مسدود بررسی اعتیاد به مواد مخدره در پشت شلاق قهوه روند

اگر شما بوده ام به تماشای TikToks و یا به دنبال در Instagram در چند هفته گذشته شانس خیلی خوب است که شما را دید

توسط AKHSHIJNEWS در 26 فروردین 1399

اگر شما بوده ام به تماشای TikToks و یا به دنبال در Instagram در چند هفته گذشته شانس خیلی خوب است که شما را دیده ام ظهور شلاق قهوه روند. این شروع می شود با اضافه کردن 2 قاشق غذا خوری هر یک از قهوه فوری و شکر و آب داغ را در یک کاسه. پس از آنچه به نظر می رسد آنی است اما در واقع یک فرایند طولانی از دستگاه های همزن (و یا با استفاده از همزن برقی!), مخلوط تبدیل شده است به یک کرکی تقریبا پوشش بافت مانند. این spooned در بالای یک لیوان شیر (معمولا شیر بادام) به پایان رسید و با استفاده مجدد کلش و یک لبخند. ما در مسدود شد کمی اشتباه در مورد این که چگونه این به ظاهر ساده ویدئوها به دست اورد محبوبیت بسیار زیادی در چند هفته گذشته بنابراین ما تصمیم به تحقیق در این روند کمی بیشتر.

میل قهوه نوشیدنی سرچشمه در کره جنوبی که در آن آن را به عنوان شناخته شده dalgona قهوه. این نام پس از یک لانه زنبوری تافی و آب نبات است که به نظر می رسد بسیار شبیه به قهوه مخلوط. Dalgona آب نبات ساخته شده است با شکر جوش تا زمانی که آن را شروع به سوزاندن و سپس با اضافه کردن جوش شیرین باعث می شود آن را به پف کردن. آب نبات فشرده به اشکال و فروش از فروشندگان خیابانی در چوب.

ما در مسدود گمان می کنند که این روند رفت و ویروسی برای تعدادی از دلایل. آن را زیبا و دل انگیز و همه ما می دانیم چقدر هر کس دوست دارد به پست خود قهوه نوشیدنی در رسانه های اجتماعی و حتی کولر هنگامی که شما آن را به خودتان. که ما به ارمغان می آورد به ما دلیل دوم: با مردم ماندن در خانه به علت بیماری همه گیر کوروناویروس سفر خود را به کافی شاپ مورد علاقه نیست عملی کنه. میل قهوه روند کامل راه برای مردم را به ادامه گرفتن فانتزی نوشیدنی قهوه در حالی که پناه در محل. و ثالثا ساخت قهوه یک تمرین خوب اگر شما ماهوت پاک کن زدن آن را با دست. هنگامی که مردم آن را امتحان کنید اولین بار آنها توانستند در ساخت آن از آنجا که آنها متوجه این یک راه عالی برای ساخت ساعد قدرت است.

بدیهی است که ما تا به حال به آن را امتحان کنید برای خودمان. در اولین تلاش ما می تونستیم بیشتر مراقب باشید با اطمینان از ما تا به حال به نسبت مساوی از قهوه و شکر و آب داغ اما ما هنوز هم تعجب که در آن زمان تقریبا 15 دقیقه از مخلوط کردن برای رسیدن به بافت مورد نظر! ما نیز اشتباه توسط این واقعیت است که قهوه مخلوط است که بسیار سبک و کرکی نیست به راحتی مخلوط با شیر ما را مجبور به قرار دادن یک کمی تلاش بیشتر به نوشیدن آن از ما را دوست دارند. با وجود این underwhelming برداشت اول ما سعی کردیم این بار با نسبت های مناسبی از مواد تشکیل دهنده و متوجه شد که آن را تنها در زمان 5 دقیقه مخلوط! با یک کمی کمتر کرکی بافت قهوه مخلوط به آرامی چشمانداز به شیر اجازه می دهد برای خیلی لذت بخش تر از نوشیدن تجربه. این تلاش دوم به ما کمک کرد تا درک کنند که چرا قهوه نوشیدنی واز بسیار محبوب در چند هفته گذشته و در عین حال ما هرگز به طور کامل درک همه اعتیاد به مواد مخدره.

تماس با بئاتریس آرونسون در [email protected].tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب