سوم از کارکنان خواسته به ارتکاب تقلب کردند

عکس: شاتر تحقیقات جدید نشان می دهد که حدود یک سوم از کارکنان خواسته شده است برای ارتکاب تقلب کردند در طول Covi

توسط AKHSHIJNEWS در 29 خرداد 1399

عکس: شاتر

تحقیقات جدید نشان می دهد که حدود یک سوم از کارکنان خواسته شده است برای ارتکاب تقلب کردند در طول Covid-19 مستند با کارکنان تجربه کاهش دستمزد و اخراج تهدید علاوه بر اینکه furloughed.

بر اساس یک نظرسنجی توسط Crossland اشتغال وکلاء 34 درصد از کارکنان خواسته شده توسط کارفرمایان خود را به کار در حالی که furloughed توسط شرکت خود را. در یک شرکت تولیدی کارکنان دریافت 20% کاهش پرداخت و همچنین به عنوان انتظار می رود برای ادامه کار در حالی که furloughed. و برخی از کارکنان برای شرکت های با اسپانسر مجوز شده بود تهدید به اخراج مگر اینکه آنها توافق کردند به تقلب کردند.

یک سوم از furloughed کارمندان خواسته شد برای حمل در انجام کار معمول خود را در حالی که 29 درصد گفته بودند به انجام بیشتر وظایف اداری. یکی در پنج خواسته شده است به هر دو پوشش شخص دیگری کار یا کار برای یک شرکت مرتبط به کارفرمای خود را در حالی که بر روی کردند.

دولت در اوایل این هفته اعلام کرد قصد دارد به کارفرمایان 30 روز پنجره فرصت برای اعتراف به تقلب کردند و به عجله از طریق قانون دادن قدرت به اعمال مجازات و به دنبال مدیران شرکت های ورشکسته شخصا. این قانون تبدیل خواهد شد در اوایل ماه جولای.

در ضمن HMRC اعلام کرده است آن را تا به حال از 3000 شکایت تا کنون از furloughed کارکنان در مورد تقلب. در پایان ممکن است این رقم 1,900.

کردند قوانین تحت Coronavirus کار احتباس طرح تصریح می کند که کارفرمایان نباید از کارکنان به ارائه هر گونه خدمات و یا تولید درآمد برای کارفرمایان خود را هنگامی که بر روی کردند.

Crossland نظر سنجی از 2000 کارمند در بر داشت که تعداد مساوی از بنگاههای کوچک و متوسط و شرکت های بزرگ بودند که با شکستن قوانین از CJRS در سراسر ساخت و تولید, ساخت و ساز, حسابداری, آن, بازاریابی و روابط عمومی.

بورلی ساندرلند مدیر عامل Crossland گفت: "تا 1 جولای کارفرمایان تنها مجاز به درخواست furloughed کارکنان به انجام آموزش و در عین حال یک سوم از کارکنان مورد بررسی خواسته شد تا کار به طور بالقوه ساخت این شرکت پول و بنابراین افزایش سود خود و دولت انتخاب خواهد شد تا 80 درصد از کارکنان دستمزد و به طور بالقوه می تواند پا لایحه میلیارد جعلی کردند دستمزد ادعا می کند.

"مانند هر گونه تقلب این است که یک جرم جدی و بهره برداری از کارکنان. آن را به عنوان تقلب در خزانه و سپس یک کارفرما می تواند با تحمیل سنگین خوب و بالقوه صورت زندان."

او افزود: "پس از Coronavirus کار احتباس طرح راه اندازی شد [در 20 مارس] ما را دریافت کرده ام بهمن تماس به دفتر ما نگران از کارکنان تمام نامربوط به خود ما مشتریان و بسیاری با همان داستان; 'من furloughed اما کارفرما از من خواسته است برای حفظ کار'.

"در یک مورد در بخش تولید کارفرما تا به حال نه تنها خواسته furloughed کارمند به کار می کنند اما تا به حال نیز اعمال 20% کاهش پرداخت تا نیروی کار خود را هزینه می شد آنها را به هیچ چیز. ما شنیده ام از کارکنان در صنعت طراحی گرافیک, برخی خواسته شده بود برای ادامه کار یک روز در هفته به طوری که آنها می تواند پرداخت 100 ٪ از حقوق و دستمزد خود را.

"ما تا به حال موارد از کارکنان مشغول کار بر روی یک اجازه کار [حمایت گواهینامه] در خدمات حرفه ای صنعت گفت: آنها باید در ادامه کار وقتی furloughed یا در صورت بودن را رد کرد و خواست تا کشور را ترک کنند; furloughed کارکنان در لوازم خانگی-اتصالات کسب و کار خواسته به انجام سفارشات برای توجیه 'پول آنها پرداخت; و سرمایه گذاری شرکت ها در تلاش برای استفاده از این طرح به عنوان یک جایگزین برای مدیریت عملکرد – اگر یک کارمند نیست و هدف قرار دادن هدف آنها furloughed و یا با تهدید کردند."

او همچنین گفت: بسیاری از مردم به انجام کار بدون دانستن آنها بوده است furloughed با دولت پول رفتن مستقیم به کارفرما. مردم لزوما نمی دانم از طریق خود دستمزد ورقه چه وضعیت خود است.

ساندرلند گفت: برخی از کارفرمایان به نظر می رسید به هدف قرار دادن کسانی که آنها احساس می شد کمتر احتمال دارد به شکایت, از جمله کسانی که در ویزای کار; با نسبت بیشتری از زنان گفت که اگر چه آنها خواسته شده بود به کار خود را نیز furloughed یکی از همکاران مرد نبود.

او توصیه کارکنان در چنین موقعیت برای اولین شکایت به کارفرمایان خود را. این بود که بهترین در نوشتن انجام می شود برای شواهد. پس از این آنها باید گزارش در صورت ناشناس برای تقلب به طور مستقیم به HMRC. با این حال او افزود: "تعداد بسیار کمی از کارکنان می خواهند به پایین هر کدام از این راه برای ترس از دست دادن شغل خود هستند."

او به بی بی سی جرمی واین نشان می دهد امروز که بالقوه خبرچین خواهد بود نگران از دست دادن کار خود را در زمینه آینده رکود و شاید خواهد بود متقاعد به همراه وضعیت در دانش است که یک انبار بزرگ از موارد در اشتغال دادگاه.

ساندرلند اضافه شده است که با این قوانین در حال تغییر از 1 جولای وجود دارد به احتمال زیاد کمتر بهره برداری از این سیستم به دلیل کارفرمایان می تواند قبلا furloughed کارکنان بازگشت به کار برای مقادیر مختلفی از زمان در حالی که هنوز تحت CJRS. او با اشاره به این امر متوقف نمی شود, کارفرمایان, و گفت که کارمند فقط کار می کرد یک روز هنگامی که در واقع آنها کار می کرد ،

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن