UC برکلی دانشکده مهندسی رتبه 3 در سراسر کشور

آخرین اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی بررسی رتبه بندی دانشگاه برکلی دانشکده مهندسی سوم در سراسر کشور از بیش ا

توسط AKHSHIJNEWS در 8 اردیبهشت 1399

آخرین اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی بررسی رتبه بندی دانشگاه برکلی دانشکده مهندسی سوم در سراسر کشور از بیش از 200 فارغ التحصیل مهندسی, مدارس, مارس 17.

تمام مدارس تخصص در دانشکده فنی و مهندسی از جمله گروه مهندسی گروه مهندسی عمران و محیط زیست و دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه علوم نیز رتبه در بالا پنج در زمینه های مربوطه خود را.

"آن عهد به تعالی از اعضای هیات علمی دانشجویان و کارکنان گفت:" علامت گذاری استیسی صندلی از عمران و محیط زیست دانشکده مهندسی. "که فرهنگ اتصال جهان پیشرو تحقیقاتی به کلاس درس چیزی است که ما را مجموعه جدا."

با توجه به اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی, وب سایت رتبه بندی مدرسه عامل در داده ها از چهار دسته بندی ها: ارزیابی کیفیت, دانشجو انتخاب دانشکده منابع و تحقیقات است.

سانجی کومار یک دانشگاه استاد و مهندسی زیستی صندلی وزارت گفت: این دانشگاه در رتبه بندی نشان می دهد که همسالان خود فکر می کنم بسیار از کار این پردیس در حال انجام است.

"به عنوان یک دانشجوی بین المللی برکلی رتبه بندی فوق العاده مهم است چون من صرف پول زیادی به اینجا می آیند" گفت: Anvita Nigam و ارتباطات و مدیر دانشگاه برکلی مهندسی شورای دانشجویی. "بسیاری از مدارس خوب بنابراین رتبه بندی واقعا به کمک ما از هم جدا."

Nigam اضافه شده است که این رتبه بندی بالا منعکس انعطاف پذیری این برنامه ها و همچنین به عنوان فرصت و حمایت از دانشجویان مهندسی دریافت از استادان و مشاوران و دانش آموزان دیگر.

کومار گفت که او هیجان زده در مورد نتایج و اضافه کرد که در حالی که آنها منعکس کننده قد و قامت و تاثیر است که این بخش باید آنچه مهم است در این سال رتبه بندی اما روند کلی این بخش است.

"نکته مهم این است که مسیر" کومار گفت. "نوسان از یک یا دو نقطه از یک سال به یکی دیگر سخت است به دقت اشاره کردن. آنچه شما می خواهم برای دیدن یک روند مداوم بیش از چند سال است."

تسو-Jae شاه لیو رئیس دانشکده فنی و مهندسی گفت: در یک ایمیل که دانشکده مهندسی رتبه بندی بهبود یافته در پنج برنامه ها — مهندسی مهندسی برق مهندسی صنایع مهندسی مواد و مهندسی هسته ای در سال گذشته است.

با توجه به لیو یکی دیگر از شاخص خوبی از یک برنامه موفق است که فارغ التحصیلان هستند که رهبران خود را در زمینه های مربوطه.

"در سال های اخیر ما به رهبری همسالان ما در استخدام و حفظ و نگهداری از برجسته جدید اعضای هیئت علمی که ارزش تنوع و ترویج عدالت و شمول" لیو گفت: در ایمیل. "این کلید به حداکثر رساندن خلاقیت و تاثیر نوآوری های ما و برای تضمین این که فارغ التحصیلان ما تبدیل به فراگیر رهبران به طوری که تمام اعضای جامعه جهانی ما می تواند رشد در امن و پایدار در جهان است که به طور فزاینده ای وابسته به مهندسی دستگاه های فرآیندها و سیستم ها."

تماس با Megha کریشنان در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید در @_meghakrishnan_tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن