سه گام برای رهبران برای مقابله با Covid و آب و هوا اورژانس

توسعه و کمک به اقتصاد و تجارت جهانی, عناوین, سلامت, شرایط اضطراری انسانی, کار, فقر & SDGs, TerraViva سازما

توسط AKHSHIJNEWS در 3 مرداد 1399
توسعه و کمک به اقتصاد و تجارت جهانی, عناوین, سلامت, شرایط اضطراری انسانی, کار, فقر & SDGs, TerraViva سازمان ملل متحد

نظر

ژنو, Jul 24 2020 (IPS) - Dr David Nabarro است فرستاده ویژه سازمان جهانی بهداشت در COVID-19 استراتژیک و مدیر 4SD. او مجموعه خود را از چالش برای رهبران به استفاده از COVID-19 به عنوان یک فرصت برای تغییر رادیکال است که در پاسخ به نیازها و منافع همه بشریت است.

    • * * * کشور باید با هم کار کنند
    • تمرکز بر حقوق صاحبان سهام
    • محلی موثر عمل

دیوید Nabarro

من فقط شرکت در ابتدای سیاسی در سطح بالا فروم در نیویورک در اوایل ماه جولای. این نشست سالانه که به نظر می رسد در جهان چگونه است پیشرفت در دستور کار توسعه پایدار. و این کاملا روشن است که مقامات و نمایندگان دولت های شرکت کننده در این رویداد بر این عقیده هستند که پیشرفت های که در دستور کار توسعه پایدار و اهداف توسعه پایدار هستند واقعا تهدید COVID.

و نه فقط به دلیل COVID اما به دلیل چالش هایی که جهان ما با آن روبروست. ما باید برای نگه داشتن این کار ما باید برای حفظ اتصال با یکدیگر و پیدا کردن منابع درونی است که لازم است برای سیستم های زنده اند.

این یک بیکار سخن گفتن. من گفت: آن را به عنوان یک قلبی واقعی احساس شخصی. من فکر می کنم من منعکس کننده احساس از صدها میلیون نفر از مردم در سراسر جهان که به دنبال نوع دیگری از رهبری برای کمک به آنها پیدا کردن خود را در مسیر رو به جلو و برای دیدن COVID به عنوان یک فرصت واقعی برای انجام این کار است.

این بدان معنی است که ما باید برای نگه داشتن یک روایت, زبان است که ما با استفاده از این داستان است که ما به الگوهای که ما بافت. زبان نگه داشته می شود به عنوان ساده به عنوان ما می توانید آن را. آن را نیز باید منسجم و سازگار است. و که در آن من و من فکر می کنم بسیاری از دیگران که به راحتی دریافت کنید. ی است. ما باید همچنان به توسعه زبان و استعاره است که کمک خواهد کرد که دیگران به عنوان آنها سعی کنید به ایجاد و پیاده سازی الگوهای جدید از رهبری است. اگر ما لغزش به خصمانه زبان از سیاست مدرن و در حال حاضر هر موضوع به عنوان یک "یا" انتخاب ما گیر کرده.

پیدا کردن این راه پیدا کردن زبان, پیدا کردن اصطلاحات من است چالش بزرگ در حال حاضر. در خود سازمان 4SD ما تولید تعدادی از روایات که بحث در مورد سطح محلی همبستگی با اقدام جدی برای پیدا کردن مردم با این بیماری و جلوگیری از انتقال.

شبکه هایی که با هم به ارمغان آورد غیر از روش سلسله مراتبی با روشن مسیر راهبردی و با ظرفیت برای انطباق با واقعیت های محلی; سازگار و روشن ارتباط مستمر و پاسخگویی. بدون که مردم نمی تواند تغییر. ما باید قادر به اعتماد به رهبران ما و ما را تنها اعتماد رهبران از طریق پاسخگویی.

آنچه که ما آموخته است که در آن عمل شده است و محلی ساخته شده در اطراف اصول بهداشت عمومی – قطع انتقال و سرکوب بیماری شیوع آن شده است یک موفقیت فوق العاده ای.

من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما سه نتیجه عمده.

کشورها باید با هم کار کنند

شیوع این است که پیشرفت بسیار سریع در سراسر جهان است. تاثیر بر مردم جان خود را از اقتصاد و سیستم هایی که بسیار مهم هستند مانند مواد غذایی مانند اشتغال و سیستم های قانون و نظم است – فقط در حال رشد است. هیچ چیز وجود دارد که نشان می دهد این است که به کم کردن سرعت در هفته های آینده و ماه.
ما باید هر رهبر ملی با هم کار کردن بر روی آن و درمان آن با توجه آن را سزاوار.

دریافت آن را به سرعت انجام می شود. این هیچ خوب بیدار شدن از خواب در پایان این سال و متوجه باشند که جهان واقعا شکسته است بد و روابط بین المللی را شکسته. ما باید برای مقابله با آن در حال حاضر.

تمرکز بر حقوق صاحبان سهام

هزاران نفر از افراد شاغل در واقعا افتضاح شرایط فقط یکی از فوق العاده وضعیت بد نشان داد توسط این ویروس. چگونه بسیاری از چنین موقعیت هایی از هتک ابرو و بی عدالتی وجود دارد ؟ که در آن مردم در حال کار تحت شرایط غیر قابل قبول برای فعال کردن مردم به نوع غذایی که می خواهید این نوع از محصولات ما می خواهیم این نوع از فرصت های ما را می خواهید ؟

این نشان بی عدالتی است که حق را در قلب خود من فکر کردن در مورد اینکه آیا من شخصا نمی خواهم برای رفتن به تحمل یک وضعیت که در آن زندگی مردم را بشدت در معرض خطر. آنها قادر اقتصادی و دلایل دیگر برای کاهش خطر که به سادگی برای فعال کردن به من بیشتر از تجملات و لذت در زندگی من است. من بخشی از سیستم است که تشویق می کند و پس از آن تحمل بی عدالتی. و من باید خودم را نگاه کنید.

محلی موثر عمل

هیچ سحر و جادو در این. زندگی مردم منعکس ارتباطات از سیستم های خود و تجربیات خود را در مکان های خود است. ما باید تمرکز بر آنچه ما در واقعیت های محلی, پاسخ به درک مردم در محلی خود را تنظیم و تشویق هماهنگ عمل است.

قدرت گفت و گو و تعامل در سطح محلی مگس در صورت گرایش است که برخی می خواهند به centralise و کنترل دولت است. ما دیده ایم این در بسیاری از مسائل بیش از چند سال گذشته به ویژه در این COVID. به خوبی سازماندهی داده ها رانده یکپارچه در سطح محلی عمل فوق العاده قدرتمند است.

ما نمی توانیم مقابله با تغییرات آب و هوایی جهانی بدون عمل و آن را واقعا فوری است.

در همان زمان, انسان در حال رفتن به قادر به پیدا کردن مسیر از طریق چالش های فعلی با تکیه فقط بر جهانی عوامل است. بیایید بهتر است در تشویق محلی همبستگی با هماهنگ شبکه عمل است.

ما باید آن را از طریق اتصالات ثابت و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد چه کسی مسئول است. بیشتر و بیشتر مردم قدردانی از نظام ارزشی است که زمینه ساز این راه کار و نه هیچ گونه نگرانی در مورد که در آن برای رفتن به منجر به. نیست به نگرانی در مورد چه کسی مسئول باشد. نه نگرانی بیش از حد در مورد اینکه آیا یک رهبر سیاسی در اینجا و یا وجود دارد در حال رفتن به قادر به ارائه. فقط اجازه دهید این احساس رشد می کنند که ما باید قادر به این نوع از اتصالات کار به حرکت به چالش در حال حاضر و کسانی که هنوز به آمده است.

Dr David Nabarro است فرستاده ویژه سازمان بهداشت جهانی (WHO) در COVID-19. او همچنین مدیر شرکت امپریال کالج موسسه بهداشت جهانی نوآوری استراتژیک و مدیر 4SD اجتماعی-سازمانی متمرکز بر توسعه مهارت های سیستم و هم افزایی برای توسعه پایدار. این مقاله استخراج شده است با کسب اجازه از دیوید Nabarro آنلاین توجیهی در 9 جولای سال 2020 است.

این داستان در اصل منتشر شد با فکر کردن به Unthikabletinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن