مهم ترین درس من آموخته در دانشگاه برکلی خارج از کلاس

کالج پر از منحنی یادگیری و تعلیم لحظات. ما دائما در زدم و برداشته رشد از طریق عدم قطعیت و استقبال از چالش های

توسط AKHSHIJNEWS در 12 اردیبهشت 1399

کالج پر از منحنی یادگیری و تعلیم لحظات. ما دائما در زدم و برداشته رشد از طریق عدم قطعیت و استقبال از چالش های مختلف. البته بسیاری از کسانی که فرصت های یادگیری رخ می دهد در کلاس درس. ما به یاد بگیرند که از برخی از بهترین اساتید در جهان در مورد موضوعات ما علاقه مند هستید. اما نه تنها محیط یادگیری که در کالج ارائه می دهد. به عنوان دانش آموزان ما برای یادگیری از یکدیگر است که می تواند به ما کمک کند یادگیری خیلی بیشتر در مورد خودمان است. به عنوان یک فارغ التحصیل ارشد من صرف چند هفته گذشته شمارش نعمت های من و با توجه به بزرگترین لحظات آموزش در دانشگاه برکلی که چهار من شامل زیر. روشن می شود هیچ کدام از آنها اتفاق افتاده است در یک کلاس درس.

چگونه می گویند "بله"

چهار سال گذشته بوده است همه چیز در مورد باز کردن درب و بدانند احساسات. ساختمان یک شبکه مهم است برای ایجاد یک پایه محکم در دانشگاه برکلی اکوسیستم. پیدا کردن باشگاه ها و گروه های است که می تواند به گسترش شبکه خود را کاملا حیاتی است. یکی از مهم ترین چیزهایی که من آموخته در دانشگاه برکلی است که چگونه به می گویند بله به فرصت های جدید است. من پیوست سازمانهای جدید و سعی کردم از دست من در پروژه های جدید در هر ترم و انجام این کار نهفته است کارشناسی من تجربه فوق العاده ای در راه است. گفت: بله می تواند سخت به انجام; همه ما از بسیاری از تعهدات و بهانه ای است که می تواند در راه های جدید حرفه. یادگیری چگونه برای غلبه بر این موانع می تواند تمام تفاوت را.

چگونه برای گفتن "نه"

در همین راستا یکی از سمی جنبه ای از دانشگاه برکلی فرهنگ دیدن است باشگاه به عنوان رزومه بوستر. مردم می گویند "بله" بدون اینکه عمدی و آن را منجر به قرار دادن آنها در حداقل سطح از تلاش. این غیر معمول برای دانش آموزان برای پیوستن به یک مشاور باشگاه یا راش یک کسب و کار frat چرا که "هر کس دیگری در حال انجام آن" تنها به کشف که آنها هیچ علاقه ای در سازمان است. در UC برکلی و هر کارشناسی مشغول است با یک میلیون و پروژه های کوچک از کلاس تکالیف به سمت hustles. به گفتن "بله" به هر بروشور شما را در Sproul پلازا سال را! یادگیری چگونه به طور عمدی با زمان ما یکی از مهم ترین چیزهایی است که به دور از این دانشگاه.

چگونه به شبکه

از طریق گرفتن چهار سال از دانشگاه برکلی طول می کشد تا یک روستا. ما باید دیگران را به خاطر نقاط مختلف موفقیت ما مانند گروه مطالعه ملاقات ما با سه بار در هفته برای دریافت از طریق زیست شناسی 1B یا علمی مشاوران که ما را قادر به تحصیل در خارج از کشور ما در طول سال سوم. کالج شما می آموزد که چگونه به فعال در پیدا کردن کسانی و چگونه به ساخت شبکه خود را. از تعداد بی شماری از نمایشگاه حرفه ای به بی پایان قهوه چت, فرصت های این مجموعه شما را برای موفقیت در گر چه هنر خود را پس از گرادیان طرح است. شبکه است تنها یکی از بسیاری از مهارت های ارزشمند شما می توانند یاد بگیرند که خارج از کلاس های خود را.

چگونه به جشن کوچک برنده

در یک مدرسه به عنوان رقابتی و خواستار به دانشگاه برکلی شما باید به یاد بگیرند که چگونه به جشن کوچک برنده است. جدید تکالیف و تعهدات ریخته در دانش آموزان هر روز, و این مهم است نه گم شدن در ظروف سرباز یا مسافر از آن همه است. صرف وقت با دوستان به جشن موفقیت های شدید را کاهش می دهد مفهوم "مسابقه موش." به جای خستگی ناپذیر تعقیب هدف بعدی یا نگرانی بیش از آخرین چالش ما یاد بگیرند به یک گام به عقب و درک که در آن ما هستند. انجام این کار می توانید دوباره جوان و ایجاد انگیزه و تازه خودمان را ترک ما آماده برای مقابله با مانع بعدی.

UC برکلی دارای مقدار زیادی برای ارائه نظر از محتوای درس و برنامه نویسی اما حتی بیشتر به ارائه نظر رشد فردی و توسعه است. ما یاد بگیرند که چگونه برای گفتن "بله" می گویند "نه" به شبکه و جشن کوچک برنده است. البته ما در مورد نسبیت عام و روانشناسی سعادت بشر است. اما ما همچنین یاد بگیرند که چگونه به نگه داشتن چیزهای در چشم انداز و عمدی با زمان ما و اقدامات. بسیاری از مهم زندگی درس تدریس در این مدرسه اتفاق می افتد خارج از کلاس ما در تعاملات روزانه. حقیقت امر این است که برخی از معنی دار ترین لحظات غیر قابل تشخیص اما که نمی شود آنها را کمتر با ارزش است.

تماس با Brookey بیانوبا در [email protected].tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب