نوجوانان و پنجه نرم می کند گناه به قتل درجه دوم در اثر تیراندازی از 15 سال در ساسکاتون

محتوای مقالهیکی از سه نوجوان متهم در مرگ a 15-year-old boy شد و در TCU مالی ساختمان در خیابان آرلینگتون که در

توسط AKHSHIJNEWS در 4 تیر 1399

محتوای مقاله

یکی از سه نوجوان متهم در مرگ a 15-year-old boy شد و در TCU مالی ساختمان در خیابان آرلینگتون که در ماه نوامبر گذشته به التماس کرد گناه را به قتل درجه دوم.

16-year-old boy, که نمی توان شناسایی تحت جوانان عدالت کیفری قانون به نظر می رسد روز سه شنبه تصویری در ساسکاتون جوانان دادگاه.

نشستن در یک صندلی را با دست نحس او جواب داد: "بله افتخار خود را" به قاضی Lua Gibb سوالات پس از ورود گناه درخواست به اتهام قتل در اختیار داشتن اسلحه گرم در حالی که ممنوع است و نقض جوانان از جمله 2018.

پسر 15 هنگامی که او و دو otherteens شد به اتهام قتل درجه دوم در ارتباط با Nutana حومه مرکز محله تیراندازی در Nov. 2, 2019.

او برای اولین بار به درخواست را وارد کنید. 16 ساله و پسر 17 ساله اش در حال برنامه ریزی برای یک "قوی مدیریت مورد" ماه آینده.

15 ساله قربانی نمی شود نام برد. حریم خصوصی در حمایت از این جوانان عدالت کیفری قانون ممنوعیت شناسایی جوانان قربانیان جرم اتهام به متعهد شده اند با جوانان, مگر اینکه قربانی پدر یا مادر یا سرپرست کمک های مالی اجازه صریح برای قربانی نام مورد استفاده قرار گیرد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن