لوله کارگر برنده £14k پس از اخراج تاخیر

عکس: جف Blackler/شاتر لندن زیرزمینی کارگر اخراج برای آزار و اذیت اعطا شده است £14,500 برای کارفرمای خود را از

توسط AKHSHIJNEWS در 30 اردیبهشت 1399

عکس: جف Blackler/شاتر

لندن زیرزمینی کارگر اخراج برای آزار و اذیت اعطا شده است £14,500 برای کارفرمای خود را از عدم انجام به موقع و مناسب انضباطی بررسی است.

آقای Adenusi ادعا می کنند برای اخراج ناعادلانه تایید شد با وجود زیرزمینی لندن تصمیم به اخراج او یافت می شود و منطقی وجود دارد که هیچ پیشنهادی از هر جایگزین نهان دلیل برای تصمیم گیری آن است.

مترو لندن اخراج Adenusi مشتری خدمات مدیر ناخالص سوء پیروی از اتهامات که او ساخته شده یک سری از نظرات نامناسب از طبیعت جنسی به یک مشتری خدمات دستیار "C1" که به تازگی منتقل شده به جاده دادگاه تاتنهام ایستگاه.

در طول یک بازگشت-به-کار مصاحبه (RTWI) در 16 مارس سال 2017 آن ادعا شده بود او گفت: که این مهم بود که او بهبود از جراحی زنان و زایمان به عنوان "او خواهد نیاز به لطفا به شوهر آینده اش"; که او به نظر می رسد مانند او نگهداری مناسب به عنوان شما می توانید بگویید که از او شکل بدن; و هنگامی که او برای اولین بار او را ملاقات کرد او فکر کرده بود "مرسی" و تا به حال به کنترل افکار خود را.

C1 در ابتدا گفت: RTWI دو ساعت به طول انجامید اما بعد از آن اظهار داشت: یک ساعت. Adenusi ادعا آن 25-35 دقیقه است.

همچنین ادعا شده که برای سه ماه پس از مصاحبه Adenusi که شروع به کار بر روی لوله در سال 1994 در ادامه به اظهارات مورد بدن او.

قضاوت توصیف زیرزمینی لندن را RTWIs به عنوان "دقیق تر از بسیاری از کارفرمایان اتخاذ" به خصوص با توجه C1 نسبتا کوتاه غیاب یک هفته.

در حالی که Adenusi آموزش داده شده بود در RTWIs مخاطب ندارد سیاست بر این که آیا آن را مناسب برای نر مدیران برای انجام آنها به صورت "زن-شرایط پزشکی خاص".

C1 تصمیم به ایجاد یک شکایت رسمی در مورد Adenusi و یک جلسه برگزار شد و در 4 اوت که در آن اتهامات ساخته شد.

من برای پیدا کردن که آن را کاملا رضایتبخش بود که چنین یک زمان قابل توجهی به تاخیر در بررسی" – قاضی Nicolle

در نامه ای از مدیر منطقه تونی جوان در 16 اوت Adenusi توصیه شد که بدون پیش قضاوت شده بود و تعلیق خود را صرفا یک "اقدام احتیاطی" در تحقیقات.

او همچنان به حالت تعلیق در پرداخت کامل برای 16 ماه تا او را استخدام کرده بود به صورت ناخالص سوء رفتار در 5 دسامبر سال 2018 است. او بلافاصله به دادگاه تجدید نظر یک جلسه برای آن برگزار شد و در 17 ژانویه 2019 اما تصمیم به رد درخواست تجدید نظر و حمایت خود را اخراج گرفت تا 9 آوریل 2019.

در زیر قسمت 98 از اشتغال حقوق قانون سال 1996 آن را برای کارفرما به دلیل اخراج. در تصمیم خود اشتغال قاضی Nicolle گفت که مترو لندن تا به حال نشان داده شده است و چرا از آن بود را رد کرد و مدعی اما او را پیدا تحقیقات معقول متعدد در زمینه.

این Acas کد انضباطی و شکایت می گوید: این مهم است که برای انجام تحقیقات لازم از پتانسیل مسائل انضباطی بی دلیل و بدون تاخیر. در موارد که در آن یک دوره تعلیق با پرداخت در نظر گرفته شده است لازم "در این دوره باید به عنوان کوتاه که ممکن است" و این جلسات برگزار می شود باید بدون تاخیر غیر معقولی در حالی که کارمند اجازه می دهد مدت زمان معقول برای آماده سازی خود را در مورد.

قاضی Nicolle گفت: "من برای پیدا کردن که آن را کاملا رضایتبخش بود که چنین یک زمان قابل توجهی به تاخیر در بررسی... این کاملا نامناسب است که از آن زمان نزدیک به 16 ماه.... من نیست اما پیدا کردن که طول تاخیر به خودی خود کافی عامل به ارائه مدعی اخراج ناعادلانه است."

راه های دیگر که در آن کارفرما عمل نکردند منطقی شامل: که مدعی باید به حال این فرصت را به چالش به شواهد C1 به خصوص در رابطه با اتهام مدت از RTWI; که تمام خطوط پرس و جو شد و به دنبال ندارد به خصوص در رابطه با کلید شاهدان; است که در لندن زیرزمینی نیست پرس و جو در مورد ماهیت کار خود را به رابطه خاص او شواهدی وجود دارد که او با او به طور معمول وام گرفته و قلم و شارژر تلفن.

در تصمیم خود به قاضی گفت: "من که حال مخاطب انجام یک بررسی در محدوده مناسب باز به یک کارفرما که شامل قرار دادن هر گونه بالقوه تناقضات به C1 که باقی مانده اند با احتمال بیشتری نسبت به نه این که آن را هنوز هم رسیده اند تصمیم به اخراج این مدعی است.

"با این حال به نظر من که وجود دارد که یک فرصت است که مدعی شده اند با توجه به نفع شک تا به حال چنین بیشتر تحقیقات انجام شده و شواهد C1 به چالش کشیده است."

درمان شنوایی در مرکز لندن اشتغال دادگاه اعطا £14,478 به Adenusi بر طول است.

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب