سخت تر جملات برای ضرب و جرح در اورژانس کارگران پیشنهاد

شاتر دولت است و با توجه به اینکه برای افزایش حداکثر مجازات برای آزار خدمات اضطراری کارگر از 12 ماه به دو سال د

توسط AKHSHIJNEWS در 23 تیر 1399

شاتر

دولت است و با توجه به اینکه برای افزایش حداکثر مجازات برای آزار خدمات اضطراری کارگر از 12 ماه به دو سال در زندان است.

وزارت دادگستری انتظار برای راه اندازی چهار هفته مشاوره است که به دنبال نظرات دو برابر حداکثر مجازات حبس برای هر کسی که ضرب و جرح یک افسر پلیس مامور اتش نشانی, افسر زندان و یا خط مقدم سلامت کارگر.

اگر این پیشنهاد گرفته شده است رو به جلو آن خواهد بود که برای بار دوم در دو سال است که دولت با افزایش حداکثر مجازات برای این جرم است. در سال 2018 به ضرب و جرح در اورژانس کارگران (جرائم) قانون اصلاح شد به افزایش حکم زندان برای هر کسی که مورد ضرب و شتم کارگران بودند که در پاسخ به شرایط اضطراری از شش ماه تا یک سال.

قضات نیز گفت: به نظر سخت تر جملات برای افرادی که مرتکب بیشتر جرم جدی مانند GBH و یا تجاوز جنسی در مواقع اضطراری کارگر.

معاون وزیر دادگستری و خداوند صدراعظم رابرت Buckland گفت: "در حال مشت لگد و یا قومی هرگز نباید بخشی از این کار برای ما شجاع اضطراری کارگران که قرار دادن زندگی خود را در خط برای حفظ مکان امن.

"در حال حاضر بیش از هر زمان آنها باید قادر به انجام آنها فوق العاده کار می کنند و بدون ترس از مورد حمله یا تجاوز به همین دلیل است که ما مصمم به نگاه چگونه ما قوانین می تواند محافظت از آنها بیشتر است.

"ما ادامه خواهد داد به انجام همه چیز را در قدرت ما برای محافظت از ما پلیس, زندان, افسران آتش نشانان و امدادگران و اطمینان حاصل شود کسانی که به دنبال آسیب آنها احساس نیروی کامل از قانون است."

در سال 2019 بیش از 11000 نفر بودند تحت تعقیب برای آزار اضطراری کارگر. یک چهارم از کسانی که به جرم دریافت یک حکم تعلیقی یا فوری بازداشت کرده است.

دولت گفت که متعهد به رسمیت شناختن شجاعت و تعهد خدمات اضطراری کارکنان در انجام وظایف خود از جمله در طول Covid-19 بیماری همه گیر.

دبیر خانه Priti پاتل گفت: "این مشاوره می فرستد روشن و ساده پیام به ناپسندیده اراذل و اوباش که حمله اضطراری ما کارگران – شما نمی توانید دور با چنین هولناک رفتار و شما خواهد بود موضوع را به زور از قانون است."

HR فرصت ها در بخش دولتی در پرسنل امروز


مرور بیشتر HR فرصت ها در بخش عمومیtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب