آن را از بالا: مشاوره به من دانشجوی سال اول خود

من هرگز شنیده توپاک رپ وقتی که من شروع کردم سال اول در دانشگاه برکلی است. من نمی توانستم پیدا اخنرد بر روی یک

توسط AKHSHIJNEWS در 31 فروردین 1399

من هرگز شنیده توپاک رپ وقتی که من شروع کردم سال اول در دانشگاه برکلی است. من نمی توانستم پیدا اخنرد بر روی یک نقشه. من تا به حال هیچ سرنخی چه "AFX" ایستاده بود. من فکر سن فرانسیسکو گرم بود. من می خواهم هرگز الکل. من هرگز تا به حال boba. تصور کنید.

شاید من سواد و numerate اما پروردگار من به عنوان نادان به عنوان آنها می آیند. سه سال در دانشگاه برکلی نیست کاملا رفع جهل من و یا درمان من تعصبات اما آنها بوده است ، من آموخته ام به درستی احترام رپ. دوستان من هم از سانتا کروز به استاکتون از چیکو به حفرههای. من بدست خودم تا مخلوط در برکلی رقص گروه های اجتماعی مشغول به کار تمام وقت در پاسیفیک هایتس بود و من برای اولین بار لیوان شامپاین. (من آن را دوست ندارم.)

در نگاهی به گذشته, من یاد گرفته ام که هیچ چیز در کالج مگر این که من اشتباه در مورد همه چیز. من دانشجوی سال اول خود بود و شکننده از دست لرزان بچه کوچک که سعی می شود نوع سعی کردم خوشبین باشیم اما اغلب فقط سعی کردم بهترین خود را. و برای آن که حسن نیت سعی می کنید سخت از ته قلب من ارائه این مشاوره — او نیاز به آن:

اولین بار, کالج, شما آماده برای هیچ چیز. انتظار نداریم که آن را به. شما فکر کالج حیاتی آماده سازی برای دانشکده حقوق; شما فکر می کنید نمرات خود را می کنند و عمده خود را خواهد مهم است. شما اشتباه است. هنگامی که شما کار چند شغل — حتی ورود به سطح مسائل — شما باید یاد بگیرند که کارفرمایان به مراقبت بیشتر در مورد چه نوع از شخص شما از چه نوع است.

مطمئن شوید که سخت کار در کلاس های خود را. آنها مهم است. اما یک دلیل وجود دارد هر فرد بالغ می گوید: عمده خود را بیاهمیت است: مهم نیست که چه کار شما پیدا کردن آنها را آموزش شما را در جدید و ناآشنا ، آنها باید خود را روش تنظیمات خود را. آنها انتظار دارند شما را به تناسب خود را در قالب شکستن آن نیست.

چون برکلی نمی — نمی تواند — شما آماده برای زندگی واقعی آن را به شما است. شما نیاز به پیدا کردن کارآموزی; شما نیاز به کار پاره وقت در هر کجا که شما می توانید. و آیا فقط کار یک شغل: کار چند. پیدا کردن اینکه آیا شما می خواهم به خوش آمد می گوید غریبه ها و یا اگر شما می خواهم به جای پر کردن صفحات گسترده. اینها چیزهای بی اهمیت که در مورد خودتان.

در دانشگاه و پس از آن شما خواهد شد نیاز به کار های عجیب و غریب ساعت در کارهایی که همیشه به شما آموزش مهارت های جدید و یا بازی را به نقاط قوت خود را. پس از آن بسیار مهم شما در یادگیری آنچه شما می توانید و نمی تواند قرار داده تا با در حالی که شما شروع به تصور خود را کامل کند.

شما همیشه نمی تواند رئیس جمهور وارث ظاهری در باشگاه مورد علاقه خود را و یا تاریخ در خط زمانی که سالمندان فارغ التحصیل. و وقتی که می آید زمان برای شروع ایمیل رزومه کاری خود را و رفتن به مصاحبه شما می خواهید یک حس از آنچه می گویند و آنچه که به دنبال. اما برکلی نمی تواند به شما کمک کند پس از آن. شما برای یادگیری به پرواز ،

دوم, شما به سادگی باید لذت بردن از کالج. اما اجازه دهید روشن شود: کالج نیست یک چیز ثابت. آن را انتخاب کنید-شما-خود-ماجراجویی کتاب یک زمین بازی فکری. و تعهد به عشق کالج معنا نیست که شما رو به مانند آنچه شما انجام دهد. به این معنی که شما رو به انجام آنچه شما می خواهم. کلاس که در آن شما در واقع می خواهید انجام تکالیف نه تنها خودرا برای امتحان اماده برای امتحانات — و اگر این بدان معناست که شما نیاز به تغییر عمده خود را انجام دهید.

شما همچنین می خواهید گوش مردم متقاعد کردن خود را که نیمی از یک دهه و یک چهارم میلیون دلار در هزینه های معقول برای یک J. D. یا M. D. و حق با آنها — در صورتی که در بازی احساس می کند و کار نمی کند. اما شما به معنای واقعی کلمه رها کردن کالج اگر شما می توانید پیدا کردن چیزی است که شما عشق است. و حتی اگر آن زمان پر از درس های زندگی و رشد شخصی شما درد برای زمانی که شما از دست رفته با دوستان و کالج مراسم که گذشت شما. بنابراین نمی اتلاف انرژی شما را تحت تاثیر قرار دادن افراد دیگر را با معدل و حرفه ای درجه شما طمع به چیزی داشتن. آن خواهد شد سرد راحتی در شب که شما خواب رفتن.

عزیز اول, love, English, French, تاریخچه, موسیقی, تئاتر — حتی سیاست. شما می خواهید به یادگیری آلمانی و عربی. شما ترس است که تغییر آب و هوا را عذاب نسل خود است. شما باید هزاران احساسات و بسیاری از منافع است. مجوز خود را به رها کردن اقتصاد و دانشکده حقوق — مطالعه و چیزهایی که زندگی را نفیس. مطالعه آنچه شما ارزش.

اگر این برای تلفن های موبایل مانند تر و چشم مشاور میلیاردر شروع سخنرانان این است: کسانی که مردم را با خود 4.0 s و مدرسه گراد پذیرش ساخته اند قربانی پس از قربانی. آنها با تاخیر و تاخیر یکی ارضاء پس از دیگری. شما لازم نیست به. تمام زندگی نباید در مورد روزی.

بالاتر از همه زندگی است در مورد مردم است. به شما خواهد آموخت و فراموش نکنید که واقع در یک چرخه بی پایان. در حال حاضر شما مدیون برخی از مردم زندگی خود دیگران را شادی و چند شما فقط مدیون شام. که به عنوان آن را باید. در هر ثانیه شما بدون صرف یک دوره reader باز یا سخنرانی اسلاید کردن وزن چگونه است که زمان رنگ خود را از روابط است. این لحظات ارزشمند هستند.

برخی از دوستان شما کار خواهد کرد قبل از اوقات فراغت است. شما را تحسین خواهد کرد که این افراد, اما شما نمی خواهد یکی از آنها است. و هنگامی که شما واقعا به آنها را می دانم که آنها نمی خواهد در واقع این افراد یا نه. به شما خواهد آموخت فروتن الهام بخش و دوست داشتنی تر توسط مردم شما را نگه دارید نزدیک تر از هر ستایش شما برنده هر عملکرد شما را به هر گونه جاه طلبی شما متوجه است.

مردم با شما تماس به Sproul خواهد بود که آنهایی که شما را به گوش دادن به توپاک. آنها هستند که به شما خواهد گفت که چقدر آنها را دوست دارم سن دیگو و لس آنجلس و خلیج, و دره. آنها هستند که شما را به رقص آموزش که خود را به اشتراک بگذارید اولین نوشیدنی که شما خرید boba. از آن خواهد شد چهره خود را که پر از خاطرات خود را. و آنها خواهد بود به همین دلیل به شما یاد بگیرند به عشق کالیفرنیا.

تماس با آیدان باست در [email protected] .tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن