ظهور مردم استراتژی و آنچه در آن به معنی برای منابع انسانی (وبینار)

چهار شنبه 24 خرداد ماه سال 2020 2:00بعد از ظهر BST منابع انسانی و افراد تیم را به سختی تا به حال شانس خود را

توسط AKHSHIJNEWS در 26 اردیبهشت 1399

چهار شنبه 24 خرداد ماه سال 2020 2:00بعد از ظهر BST

منابع انسانی و افراد تیم را به سختی تا به حال شانس خود را برای گرفتن نفس خود را. در طول چند ماه گذشته HR رهبران باید در مواجهه با چالش های بر خلاف همیشه قبل از به عنوان ما سعی کرده ایم به سهام تاثیر Covid-19 همه گیر و تاثیر آن در محل کار.

HR هیچ غریبه ای به تغییر – حتی قبل از جهانی همه گیر حرفه ای بود دست و پنجه نرم با جهان در حال تغییر و تغییر به دور از HCM و فرآیندهای نسبت به مردم بیشتر متمرکز بر راه کار. امروز چالش های جدید ساخته شده اند این تغییر مهم تر از همیشه.

این پرسنل امروز وبینار در ارتباط با سیج مردم به نظر می رسد در چگونه HR رهبران تطبیق در این دنیای جدید. چه معنی آن را برای مدیریت حقوقی واجد شرایط امروز ؟ آیا مهم ترین مسائل برای مردم و رهبران در حال حاضر و فردا ؟

ویرایشگر راب خزه پیوست کار متخصص روند سارا Hulsey از مریم و دیگر سخنران مهمان به بحث در مورد این همه و بیشتر. در پایان این وبینار شرکت کنندگان را در درک بیشتر در مورد:

  • چه آینده استراتژی منابع انسانی به نظر می رسد امروز
  • آنچه در اولویت هستند برای HR رهبران بلافاصله مدت و بلند مدت
  • سه تا از بزرگترین تغییرات مورد نیاز را در استراتژی منابع انسانی به عنوان یک نتیجه
  • چگونه دیگر HR تیم در حال مقابله و پاسخ.

ثبت نام برای ما زنده وبینار به بحث در مورد آنچه در آینده و چگونه به جلو حرکت کند. از حرکت کارکنان به 100% از راه دور کار به تفسیر دولت حمایت از طرح های منابع انسانی تیم شده اند تحت فشار شدید به سرعت واکنش نشان می دهند امروز در دنیای جدید از کار به منظور حفظ کارکنان پشتیبانی و درگیر.

این 60 دقیقه وبینار امکانات یک زندگی پرسش و پاسخ برای مخاطبان به ارائه سوالات خود را برای ما پنل.

رزرو رایگان خود را در محل وبینار در حال حاضر

در مورد سخنرانان ما

Sarah Hulseyسارا Hulsey بیش از 15 سال تجربه به عنوان یک مدیر منابع انسانی و در ارشد دیگر مردم نقش خود را در طیف وسیعی از شرکت ها و مکان های. سابق شریک ارشد و مدیر منابع انسانی در Mindshare یک بخش از تبلیغات غول WPP سارا در حال حاضر با این نسخهها کار برای Sage مردم به عنوان یک جهانی کار روند و فن آوری مبلغ درک تاثیر جهان در حال تغییر کار برای سازمان های امروز است.

سخنران مهمان به زودی اعلام خواهد شد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن