هزاران برابر پرداخت ادعا می کند هنوز دریافت شده توسط دادگاه هر سال

برخی انگلستان سوپر مارکت ها در حال حاضر درگیر در برابر پرداخت ادعا می کند از کارگاه کارکنان lunopark / Shutter

توسط AKHSHIJNEWS در 7 خرداد 1399

برخی انگلستان سوپر مارکت ها در حال حاضر درگیر در برابر پرداخت ادعا می کند از کارگاه کارکنان lunopark / Shutterstock.com

به طور متوسط تقریبا 29,000 برابر پرداخت شکایت دریافت شده توسط استخدام دادگاه در انگلستان و ولز در سال به عنوان دستمزد برابر عمل خود می رسد 50امین سالگرد.

این است که با توجه به تجزیه و تحلیل آماری توسط قانون شرکت DLA Piper که در آنجا بودند 368,000 شکایات مربوط به حقوق مساوی ثبت شده توسط وزارت دادگستری از 2007/08 سال مالی است. این برابر است با 12 درصد از همه ادعای دریافت اشتغال به دادگاه در طول این دوره است.

اما اکثریت قریب به اتفاق از دستمزد برابر موارد ثبت نمی رسد یک جلسه کامل با 61% خارج توسط مدعی; 19% زده بودن در مراحل اولیه; و 18 درصد رسیده حل و فصل زیر Acas مصالحه.

"در حالی که مفهوم دستمزد برابر برای کار برابر شده است در اطراف برای 50 سال به بالا به طور مداوم تعداد اشتغال دادگاه ادعا می کند در سال در سال نشان می دهد که این یک موضوع است که برخی از کارفرمایان هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با" جین گفت: Hannon یک اشتغال شریک در DLA Piper.

"با این حال اشتغال دادگاه آمار ممکن است تنها نوک کوه یخ آن است که روشن نیست که چگونه بسیاری از ادعا می کند که خارج هستند و قبل از شنیدن هستند و در واقع خارج در بازگشت مالی برای یک حل و فصل است."

Hannon گفت: پرسنل امروز که یکی از اصلی برابر پرداخت مسائل مربوط به کارفرمایان خود را در یافت می شد و نه قادر به توجیه هر گونه اختلاف در پرداخت بین نر و کارکنان بر اساس هدف داده است.

او همچنین هشدار داد در مورد تفاوت در پاداش اختیاری به این موضوع به همان سطح از نظارت به عنوان پرداخت باند و همچنین نادر کار درجه بندی تمرینات و استفاده از پتو در صد پرداخت را افزایش می دهد که باعث تشدید پرداخت شکاف در طول زمان است.

"خیلی از آن پایین می آید به دیتا," او گفت:. "برخی از کارفرمایان می تواند کاملا عصبی در مورد نگاه کردن به این دلیل آنها نمی خواهند به فاش کردن هر گونه مشکلات است."

تعداد مساوی پرداخت ادعا می کند به ارمغان آورد در غیر unionised محیط بود نسبتا پایین است و بسیاری از کارفرمایان نمی دانند که آنها مساوی پرداخت موضوع تا آن را به چالش کشیده است توسط یک کارمند, او گفت:.

"این است که همه به این دلیل بیشتر برای کارفرمایان به نگه داشتن دستمزد برابر در مقابل ذهن هنگام پرداخت و شرایط و به اطمینان حاصل شود که اگر وجود دارد هر گونه دیفرانسیل برای کارکنان انجام کار مانند کار امتیاز معادل و یا کار با ارزش برابر وجود واقعی و مادی عامل برای توجیه این" Hannon گفت.

ناشناس نظرسنجی, نقطه-چک از پرداخت در نقش مشابه و تحلیل ناهنجاری در سالانه پرداخت بررسی می تواند کمک به کارفرمایان برای به دست آوردن اطلاعات آنها نیاز به انجام یک مساوی پرداخت تجزیه و تحلیل.

او هشدار داد که گرفتن آن اشتباه می تواند فاجعه بار برای یک سازمان به عنوان بسیاری از سازمانها با آن مواجه اند مالی مبارزات پس از کارکنان برنده پرداخت ادعا می کند در گذشته است.

کلاس عمل مانند موارد بسیاری از سوپر مارکت ها از جمله, Asda, Tesco, Morrisons و Co-op هستند درگیر در, نیز در حال حاضر یک خطر قابل توجه.

داده ها را شامل نمی شود آمار و ارقام برای 2019/20 با توجه کامل سال مالی ارقام هنوز در دسترس بودن.

پاداش جبران خسارت و مزایای فرصت


فهرست تمام comp و مزایای شغلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب