص حفاظت و حکومت تخصص به هیئت مدیره خود را.

HR jobs در نه برای سود/ خیریه بخش در پرسنل امروز


مرور بیشتر HR jobs در نه برای سود /خیریه بخشtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب