گزینه های حمل و نقل برای افزایش دانش آموزان می خواهند جدایی از فارغ التحصیل مجمع از ASUC به عنوان هر دو همه پرسی تصویب در سال 2020 ASUC انتخابات

بدن دانش آموز گذشت یک دانشجو هزینه برای افزایش گزینه های حمل و نقل و دانشجویان تحصیلات تکمیلی رای دادند در حما

توسط AKHSHIJNEWS در 24 فروردین 1399

بدن دانش آموز گذشت یک دانشجو هزینه برای افزایش گزینه های حمل و نقل و دانشجویان تحصیلات تکمیلی رای دادند در حمایت از فارغ التحصیل مجمع جدا از ASUC با دو داد.

کلاس تصویب رفراندوم بود که رای دادند در مقطع کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی ایجاد خواهد شد معکوس محیط خط در پردیس خطوط حمل و نقل و تجدید AC حمل و نقل عبور می کند و پردیس شاتل برای دانش آموزان است. دانش آموزان خواهد پرداخت اضافی $15 در هر ترم و یا در مجموع از 95 دلار در مقایسه با سال جاری 80 دلار هزینه برای خدمات.

"یکی از چیزهایی که من قادر به دیدن اطراف کلاس تصویب در کمیته در سال گذشته و اینکه نویسنده از رفراندوم دیدن زندگی مردم رفراندوم اثرات" گفت: ASUC سناتور Omotara با oloye طرفدار رفراندوم. "این در حال رفت و آمد دانش آموزان ... قادر بودن به یک خط جدید و قادر بودن به نگه داشتن عمدتا سیاه و قهوه ای و رانندگان شاغل در یک زمان مانند آن را برای دیدن حداقل یک موضوع از نرمال در طول این زمان."

کلاس تصویب همه پرسی به تصویب رسید با 9,517 بله رای 720 بدون رای و 881 رای ممتنع. آن نیاز به 20 درصد از بدن دانش آموز به رای به تصویب یک حاشیه که چندین گفت: قبل از انتخابات آنها عصبی در مورد.

خوشبختانه برای همه پرسی 25% از بدن دانش آموز رای در این انتخابات با توجه به ASUC انتخابات شورای Cمو جیمز Weichert 1% افزایش از انتخابات سال گذشته.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی نیز تبدیل به رای در یک نرخ بالاتر از قبل. با توجه به Weichert, 2,294 دانشجویان تحصیلات تکمیلی رای دادند یک 487 درصد افزایش از 2019. آدم Orford جمهور فارغ التحصیل, مونتاژ و طرفدار فارغ التحصیل استقلال همه پرسی گفت: او به رسمیت شناخته شده است که دانش آموز فارغ التحصیل مشارکت مردم کم شده در سال گذشته است.

به تصویب همه پرسی نظرسنجی از دانش آموزان برای دیدن آنچه که در افکار عمومی شد و در دانشکده مجمع جدایی از ASUC. این فرصت را به رای دادن در این بود که تنها در دسترس برای دانش آموزان فارغ التحصیل و گذشت با حاشیه 1,918 بله رای, 52 بدون رای و 324 رای ممتنع.

آن است که گام نهایی در GA جدایی اما اجازه می دهد تا این بازی است به حرکت رو به جلو رسما دانستن نظر.

"ما واقعا هیجان زده از آنجایی که ما شده ایم در این کار برای چند سال گذشته," Orford گفت. "ما این را به عنوان یک رای برای حمایت از آنچه GA کار کرده است نسبت به در حال تبدیل شدن به مستقل است."

کارکنان نویسندگان Tarunika کاپور و Aditya Katewa کمک به این گزارش.

کیت Finman است, اخبار دانشگاه ویرایشگر. او تماس بگیرید در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید در @KateFinman_DC.

اصلاح(s):
نسخه قبلی این مقاله به اشتباه اعلام کرد که دانشجوی دولت همه پرسی استقلال جدا خواهد فارغ التحصیل مجمع از ASUC. در واقع همه پرسی شد یک نظرسنجی از دانشجویان فارغ التحصیل نظر در جدایی ممکن است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن