تکامل از طرح کردند: کارفرمایان مراحل بعدی

شاتر هر چند راهنمایی در مراحل بعدی از Coronavirus کار احتباس طرح است و انتظار نمی رود تا اواخر این ماه کارفرم

توسط AKHSHIJNEWS در 6 خرداد 1399

شاتر

هر چند راهنمایی در مراحل بعدی از Coronavirus کار احتباس طرح است و انتظار نمی رود تا اواخر این ماه کارفرمایان نیاز به شروع به برنامه ریزی چه حقوقی واجد شرایط را مانند نگاه در حال حاضر می نویسد علامت کی.

در اوایل این ماه صدراعظم Rishi Sunak ساخته شده و در عین حال یکی دیگر از پیشگامانه بیانیه ای در مجلس عوام که در آن او مجموعه ای از طرح خود را برای دوباره شکل دادن به کروناویروس کار احتباس طرح (CJRS). آن تمدید شده است برای بیشتر از چهار ماه تا 31 اکتبر سال 2020 است که بدون تغییر خواهد بود ساخته شده به CJRS تا پایان ماه ژوئیه به طوری که برای مثال موجود کمک مالی دولت از 80 درصد از حقوق و دستمزد (در پوش £2,500 در هر ماه) ادامه خواهد داد به باقی می ماند در محل

اما از 1 ماه اوت CJRS تبدیل خواهد شد و بیشتر انعطاف پذیر و پاره وقت furloughing (که در حال حاضر ممنوع) مجاز خواهد بود. بیشتر به طور قابل توجهی کارفرمایان مورد نیاز خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن هزینه.

در حالی که گسترش CJRS جهانی شد استقبال عدم اطمینان در اطراف کارفرما سهم باعث نگرانی گسترده برای کارفرمایان – و این عدم قطعیت باقی خواهد ماند تا زمانی که دولت بیشتر راهنمایی ارائه شده است در پایان ماه مه.

آنچه روشن به نظر می رسد این است که دولت می خواهد کارفرمایان به یک رویکرد پیشگیرانه در مورد اینکه آیا آنها باید حفظ نیروی کار خود را, و یا اینکه آیا آنها باید گام برای ایجاد افزونگی. کلید راننده برای جلوگیری از به اصطلاح "زامبی اقتصاد" است که در آن دولت propping تا تعداد زیادی از کارکنان تحت CJRS در زمانی که در واقعیت وجود دارد این است که هیچ چشم انداز خود را که کارفرما قادر خواهد بود به آنها را هنگامی که این طرح به پایان می آید. این به این معنی کارفرمایان نیاز به انجام یک مشکل تجزیه و تحلیل در مورد آینده پیش بینی زمانی که آنها اغلب به طور کامل مشخص نیست و در مورد چگونگی و زمانی که کسب و کار خود خواهد بود بازگشایی.

چه خواهد شد CJRS مانند پس از 1 ماه اوت سال 2020?

ما نمی خواهد که پاسخ تا دولت هدایت منتشر شده است اما بهترین حدس می زنم این است که CJRS تغییر خواهد کرد به طوری که دولت 80 درصد سهم قطره شاید به 60 درصد و کارفرما به را تشکیل می دهند که 20 درصد دیفرانسیل. همچنین ممکن است تدریجی کاهش تدریجی از دولت سهم تا پایان ماه اکتبر زمانی که این طرح در نظر گرفته شده است به زخم. این احتمالا به معنی افزایش سهم کارفرما.

آنچه کارفرمایان نیاز به آدرس در حال حاضر ؟

وجود دارد تعدادی از مسائل که کارفرمایان نیاز به در نظر بگیرید در حال حاضر. به طور خاص:

  • آنها در موقعیت برای کمک به هنگامی که دولت یارانه کاهش می یابد ؟ اگر می شود آنها را با شکوه تا به 100 ٪ از حقوق و دستمزد و یا آنها را تنها می توان با شکوه تا 80 ٪ از حقوق و دستمزد ؟ بسته به شرایط این است که به احتمال زیاد به نیاز بیشتر و تعهد کارکنان ممکن است به این معنی که ابراز رضایت کارمند مورد نیاز است اگر وجود دارد در حال رفتن به یک تغییر به چه کارکنان در حال حاضر دریافت.
  • اگر چه مفهوم جدید از قسمت-زمان furloughing است که بدون شک معقول و عملی – و در واقع وجود آن به معرفی زودتر از 1 اوت -- از آن است که به احتمال زیاد با آن را تعدادی از مسائل که کارفرمایان نیاز به فکر. برای مثال ممکن است مسائل در رابطه با اینکه آیا قراردادی حق تغییر یک کارمند ساعت کار است که به احتمال زیاد بیشتر مشکل ساز اگر کارمند است نه پرداخت 100 ٪ از حقوق و دستمزد.
  • همچنین ممکن است محل کار مسائل را در نظر بگیرید به عنوان مثال اگر یک کارفرما با استفاده از جدید و یا جایگزین "Covid امن" محل به عنوان یک نتیجه از نیاز به پیاده سازی اجتماعی فاصله. در این صورت کارفرمایان نیاز به ارزیابی خود را قراردادی تحرک بند مشورت با مردم خود و آنها را معقول اطلاع قبلی به جابجایی آنها را به محل جدید.
  • وجود دارد به احتمال زیاد دو "صخره-لبه های" زمانی که کارفرمایان را مجبور به شروع یک 45 روز جمعی مشاوره روند. این اولین بار است که به احتمال زیاد در روز 16 ژوئن سال 2020 است که 45 روز قبل از اوت 1 سال 2020 زمانی که CJRS تغییر خواهد کرد و برخی از کارفرمایان را برای کمک به سوی پرداخت به furloughed کارکنان. دوم "صخره لبه" خواهد بود 15 September2020 که 45 روز قبل از پایان CJRS در 31 اکتبر سال 2020 است. در واقع این تاریخ ممکن است قبل از آن اگر کارفرما پیشنهاد در تاریخ اوایل.

در حالی که وجود دارد این است که بسیاری از کارفرمایان نمی خواهد می دانم که تا زمانی که جزئیات بیشتر منتشر شده در پایان ممکن است برخی از مسائل وجود دارد که آنها می توانند با توجه به شروع در حال حاضر. متاسفانه یکی از مهم ترین نکات برای توجه خواهد بود ارزیابی چگونه بسیاری از کارکنان را می توان حفظ کرد.

HR شریک کسب و کار فرصت در پرسنل امروز


مرور بیشتر HR شریک کسب و کار شغل

Mark Kaye

در مورد علامت کی

علامت کی است, ارشد, کاردانی, استخدام و کار در BCLP.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب