انگلستان ثبت بزرگترین کاهش ساعات کار از سال 1971

عکس: شاتر تعداد ساعات کار در هفته در بریتانیا کاهش یافته است 16.7% بزرگترین کاهش از پرونده آغاز شد و در سال 19

توسط AKHSHIJNEWS در 26 تیر 1399
jobless with mask coronavirus

عکس: شاتر

تعداد ساعات کار در هفته در بریتانیا کاهش یافته است 16.7% بزرگترین کاهش از پرونده آغاز شد و در سال 1971 با مجموع ساعت انداختن به پایین ترین سطح خود از اوایل تابستان سال 1997.

مجموع ساعات کار هفتگی کاهش یافته 175.3 میلیون به 877.1 میلیون ساعت پس از ماه مارس و شروع این بیماری همه گیر در انگلستان است.

دفتر آمار ملی تحلیلگران می گویند که تعداد ساعت کار در هفته است و صحت انعکاس تاثیر اقتصادی coronavirus به دلیل افزونگی ارقام اریب با طرح کردند و با کسانی که به گفته خود نیروی کار بررسی است که آنها تا به حال کار برای بازگشت به, حتی اگر آنها به حال گذاشته شده و نه furloughed.

فایرفاکس و ارقام نشان می دهد تعداد زیادی از کارگران در انگلستان payman کاهش 649,000 بین مارس و ژوئن که نمایشی هر چند به نظر می رسد نه به عنوان بزرگ سقوط به عنوان بسیاری تا به حال می ترسید چرا که کردند طرح کاهش تاثیر واقعی در بیکاری است.

اقتصاددانان می گویند کامل اثر را بر اشتغال خواهد احساس نمی شود تا زمانی که Coronavirus کار احتباس طرح به پایان می رسد در ماه اکتبر.

این فایرفاکس گفت: "این بزرگترین کاهش سالانه [در ساعات کار] پس از برآورد آغاز شد و در سال 1971 با مجموع ساعت انداختن به پایین ترین سطح خود از آوریل تا جولای سال 1997."

آن افزود: "جای خالی در بریتانیا در مارس تا ژوئن 2020 در پایین ترین سطح پس از بررسی آغاز شد و در آوریل تا ژوئن سال 2001 در حدود 333 ، 000 در این است که 23 درصد کمتر از رکورد قبلی کم آوریل تا ژوئن 2009."

بزرگتر از حد معمول تعداد کسانی که مردم از دست دادن شغل خود بودند در حال حاضر به دنبال یکی دیگر شدند و در نتیجه از لحاظ اقتصادی غیر فعال به جای بیکار گفت: فایرفاکس.

در ضمن یک نظرسنجی که توسط اتاق بازرگانی (BCC) گفت: 29 درصد از کسب و کار انتظار می رود به کاهش اندازه نیروی کار خود را در سه ماه آینده. BCC به نام برای برش کارفرمایان در بیمه ملی کمک به محافظت از کسب و کار و شغل.

تعداد زیادی از مردم این ادعا مربوط به کار مزایای از جمله بیکار شد 2.6 میلیون نفر است.

این فایرفاکس گفت: "با وجود فقدان کلی افزایش تعداد بیکاران برآورد تعداد افراد بیکار در سن 16 تا 24 سال افزایش یافته 47,000 در سال در حالی که دیگر گروه های سنی ثابت باقی مانده است."

دولت هزینه های ناظر دفتر بودجه مسئولیت هشدار داده است که در بدترین سناریو نرخ بیکاری می تواند افزایش به چهار میلیون نفر است.

متی Percival از نوبت به مدیر برای مردم و مهارت های خود گفت: "این ارقام نشان می دهد مشکلات جدی برای صدها هزار نفر از مردم, اما متاسفانه این است که هنوز هم تنها آغاز تاثیر بر بازار کار ، مسطح بیکاری منحنی باقی خواهد ماند اهمیت است."

این فایرفاکس اشاره کرد که در آن نظر سنجی تا به حال نشان داد که به طور قابل توجهی به اندازه گروه از کارگران "که برای یک دلیل و یا یکی دیگر از سقوط در خارج از طرح اما بر این باورند که آنها باید یک کار برای آنها را به بازگشت به مانند غیررسمی نوار کارکنان قبلا کار در یک شرکت بسته میخانه و به طوری که آنها می گویند آنها هنوز هم یک کار".

آن افزود: "اندازه این گروه از افراد کمک می کند تا برای توضیح بسیاری از تفاوت حرکات در تعداد کارکنان پرداخت از طریق حقوق و دستمزد اندازه گیری با استفاده از اطلاعات پایه و تعدادی از کارکنان اندازه گیری با استفاده از بررسی نیروی کار (LFS). آن می تواند همچنین توضیح تفاوت بین LFS و مدعی شمارش و اندازه گیری به این افراد می توان به عنوان شاغل توسط ما اما واجد شرایط برای اعتبار جهانی."

آخرین HR فرصت های شغلی در پرسنل امروز


مرور بیشتر منابع انسانی مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de